![]() |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
frost_dani/advanced tuning
ps:am gresit prima oara poti t rog sa ma centralizezi shi p mine plssss |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
ciuMpi / BEGINNER TUNING
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
frost_dani: ai fost, in sfarsit, inscris. Astept datele personale (nick/nume real/varsta/studii) pe PM.
ciuMpi: cererea ta a fost notata. Da-i PM lui ZoliaT cu datele personale (nick/nume real/varsta/studii). Am mai intarziat inscrierile cu inca o zi, sa aiba timp toata lumea si sa-si faca curaj toata lumea. Incredere, mai aveti inca putin pentru a va inscrie si participa ! Inscrierile se termina in seara asta, la ora 00:00. Sunt, pana acum, 101 participanti la 4tuning Challege 2006! Cine mai vrea sa se inscrie, sa nu mai ezite si sa o faca, altfel... pierde competitia, pierde premiile, pierde... :shock: Bafta tuturor! |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
ma speriasem :D Thx
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Quote:
good luck to... us all;) |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
incep sa se inmultzeasca fetele printre vTuneri ... Spor la munca tuturor !
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Ms mult de lamuriri. :D
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
bafta tuturor si sa rupeti gura targului :D ;)
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
o sa incercam... gl every1
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
LUcrarile in ce format trebuie sa le predam.... :rolleyes2
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
ai terminat deja!?
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Asa zice regulamentu`
1. Nu veti face publice lucrarile decat la final, pe 27-28-29 martie 2006. Autorii care isi declara lucrarile inainte de votarea castigatorilor vor fi descalificati din start si nu vor putea participa la votare/premiere. 2.IMPORTANT: TOTI CONCURENTII SUNT OBLIGATI SA TRIMITA (ODATA CU LUCRAREA FINALA) SI UN SCREENSHOT/PRINTSCREEN LA SURSA (*.psd, etc. - screenshotul sa contina sursa cu elemente de identificare user) PENTRU CONFIRMAREA FAPTULUI CA EI SUNT AUTORII LEGALI AI LUCRARII IAR LUCRAREA NU E COPIATA/FURATA. |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
lucrarea o predai in format JPG ...ca de obicei + screenshot facut in timp ce lucrai in photoshop...sa se vada layerele
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Quote:
deci trebuie sa fac print screen la layere! :???: sau... |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
1 Attachment(s)
hai bai tata ...ce eshti asha greu de cap ...
print screen ..e asta de mai jos ...il faci cand lucrezi la masina ...sa se vada photoshop`u deschis ...si ce lucrezi in el |
| All times are GMT +2. The time now is 04:14. |
- Copyright 2026 4Tuning