![]() |
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Te scot io bre:lol:
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Perfect, ieshim cand vrei tu....ma anuntzi!;)
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
ma gandesc ca vi la tulcea?
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Quote:
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Quote:
o sa te scot eu cat de curand 8) |
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Quote:
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Quote:
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Quote:
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
si pe ud Boby castiga cupe!!!:)))))
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Quote:
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
HELLLLLOOOOOOOOOOOOOO! upppppppppppppppppp
See you in Arad city!!!!!!!! |
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Legat de MOM vs. ARO sincer nu ma intereseaza rezultatul atata timp cat este in paralel cu mine tot un E30....am mai spus-o si o repet!!!
Timpii sunt relativi....dar dc chiar este necesar, se pot compara in momentul in care mashinile ruleaza in aceleashi conditzii! Va salut! |
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Pe acest topic destinat provocarilor facute de proprietarii si soferii altor masini comparabile cu cea care a lansat provocarea, raportul judecatori-nuvelisti versus concurenti, este de ~ 1 la 95 .... Probabil voua vi se pare firesc... Toata lumea vorbeste in numele nustiucui... se erijeaza in avocati/fani/adepti/discipoli..... Ar fi cazul sa ne mai punem si limite din cand in cand...nu?:???:
Multumesc, |
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
Quote:
|
Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
De aia...de care?!..esti hazliu...poate ar trebui sa fac si plecaciuni cumva in fata celor care incalca regulamentul sectiunii,in masura in care TOTUSI am permis asta fara a penaliza pe nimeni? :lol:...adica nu esti hazliu,esti penibil. Pe alte forumuri erai deja suspendat ...aici inca poti posta si ti se da si dreptul la o replica ce nu ar avea ce cauta in acest topic ! ....insa tot eu am gresit fata de tine si toti care mai fac offtopic la greu pe aici,nu? =))
Pe forumul asta,exista oameni din tot cuprinsul tarii ,care pot fi incadrati in 2 mari categorii...eu spun UNA: Cei de cu respect si bun-simt, fiind aceiasi cu cei care au stiinta si fac masini performante; A DOUA categorie,spune-o tu....si incadreaza-te singur apoi in una din ele;) PS: daca te referi la forumul lui jeff,esti pe dinafara...nu ca ar fi singurul caz,din cate bag de seama:lol:...Moderarea este o munca si NU o recompensa, activitate ce ia timp si NU aduce venituri decat in Rare cazuri si oricum venituri nesemnificative de obicei. Poate-oi mai avea si alte treburi,nu crezi ?:lol: |
| All times are GMT +2. The time now is 12:51. |
- Copyright 2026 4Tuning