Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   E 30 DIVISION (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/166487-30-division.html)

kyd_ursu 23-05-10 23:42

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by cozmin23 (Post 3383877)
salut baieti...ma primiti si pe mine pe langa voi?
Ursulica al meu:
https://forum.4tuning.ro/123-masina-m...ml#post3327835
https://www.youtube.com/watch?v=pSG_sFE18aI
Id:lamisto4u

te astept la o discutie pe net...imi place ursul tau ca este ingrijit bine si tine o tot asa

Blondu_318 25-05-10 22:46

Re: E 30 DIVISION
 
3 Attachment(s)
ceva poze... mam saturat de vremea asta aiurea k nu poti face mai nimica... miam gasit un garaj unde sa hiberneze ursul ceva vreme...

kyd_ursu 26-05-10 21:51

Re: E 30 DIVISION
 
mai blondule tu faci reclama la nokia??? :)))))) .... bag de seama ca ai ganduri mari cu ursu asta

kyd_ursu 29-05-10 15:50

Re: E 30 DIVISION
 
lucrurile au inceput sa se miste si la mine acum..... :p ....revin cu detalii

Neamtzu_e36 29-05-10 23:58

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by kyd_ursu (Post 3399453)
lucrurile au inceput sa se miste si la mine acum..... :p ....revin cu detalii

asa asa kidule baga mare sa ne ti la curent :D:D

kyd_ursu 31-05-10 08:25

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3400488)
asa asa kidule baga mare sa ne ti la curent :D:D

va tin la curent cum sa nu...la 220v :)))) .... neamtzule u nimic???

Neamtzu_e36 31-05-10 10:11

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by kyd_ursu (Post 3403317)
va tin la curent cum sa nu...la 220v :)))) .... neamtzule u nimic???

pai nimic ca nu prea mai sunt fonduri sa mai iau ceva :sad:

Blondu_318 01-06-10 11:51

Re: E 30 DIVISION
 
salutate.... ce ati mai lucrat p la masini ???

kyd_ursu 02-06-10 10:11

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by Blondu_318 (Post 3407061)
salutate.... ce ati mai lucrat p la masini ???

deocamdata mai nimic pt ca a fost vremea urata...daca in week este frumos incepem iar :) .... la tine cum merge treaba?

Neamtzu_e36 02-06-10 14:25

Re: E 30 DIVISION
 
La mine a sosit o piesa care o cautam de mult pt exterior :D am sa revin cu poze cand o montez
@ kidu- vezi ca ai PM ;)

B83RUP 02-06-10 22:15

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by kyd_ursu (Post 3399453)
lucrurile au inceput sa se miste si la mine acum..... :p ....revin cu detalii

salut .... te asteapta un v6;)
sa nu mai zic de ursu meu 1.8i:oops:
hai mai repede ca vine toamna si iar nu mai facem nimic:boxing:

kyd_ursu 07-06-10 18:03

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by B83RUP (Post 3411621)
salut .... te asteapta un v6;)
sa nu mai zic de ursu meu 1.8i:oops:
hai mai repede ca vine toamna si iar nu mai facem nimic:boxing:

cu cea mai mare placere ... in curand

kyd_ursu 14-06-10 13:01

Re: E 30 DIVISION
 
ce se mai aude pe la alba? cum mai sta treaba pe acolo? a mai intrat cineva in club?

kyd_ursu 09-07-10 20:29

Re: E 30 DIVISION
 
E30 DIVISION pt mine nu mai exista...bafta in continuare

Neamtzu_e36 10-07-10 10:25

Re: E 30 DIVISION
 
rog pe cineva sa inchida acest THREAD mersi


All times are GMT +2. The time now is 01:07.

- Copyright 2026 4Tuning