![]() |
Re: E 30 DIVISION
Quote:
|
Re: E 30 DIVISION
3 Attachment(s)
ceva poze... mam saturat de vremea asta aiurea k nu poti face mai nimica... miam gasit un garaj unde sa hiberneze ursul ceva vreme...
|
Re: E 30 DIVISION
mai blondule tu faci reclama la nokia??? :)))))) .... bag de seama ca ai ganduri mari cu ursu asta
|
Re: E 30 DIVISION
lucrurile au inceput sa se miste si la mine acum..... :p ....revin cu detalii
|
Re: E 30 DIVISION
Quote:
|
Re: E 30 DIVISION
Quote:
|
Re: E 30 DIVISION
Quote:
|
Re: E 30 DIVISION
salutate.... ce ati mai lucrat p la masini ???
|
Re: E 30 DIVISION
Quote:
|
Re: E 30 DIVISION
La mine a sosit o piesa care o cautam de mult pt exterior :D am sa revin cu poze cand o montez
@ kidu- vezi ca ai PM ;) |
Re: E 30 DIVISION
Quote:
sa nu mai zic de ursu meu 1.8i:oops: hai mai repede ca vine toamna si iar nu mai facem nimic:boxing: |
Re: E 30 DIVISION
Quote:
|
Re: E 30 DIVISION
ce se mai aude pe la alba? cum mai sta treaba pe acolo? a mai intrat cineva in club?
|
Re: E 30 DIVISION
E30 DIVISION pt mine nu mai exista...bafta in continuare
|
Re: E 30 DIVISION
rog pe cineva sa inchida acest THREAD mersi
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:07. |
- Copyright 2026 4Tuning