Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   NFS UG2 Drifters (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/131129-nfs-ug2-drifters.html)

R3chin 06-02-10 11:03

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by D v D (Post 3056377)
Vor fi 3 grupe mari:
1.Rwd-tractiune spate (stadium drift 2)
2.Awd-4x4 (stadium drift 2)
3.Fwd-tractiune fata. (parkade drift 6)
Reguli:
1. Un jucator poate sa se inscrie la mai multe grupe.
2. Inscrierea se face printr-un post unde va scrieti numele cu care participati, unde vreti sa participati si cu ce masina/masini.
3. Vor fi 10 laps (stadium drift 2), 5 laps (parkade drift6) si 3 jocuri, care castiga 2 din 3 merge mai departe.
4. Coliziunea este interzisa pe toate traseele.
5. Daca incepeti tura si unul dintre voi iese, acea tura este castigata de cel care a ramas, fara scuze si motive.
6.Sistemul va fi unul piramidal , finala urmand sa scoata castigatorul la fiecare grupa , mai apoi se vor da cei 3 intre ei sa vedem cine este cel mai bun .Si va mai fi inca o finala intre cei 2 care au scos cel mai mare scor.

Asta ca sa nu uitati cine a facut primul campionat , succes tuturor !

Nu te supara dar multi deja sunt pregatiti de std2...mai bine lasam pe toti pe std2 ca toti il cunosc...mie mi-e indiferent...

D v D 06-02-10 11:08

Re: NFS UG2 Drifters
 
citeste mai bine ,pd 6 se face doar daca ai masina cu tractiune fata pentru ca conteaza foarte mult tractiunea in jocul asta in special la drift ;)

R3chin 06-02-10 11:10

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by D v D (Post 3056431)
citeste mai bine ,pd 6 se face doar daca ai masina cu tractiune fata pentru ca conteaza foarte mult tractiunea in jocul asta in special la drift ;)

Conteaza... nu zic ca nu conteaza dar ... alti care ii cunosc si vor sa joace sau obisnuit cu sd2 cu golfu... si din experienta scoti cam acelasi scor si cu fata si cu spate si cu 4x4 pe sd2

D v D 06-02-10 11:21

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by R3chin (Post 3056435)
Conteaza... nu zic ca nu conteaza dar ... alti care ii cunosc si vor sa joace sau obisnuit cu sd2 cu golfu... si din experienta scoti cam acelasi scor si cu fata si cu spate si cu 4x4 pe sd2

experienta mea ar zice ca nu scoti acelasi scor ,sa vedem ce parere au si altii totusi ;)

Ingerasul99 06-02-10 11:37

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by R3chin (Post 3056435)
Conteaza... nu zic ca nu conteaza dar ... alti care ii cunosc si vor sa joace sau obisnuit cu sd2 cu golfu... si din experienta scoti cam acelasi scor si cu fata si cu spate si cu 4x4 pe sd2

Sa fim seriosi , daca te dai cu frana de mana scoti un scor peste cei cu tractiunea awd sau rwd . Dar avand in vedere jucatori cu tractiune fata ,care sunt acum.....
Eu am zis ideile mele . Vreti sa va dati , va bagati, daca nu va dati separat si cu asta basta.

D v D 06-02-10 11:44

Re: NFS UG2 Drifters
 
Asta asa e nu mai sunt jucatori fwd, singurul care era si rupea cam tot era rdc insa acuma nu mai e cam nimeni......

eMH 06-02-10 14:23

Re: NFS UG2 Drifters
 
Deci hai sa o lasam cum a zis ingerasul. E bine toti,de toate natiile,la gramada,pe sd2. Cel mai misto :)

Cu cat mai simplu,cu atat mai bine!

R3chin 06-02-10 19:10

Re: NFS UG2 Drifters
 
2 Attachment(s)
Daca o sa fie cu o masina pana la gata la mine sa fie cu evo.
Inainte de campionat i-am facut un upgrade la masina de la
450.0 Bhp
350.8 Lf-Lbs
0-60 -> 2.22
0-100 -> 8.36
L-am dus la ...
547.0 Bhp
397.7 Ft-Lbs
0-60 -> 2.14
0-100 ->6.80
Sunt pregatit de campionat...

world cars 06-02-10 19:27

Re: NFS UG2 Drifters
 
Voi stiti sa vi-o modificati la dyno eu nustiu .. eu asa fac drift cu ea... daca poate sa imi zica si mie cum ...

Ingerasul99 06-02-10 20:03

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by world cars (Post 3058164)
Voi stiti sa vi-o modificati la dyno eu nustiu .. eu asa fac drift cu ea... daca poate sa imi zica si mie cum ...

Cu ceva pagini in urma , am pus intrebarea asta si fiecare a zis cam ce a facut la dyno , uni dintre noi chiar au pus si poze! Succes.

world cars 06-02-10 21:26

Re: NFS UG2 Drifters
 
am vazut... ma ajutat pana la urma colegul rechin.

R3chin 06-02-10 21:55

Re: NFS UG2 Drifters
 
daca te-am ajutat eu i clar ca....poate ma bati:D:))

world cars 06-02-10 22:03

Re: NFS UG2 Drifters
 
da sigur te bat...... poate sa am 4 lapuri in fata ta

R3chin 07-02-10 00:27

Re: NFS UG2 Drifters
 
1 Attachment(s)
Upgrade de la
547.0 Bhp
397.7 Ft-Lbs
0-60 -> 2.14
0-100 ->6.80

La

0-60 ->1,90
0-100 ->5.70
restu la fel

RomanianDK 07-02-10 10:06

Re: NFS UG2 Drifters
 
salut...as vrea si eu sa ma inscriu...am aflat despre campionat de la rechin...am un evo si sunt cam gata de actiune...desi nu prea ma joc in st2(imi plac mai mult drifturile pe munte...in special lighthouse) sunt sigur k o sa ma descurc bine...:Dhttps://photos1.hi5.com/0117/002/768/ZJpYDi002768-02.bmp[IMG]https://photos2.hi5.com/0117/338/665/LmaEHK338665-02.bmp[/IMG]https://photos2.hi5.com/0117/839/353/Vx6.KA839353-02.bmp[IMG]https://photos3.hi5.com/0118/597/962/FOS2Xx597962-02.bmp[/IMG]


All times are GMT +2. The time now is 20:42.

- Copyright 2026 4Tuning