Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - 318i DNY (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/161262-e36-318i-dny.html)

GTII 08-02-12 22:14

Re: E36 - 318i DNY
 
tare frumoasa e asa stock...daca ai reusi sa iti faci rost de o buza ptr bara stock si sa o lasi putin mai jos ar da si mai bine :X

Daniel_Toa 08-02-12 22:22

Re: E36 - 318i DNY
 
Quote:

Originally Posted by Sonny™ (Post 4871787)
si cadourile de la mine...nu uita...;)

Care ? :D


Quote:

Originally Posted by GTII (Post 4871791)
tare frumoasa e asa stock...daca ai reusi sa iti faci rost de o buza ptr bara stock si sa o lasi putin mai jos ar da si mai bine :X

Si eu m am gandit la o buza , dar nu prea stiu ce sa cumpar . Am discutat cu un user de pe forumul asta , si el a folosit o buza de Golf 3 , si am mai vazut la cineva o buza de Laguna .

GTII 08-02-12 22:30

Re: E36 - 318i DNY
 
2 Attachment(s)
o buza cum e pe ala rosu (cred ca e alpina) , putin mai lasata si stopurile facute putin fumurii ,folii ar schimba total masina :) :)

Sonny™ 08-02-12 22:34

Re: E36 - 318i DNY
 
Quote:

Originally Posted by Daniel_Toa (Post 4871804)
Care ? :D




eu cred ca te lasa memoria...un set de proectoare fumurii si semnalele pe fata la fel fumurii...;)doar ca sincer nu am avut cand sa le trimit...si apoi nici timp...dar sunt acolo puse bine...:twisted:

Daniel_Toa 08-02-12 22:39

Re: E36 - 318i DNY
 
Quote:

Originally Posted by GTII (Post 4871818)
o buza cum e pe ala rosu (cred ca e alpina) , putin mai lasata si stopurile facute putin fumurii ,folii ar schimba total masina :) :)

Pfuuuuu m ai innebunit :D Ai idee unde gasesc buza respectiva si la ce pret ?

Sonny™ - Nu e graba , ai adresa mea :)

GTII 08-02-12 22:42

Re: E36 - 318i DNY
 
Quote:

Originally Posted by Daniel_Toa (Post 4871837)
Pfuuuuu m ai innebunit :D Ai idee unde gasesc buza respectiva si la ce pret ?

Sonny™ - Nu e graba , ai adresa mea :)

pff... mie un baiat de pe forum mi-a cerut 140 lei pe una facuta din fibra dar e ptr e30 ( buza de is) vezi ca are anunturi (sparly are numele pe forum ) ma gandesc ca poate sa iti faca si ptr e36 :)

Sonny™ 08-02-12 23:21

Re: E36 - 318i DNY
 
Quote:

Originally Posted by Daniel_Toa (Post 4871837)

Sonny™ - Nu e graba , ai adresa mea :)

da pretenas...:twisted:

Daniel_Toa 09-02-12 04:16

Re: E36 - 318i DNY
 
Quote:

Originally Posted by GTII (Post 4871844)
pff... mie un baiat de pe forum mi-a cerut 140 lei pe una facuta din fibra dar e ptr e30 ( buza de is) vezi ca are anunturi (sparly are numele pe forum ) ma gandesc ca poate sa iti faca si ptr e36 :)

Mersi frumos pentru info .

trafy-vr6 09-02-12 07:51

Re: E36 - 318i DNY
 
6 Attachment(s)
poza cu buza de golf 3 si de laguna + stopuri innegrite putin

Daniel_Toa 24-10-14 14:16

Re: E36 - 318i DNY
 
Masina se vinde urgent ! Sta degeaba in garaj , este pacat de ea .

Anuntul se poate vedea aici .

Daniel_Toa 10-02-15 18:21

Re: E36 - 318i DNY
 
Se poate inchide acest topic . Masina a fost vanduta astazi :(


All times are GMT +2. The time now is 13:12.

- Copyright 2026 4Tuning