Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arhiva (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva.html)
-   -   Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva/13979-virtual-4tuning-challenge-2006-inscrieri-participanti.html)

frost_dani 14-03-06 17:15

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
frost_dani/advanced tuning


ps:am gresit prima oara poti t rog sa ma centralizezi shi p mine plssss

ciuMpi 14-03-06 18:44

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
ciuMpi / BEGINNER TUNING

Gabi 14-03-06 19:02

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
frost_dani: ai fost, in sfarsit, inscris. Astept datele personale (nick/nume real/varsta/studii) pe PM.

ciuMpi: cererea ta a fost notata. Da-i PM lui ZoliaT cu datele personale (nick/nume real/varsta/studii).



Am mai intarziat inscrierile cu inca o zi, sa aiba timp toata lumea si sa-si faca curaj toata lumea. Incredere, mai aveti inca putin pentru a va inscrie si participa ! Inscrierile se termina in seara asta, la ora 00:00.



Sunt, pana acum, 101 participanti la 4tuning Challege 2006! Cine mai vrea sa se inscrie, sa nu mai ezite si sa o faca, altfel... pierde competitia, pierde premiile, pierde... :shock:

Bafta tuturor!

blondish 14-03-06 22:25

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
ma speriasem :D Thx

babydoll 14-03-06 23:17

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Quote:

Originally Posted by Gabi
Am facut o contorizare a tuturor celor ce s-au inscris, iar rezultatul a fost urmatorul:

Categoria BEGGINER TUNING:


1. Devlin_Dirty
2. vio[s]
3. tng
4. BMWfan
5. blowwind
6. alex_maxx
7. peter
8. huidu4love
9. Proddigy
10. Boomtech
11. MaTzA
12. shantzu
13. 2fastboy
14. GRIGO-X2
15. lupu
16. Gabi
17. Alex2Fast4U
18. kitros
19. Tuning-D.M.G.
20. vlad_4tuning
21. BASU
22. Yackone
23. Yonut21
24. Panacota
25. ALXutz
26. sica
27. 2fast4you
28. raisa407
29. xan.m
30. ra2
31. soricelu
32. WGF
33. cutt3r
34. mihai134
35. chitzy_66
36. eko_squad_2006
37. maf
38. lyvyu
39. TazAless
40. cata55
41. Manson
42. sandrin
43. kamikaaze
44. Dexter_20
45. Angel_22S
46. ranek
47. Intruder1k2
48. RA_2fast4u
49. babydoll


Categoria ADVANCED TUNING:

1. NightDevil
2. LKS
3. xxdadixx
4. EvLSant0s
5. P.I.M.P Boy
6. Rares
7. metal_militia
8. Diesel_tuning
9. hori_cutz_tuning
10. GolfTuning
11. ad1
12. BMW-M-Power
13. W U W
14. madskilz
15. frozzen
16. george GMN
17. dshockevo
18. kickass
19. andrey2003
20. maskt
21. CataNOS


Categoria HIGH-END TUNING:

1. ad1
2. a_ombladon
3. TopArt
4. bumbu iulian
5. ShinyG
6. chris_max
7. Marius Nedea
8. _DPG_
9. lilCara
10. nelu
11. dreacu


Categoria FREEHAND TUNING:

1. Devlin_Dirty
2. LKS
3. g_unit
4. vlad_4tuning
5. ad1
6. sica
7. mertan
8. DjRainManFast
9. cassyus
10. Ace Axel
11. Acadea
12. Intruder1k2
13. chitzy_66
14. maf
15. Dexter_20
16. Brianthedriftboy
17. ranek
18. blondish
19. eon

... ADICA 100 DE CONCURENTI INSCRISI!!!

frost_dani :?: inca neclar, deoarece s-a inscris initial la freehand si la advanced, apoi la begginer si la advanced. Eu am decis sa nu-i centralizez inscrierea. De asemenea, alegerea userului L33L00 este incerta, deoarece s-a inscris atat la begginer cat si la advanced tuning.

Daca din greseala am omis sa nominalizez pe cineva, imi cer scuze si rog persoana respectiva sa dea un mesaj privat oricarui dintre membrii comitetului de organizare (TopArt, ZoliaT, RoSonic sau Gabi) cu userul si categoria la care s-a inscris pentru a fi introdus in liste.

Cei care inca nu au trimis datele personale (nickname | nume real | varsta | studii) persoanelor ce se ocupa de contorizarea datelor (ZoliaT, pentru categoria BEGGINER TUNING, RoSonic, pentru categoria FREEHAND TUNING si Gabi, pentru categoria ADVANCED TUNING) sunt rugati sa o faca in cel mai scurt timp posibil, in caz contrar riscand sa fie exclusi din concurs.

Va multumim tuturor (atat concurentilor, cat si celor ce-au votat) pentru implicarea in acest concurs si le uram concurentilor multa bafta!!!

Comitetul de organizare


good luck to... us all;)

LKS 15-03-06 00:55

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
incep sa se inmultzeasca fetele printre vTuneri ... Spor la munca tuturor !

2fast4you 15-03-06 11:31

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Ms mult de lamuriri. :D

mihai134 15-03-06 13:29

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
bafta tuturor si sa rupeti gura targului :D ;)

Ace Axel 15-03-06 15:27

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
o sa incercam... gl every1

vio[s] 15-03-06 18:57

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
LUcrarile in ce format trebuie sa le predam.... :rolleyes2

Ace Axel 15-03-06 19:28

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
ai terminat deja!?

mihai134 15-03-06 20:03

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Asa zice regulamentu`

1. Nu veti face publice lucrarile decat la final, pe 27-28-29 martie 2006. Autorii care isi declara lucrarile inainte de votarea castigatorilor vor fi descalificati din start si nu vor putea participa la votare/premiere.
2.IMPORTANT: TOTI CONCURENTII SUNT OBLIGATI SA TRIMITA (ODATA CU LUCRAREA FINALA) SI UN SCREENSHOT/PRINTSCREEN LA SURSA (*.psd, etc. - screenshotul sa contina sursa cu elemente de identificare user) PENTRU CONFIRMAREA FAPTULUI CA EI SUNT AUTORII LEGALI AI LUCRARII IAR LUCRAREA NU E COPIATA/FURATA.

LKS 15-03-06 21:02

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
lucrarea o predai in format JPG ...ca de obicei + screenshot facut in timp ce lucrai in photoshop...sa se vada layerele

vio[s] 15-03-06 22:16

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Quote:

Originally Posted by LKS
lucrarea o predai in format JPG ...ca de obicei + screenshot facut in timp ce lucrai in photoshop...sa se vada layerele


deci trebuie sa fac print screen la layere! :???: sau...

LKS 15-03-06 23:32

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
1 Attachment(s)
hai bai tata ...ce eshti asha greu de cap ...

print screen ..e asta de mai jos ...il faci cand lucrezi la masina ...sa se vada photoshop`u deschis ...si ce lucrezi in el


All times are GMT +2. The time now is 04:14.

- Copyright 2026 4Tuning