![]() |
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
Quote:
Selectez ceva muzica.. :D |
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
12.54 la servici resoftez un telefon si stau pe forum
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
2:42 Stau pe 4tuning
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
15.45 la servici inloc sa muncesc citesc pe 4tuning :-)
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
ma invart in scaun, coatele pe cotiere... nici nush unde le-as tine in alta parte, mainile pe laptop si ochii MARI pe forum , ca vad ca a uitat somnul sa treaca pe la mine in seara asta..
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
18:18 Caut un topic interesant :)
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
2:42 a.m stau pe forum,ma plictisesc,nu am somn,am baut aseara 3 cafele:D
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
11:25 - mananc un corn si citesc 4Tuning ( forumul )
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
17.52 : ascult muzica ...si stau pe forum
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
6.38 In pat, invat. A venit sesiunea fratilor...Succes!
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
18:42 - simt o lene.... cred ca va sosi. astept sa fie gata cartofii prajiti !
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
2.38 : Stau in pat , mor de nervi ca am virusat calculatorul si nu merge ....si inafara de stat pe forum si mess nu pot sa fac altceva pe laptop...singura bucurie e ca stau la caldurica infofolita bine in paturica :))) !
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
Hai jet :D
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
Quote:
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
09:32 beau cafeaua ,intre timp se fac cartofii prajiti ,si stau pe forum
mai citesc si ziarele |
| All times are GMT +2. The time now is 19:07. |
- Copyright 2026 4Tuning