Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Constanta (https://forum.4tuning.ro/35-constanta.html)
-   -   intreceri pe strazi (https://forum.4tuning.ro/35-constanta/1372-intreceri-strazi.html)

-=X-Team=-82-MDN 27-09-04 19:31

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Psycho\"
cica acu vre`o 4 zile al metro au facut baietzii bahouse si cica s`ar fii dat HVB`ul cu un BMW si i`a dat`o .. cam greu de imaginat ptr k .. m`am dat si eu cu el si s`au mai dat multzsi ... daca el a dat`o la BMW ... tu sau eu cum facem BMW`ul .. muci ... :) ... oricum .. nu cred pana nu vad cu ochii mei ... k lumea vorbeshte si fabuleaza :D ...


hai sa iti zic si eu altceva ... asa zisu` \"pretenu\" nostru cu HVB se lauda la multa lume ca se face o gramada de masini puternice si le`o trage .. dar .. hai sa fim putini realisti ... odata .. ce eu ... i`am tras`o de multe ori .. si cu martori .. el ce mo*ti m*sii mai vb atat ca m`a facut pe mine ??? sau ... aceiais poveste si cu TRA`ul .. ia tras`o de fiecare data cand sa putut .. si el se lauda ca i`a tras`o si lui ... pai si normal acum sa se alude ca i`a tras`o la un BMW ... ca si normal .. ca alti mincinosi ca el .. sa creada asta ... asa ca ... HVB`ul ... vai de steaua lui .

CT-03-ART 27-09-04 19:37

doar shtitzi vorba aia:\"Te cred mah ca shi yo mint!\"

D_M_X 27-09-04 20:53

Tra-ule eu nu am zis de talon eu am zis de capota. Si cand o sa te tzii u dupa peugeotul ala cu doar 75 de cp eu personal atzi cumpar un logan cu motor de 1.6 . Hai sa nu o mai dam in diverse ca nu-s de ieri de azi in lumea asta. :lol: :lol:

-=X-Team=-82-MDN 28-09-04 01:32

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"D_M_X\"
Tra-ule eu nu am zis de talon eu am zis de capota. Si cand o sa te tzii u dupa peugeotul ala cu doar 75 de cp eu personal atzi cumpar un logan cu motor de 1.6 . Hai sa nu o mai dam in diverse ca nu-s de ieri de azi in lumea asta. :lol: :lol:

LooooL ... dar ... de ce crezi tu asta ... de ce crezi ca TRA are mai mult de 75 cp .... ce te face sa crezi asta ... ?? :) :) :) daca in talon scrie 75cp ... inseamna ca masina aia atat are ... :) :) :)

dogarel 28-09-04 07:12

Si marmota invelea ciocolata in staniol.........

yamahaer1cip 28-09-04 12:02

aaa .. frate da tuh ai motor sau ce ??? ...
da am un yamaha r1 modelu new dar acuma satu pe bara ca am avut un acident mai usurel la aqoamagic la anceputul veri cam asa :(am intrat antrunn espero :) dincauza lu ala dar al faca pana la vara care vine sau daca nu ami iaualceva deocamdata caut piese sau alt motor ;nu stiu da pein cate am trecut si cate am vazut am anceput sa ma cam descurajez de motor poti sa mergi tu cum oi vrea ca intra altu an tinesi te face praf :( respect fratilor si tinetio tot asa :)) ca e marfa si bine :D :roll: :wink: 8) :) :lol:

x-28-TRA 29-09-04 10:47

dmx la mine asa scrie in talon :twisted: :))))poate sa ma minta pe mine talonuu?????? :roll: :roll:

madfish 29-09-04 13:19

Re:
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by \"yamahaer1cip\"
da am un yamaha r1 modelu new

Asta e motoru` tau?

yamahaer1cip 29-09-04 13:36

asi fi vrut eu dar al meu nu are airbag :))))) asta vad ca are 2 frate nustiu cum se pun poze ca pun si eu poze cu motoru da o sa ma chinui sa anvat si sa va bag sal vedeti :cry: :lol: :wink:

yamahaer1cip 29-09-04 13:43

aoleu ce tampit sunt mersi pentru poza am uitat asa sunt eu tampit to timpu si uit sa multumes asa e frumos
:))) :oops: :P :wink:

lolek 29-09-04 18:51

Bei nik zilele astea curse nik? nik nou? :D

madfish 30-09-04 18:28

nema curse ...

lolek 09-10-04 02:34

X-Ray te-am vazut in seara asta erai sg pe tomis era vreo 2:20 nu aveai cu cine sa te dai aaa? :lol:

D_M_X 09-10-04 15:53

ok mah tra-ule daca zici u ca ai 75 nu te mai contrazic ca nu are rost vrb. cuiva si marmota invelea ciocolata in staniol :suspiciou :lol: :lol: :lol:

X-Ray-Eyes 09-10-04 18:41

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"lolek\"
X-Ray te-am vazut in seara asta erai sg pe tomis era vreo 2:20 nu aveai cu cine sa te dai aaa? :lol:

Ba da ...
Si m-am dat ...
Cu tot cu ambreiajul facut cam pachetel ...
Nu dau nume ...
Tot cu un 150 Cp , dar l-am facut ... cu 2 masini ...
Sa imi schimb Kitul de ambreiaj si mai discutam dupa aceea ...


All times are GMT +2. The time now is 20:33.

- Copyright 2024 4Tuning