Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   Speed4U club Focsani... (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/139439-speed4u-club-focsani.html)

fisan 07-10-09 15:03

Re: Speed4U club Focsani...
 
nuj cine a zis k sonny a fost presedinte in fine;)

Sima Valentin 07-10-09 15:31

Re: Speed4U club Focsani...
 
Vand Kituri Xenon si Bixenon Thunder si Well Done. cati bani si pentru ce masina e.presupun ca nu merge pe un cielo nu-i asa???

johnsonxxl 07-10-09 17:09

Re: Speed4U club Focsani...
 
Quote:

Originally Posted by fisan (Post 2700298)
nuj cine a zis k sonny a fost presedinte in fine;)

pt ca el a infiintat filiala focsani?in fine nu e prob mea.. ;)

fisan 07-10-09 17:11

Re: Speed4U club Focsani...
 
ma din kte stiu eu...seby a fost primu din acest club din fcs prin el sa infiintat acum fiecare stie ce stie:)

johnsonxxl 07-10-09 17:12

Re: Speed4U club Focsani...
 
Quote:

Originally Posted by fisan (Post 2700642)
ma din kte stiu eu...seby a fost primu din acest club din fcs prin el sa infiintat acum fiecare stie ce stie:)

pana mea...eu asa stiam.. ;)

fisan 07-10-09 17:15

Re: Speed4U club Focsani...
 
app grila e deja montata...sambata si spoilerul:X

johnsonxxl 07-10-09 17:16

Re: Speed4U club Focsani...
 
team vazut azi...o da bn tare :P

fisan 07-10-09 17:18

Re: Speed4U club Focsani...
 
saru'mana:X

Speed4U 07-10-09 22:25

Re: Speed4U club Focsani...
 
Auzi a plecat presedintele :))) ,ma nu stiu ce stiti voi dar seby a fost primu membru si el se ocupa de tot ! Si stikerele au ajuns la sonny ca asa a zis seby ,asa ca gata certea ce a fost a fost si ce va fi vom vedea . Cine vrea sa plece e liber sa faca ce vrea ,salutare si respect !

sonnic54 07-10-09 22:32

Re: Speed4U club Focsani...
 
wow wow wow wow wow ceaveti ma :)) ????
una singura intrebare pune si eu la voi si de aici va dati seama singur de raspuns ce trebe dat :
Un "presedinte :)) " trebue sa vina si el la intalniri ???? ( mol,cauf,crang,stad) eu din cate stiu asa zisu cum ai zici voi nu a fost prezent never :d da hai sti tu sa se simta omu bine :D ce nu facem pentru el :D este sonny ?:)) .... of of of

hai seby pregateste scula si hai la pitesti

B 81 FEK 08-10-09 07:50

Re: Speed4U club Focsani...
 
cind mam inscris in club catalin fisan ma dus la sonny sa ma prezinte deoarece am inteles ca el este presedintele nu SEBI
nu mai conteaza toata lumea este un PRESEDINTE !!!:)))))))) :)) :)))

Sonny™ 12-12-09 11:17

Re: Speed4U club Focsani...
 
sa redeschis topicul cluburi...;)bine v.am gasit baieti....a trecut ceva timp...;)

johnsonxxl 16-12-09 10:59

Re: Speed4U club Focsani...
 
hopa... gata sa dat drumu la cluburi iar??

ravy09 16-12-09 11:18

Re: Speed4U club Focsani...
 
repuneti pe picioare clubul, asa de sarbatori ?? bun asa.. bft bft..

sergiuhusca 16-12-09 19:07

Re: Speed4U club Focsani...
 
Ai scos capul afara mah? :)


All times are GMT +2. The time now is 04:19.

- Copyright 2026 4Tuning