Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Ştiaţi că eu in acest moment ... (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/154239-stiati-moment.html)

StreetStyle22 19-01-10 17:31

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
Quote:

Originally Posted by morpheusmaster (Post 2991042)
23.21 https://www.youtube.com/watch?v=mRpEp...ture=quicklist Divina melodia (altfel spus ascult muzica)

Intr-adevar ! :D
Selectez ceva muzica.. :D

88RED 20-01-10 11:55

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
12.54 la servici resoftez un telefon si stau pe forum

TYGER1985 20-01-10 13:42

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
2:42 Stau pe 4tuning

cristiano304 20-01-10 14:45

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
15.45 la servici inloc sa muncesc citesc pe 4tuning :-)

MadAboutGolf3 21-01-10 02:20

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
ma invart in scaun, coatele pe cotiere... nici nush unde le-as tine in alta parte, mainile pe laptop si ochii MARI pe forum , ca vad ca a uitat somnul sa treaca pe la mine in seara asta..

cmdbass 21-01-10 17:18

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
18:18 Caut un topic interesant :)

TheFasterMan 22-01-10 01:42

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
2:42 a.m stau pe forum,ma plictisesc,nu am somn,am baut aseara 3 cafele:D

SweetBoy 22-01-10 10:26

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
11:25 - mananc un corn si citesc 4Tuning ( forumul )

DTH 23-01-10 16:52

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
17.52 : ascult muzica ...si stau pe forum

morpheusmaster 23-01-10 17:38

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
6.38 In pat, invat. A venit sesiunea fratilor...Succes!

**COSMIN** 24-01-10 17:43

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
18:42 - simt o lene.... cred ca va sosi. astept sa fie gata cartofii prajiti !

DTH 25-01-10 01:40

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
2.38 : Stau in pat , mor de nervi ca am virusat calculatorul si nu merge ....si inafara de stat pe forum si mess nu pot sa fac altceva pe laptop...singura bucurie e ca stau la caldurica infofolita bine in paturica :))) !

KAY_ 25-01-10 01:54

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
Hai jet :D

DTH 25-01-10 02:00

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
Quote:

Originally Posted by DOHC16 (Post 3011931)
Hai jet :D

ce subtil :lol:

Babutz 25-01-10 08:02

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
09:32 beau cafeaua ,intre timp se fac cartofii prajiti ,si stau pe forum
mai citesc si ziarele


All times are GMT +2. The time now is 19:07.

- Copyright 2026 4Tuning