Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Cluj (https://forum.4tuning.ro/37-cluj.html)
-   -   Fiat 500 at SmokeDesign (https://forum.4tuning.ro/37-cluj/16293-fiat-500-at-smokedesign.html)

CJ-01-WOB 28-10-06 01:28

Re: Fiat 500 at SmokeDesign
 
Quote:

Originally Posted by fiat500 (Post 601520)
mi-am tras neshte capace mortale :)):D:D:D

mai copilu alea nu-s capacele lui suciu ? ! .. :lol: :twisted:

fiat500 28-10-06 01:32

Re: Fiat 500 at SmokeDesign
 
noh k mai prins :((( ale lui sunt, el sho pus alea de tabla k are de carat ceva cartofi

Piry 28-10-06 03:05

Re: Fiat 500 at SmokeDesign
 
eu nu mai zic nimic :)

DACIA-Wrc 28-10-06 10:44

Re: Fiat 500 at SmokeDesign
 
macar de-ai fi ascuns cricu si puneai prezoanele....

CJ02VDV 28-10-06 11:00

Re: Fiat 500 at SmokeDesign
 
SAlut!Cine a fost cu fiatul la oradea la TUNING DAY?As vrea sa vb cu el!!

fiat500 28-10-06 11:17

Re: Fiat 500 at SmokeDesign
 
Quote:

Originally Posted by DACIA-Wrc (Post 601719)
macar de-ai fi ascuns cricu si puneai prezoanele....

daca ash fii ascuns cricu shi ash fi pus prezoanele:
1.zgariam jantele pt k prezoanele mele sunt mai mari
2.nu mai zic nimic

Quote:

Originally Posted by CJ02VDV (Post 601732)
SAlut!Cine a fost cu fiatul la oradea la TUNING DAY?As vrea sa vb cu el!!

eu am fost cu fikatu la oradea...:)

CJ02VDV 28-10-06 11:47

Re: Fiat 500 at SmokeDesign
 
Cumva putem sa vb pe mess?

sandrei 28-10-06 12:00

Re: Fiat 500 at SmokeDesign
 
Nu mai zice nimic ma :lol: :lol:

CJ02VDV 28-10-06 12:59

Re: Fiat 500 at SmokeDesign
 
Sandrei vrei sa spui sa tac?

sandrei 28-10-06 14:34

Re: Fiat 500 at SmokeDesign
 
Quote:

Originally Posted by CJ02VDV (Post 601851)
Sandrei vrei sa spui sa tac?

1.:lol: :lol: cu bogdi vorbeam mai :P
2. nu mai zic nimic :lol:

Motor 28-10-06 22:21

Re: Fiat 500 at SmokeDesign
 
Quote:

Originally Posted by CJ-01-WOB (Post 601529)
mai copilu alea nu-s capacele lui suciu ? ! .. :lol: :twisted:

1.Bogdy nu ii copil........
2.Nu mai zic nimic !!!

Motor 28-10-06 22:28

Re: Fiat 500 at SmokeDesign
 
Quote:

Originally Posted by AK-ZER (Post 600858)
am auzit k se gasesc la pretz mult mai mic in ungaria.. da acuma ar fi culmea sa ne luam totzi fiat 500 shi sa-l tunam.. mai exista 600, 850, 126 polski..shi din astea pot ieshi lucruri faine.. chiar dk 500 e cel mai dragutz:D

126p....potzi sa il scotzi ca ala il fac yo

sandrei 28-10-06 23:23

Re: Fiat 500 at SmokeDesign
 
Quote:

Originally Posted by Motor (Post 602436)


126p....potzi sa il scotzi ca ala il fac yo

1.lasa omu in pace
2. nu mai zic nimic

smoke 30-10-06 22:49

Re: Fiat 500 at SmokeDesign
 
ma care are revista '' mult laudata'' , ca pe ruta Cluj-Bucuresti-Pitesti- Cluj nicaieri nu am dat de ea.. sa vaz si io prezentarea fiat-ului??!?!?!?

fiat500 31-10-06 06:04

Re: Fiat 500 at SmokeDesign
 
vai da nerabdator mai eshti :))), nush dc intarzie atata revista :D


All times are GMT +2. The time now is 11:00.

- Copyright 2026 4Tuning