Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Oltcit (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit.html)
-   -   Oltcit Club 11 - VL 02 ABU (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit/151800-oltcit-club-11-vl-02-abu.html)

minimal.madness 30-01-11 19:28

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
1 Attachment(s)
Seamana cu astea ... asa un pic :>
PS: tari lupele :X

Dr.Dre 04-02-11 21:30

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
21 Attachment(s)
au ajuns jantele,am pus cauciucuri pe cele de pe spate,si am montat una de proba.farurile sunt inca in lucru ;)

minimal.madness 04-02-11 22:17

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
Cu placere ;))

Vin bestial 8)
Sa le stapanesti sanatos.Cand merg sa le indrept pe ale mele te anunt

Dr.Dre 04-02-11 22:35

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
Quote:

Originally Posted by minimal.madness (Post 4053776)
Cu placere ;))

Vin bestial 8)
Sa le stapanesti sanatos.Cand merg sa le indrept pe ale mele te anunt

da da ms ptr gume ;) .cand mergi sa ma anunti neaparat

Dr.Dre 10-02-11 21:21

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
12 Attachment(s)
a venit caldura,si am mai facut una alta pe la masina.i-am pus un far de proba sa vad cum vine(celalalt il pun maine,e inca in lucru)mai trebuie sa tai putin din bad boy look,ca e prea lung si sa mai aranjez putin bara.am pus o janta 9j pe fata sa vad cum da :D in poze nu e prinsa in prezoane de asta e asa iesita.toba prinsa cu soricei si hop niste poze:D .maine urmeaza sa evazez si cealalta aripa spate ptr 9j :twisted:

bobocu91 10-02-11 21:50

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
Din ce este facut bad boy`ul tau?

Hai ca incepe sa prinda forma...si inca ce forma!!!! :shock:

minimal.madness 10-02-11 21:53

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
Ce smeker e :X:X Cand il termini frate?

alxxdarkot20all 10-02-11 21:55

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
daca ramane asa jos o sa fie ceva bestial.pacat, ca avem cateva gropi

Dr.Dre 10-02-11 22:40

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
Quote:

Originally Posted by bobocu91 (Post 4073155)
Din ce este facut bad boy`ul tau?

Hai ca incepe sa prinda forma...si inca ce forma!!!! :shock:

bad boy-ul e din tabla sudata,dar cred ca revin la cum era initial,adica mai mic.acum incepe sa prinda forma dorita,dar mai e de lucru,mai ales la detaliile care fac diferenta :D

Quote:

Originally Posted by minimal.madness (Post 4073168)
Ce smeker e :X:X Cand il termini frate?

ehee mai e,abia a venit caldura,nu ma grabesc,ca timp e pana la vara.oricum pana la sfarsitul verii,cel tarziu,e gata cu tot.asta depinde de cum am bani si de cat de repede ma misc

Quote:

Originally Posted by alxxdarkot20all (Post 4073185)
daca ramane asa jos o sa fie ceva bestial.pacat, ca avem cateva gropi

o sa fie si ma joasa de fata.janta va intra sub aripa.cam nasol cu gropile,dar nu va fi masina de zi cu zi.cand o sa ies cu ea o sa merg f incet si atent ;)

Dj. Kameleon 11-02-11 08:14

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
foarte frumos,se vad roadele efortului depus.bravo!abea astept sa-l vad gata,o sa fie bestial:twisted:bafta in continuare si spor la treaba :). apropo..cine ti-a facut bad boy-ul?

Dr.Dre 11-02-11 09:59

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
Quote:

Originally Posted by Dj. Kameleon (Post 4073908)
foarte frumos,se vad roadele efortului depus.bravo!abea astept sa-l vad gata,o sa fie bestial:twisted:bafta in continuare si spor la treaba :). apropo..cine ti-a facut bad boy-ul?

ms,ms.bad boy-ul mi la facut dl. bulacu are service vizavi de riviera.tot el i la facut si lui minimal,eu l-am trimis acolo ;)

privat4u2 11-02-11 11:07

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
Frumos frumos...sa lasi bad boy-u asa cum e in momentu asta ca park da mai bine...parerea mea:P

Dr.Dre 11-02-11 12:07

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
si mie imi place cum da acuma,dar as incerca si cu unul putin mai scurt.oricum o sa mai iau doua capote motor de la dezmembrari.una o las fara bad boy,una cu un bad boy mai mic si asta care e acuma,ca sa le pot schimba cand ma plictisesc de una sau de alta ;)

Laure2fast 11-02-11 12:25

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
parca mai frumos veneau brock-urile..
fai o prelungire mai mica la capota ca se vede aiurea asa mare..baga mare si termin-o mai repede :) bafta

frankie_let 11-02-11 12:54

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
foarte tare razvan!!! o sa iasa foarte frumos!!bafta in continuare!!


All times are GMT +2. The time now is 09:28.

- Copyright 2026 4Tuning