Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   BMW E30 S50 turbo vs. ...? (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/130664-bmw-e30-s50-turbo-vs.html)

VISAN 21-08-10 16:00

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Te scot io bre:lol:

bobiMOM 21-08-10 17:56

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Perfect, ieshim cand vrei tu....ma anuntzi!;)

puiu m6 21-08-10 18:28

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
ma gandesc ca vi la tulcea?

bobiMOM 22-08-10 00:32

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by puiu m6 (Post 3600530)
ma gandesc ca vi la tulcea?

Da, si la Tg Secuiesc!;)

WPP 22-08-10 01:53

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by bobiMOM (Post 3601130)
Da, si la Tg Secuiesc!;)

merge masina si iar ai inceput sa suferi :-)
o sa te scot eu cat de curand 8)

bobiMOM 23-08-10 00:25

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by WPP (Post 3601218)
merge masina si iar ai inceput sa suferi :-)
o sa te scot eu cat de curand 8)

Sa ma anunti sa-mi iau camera sa te filmez....din fatza, din spate! Intelegi tu ce vreau sa precizez!:lol::lol::lol::lol:;)

DONU' 31-08-10 18:13

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by bobiMOM (Post 3603141)
Sa ma anunti sa-mi iau camera sa te filmez....din fatza, din spate! Intelegi tu ce vreau sa precizez!:lol::lol::lol::lol:;)

Nu-l mai intarata mah ca daca se enerveaza si sterge vreo doua, trei cifre din softul tau te-a linistit. :lol:

bobiMOM 01-09-10 11:04

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by DONU' (Post 3624126)
Nu-l mai intarata mah ca daca se enerveaza si sterge vreo doua, trei cifre din softul tau te-a linistit. :lol:

Pey da dar exista varianta 2....`raman singur acasa`....intelegi tu nu?

TOBA^ 01-09-10 14:15

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
si pe ud Boby castiga cupe!!!:)))))

DONU' 01-09-10 14:19

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by bobiMOM (Post 3625770)
Pey da dar exista varianta 2....`raman singur acasa`....intelegi tu nu?

Adica home alone management!!! :lol: :lol: :lol:

bobiMOM 30-10-10 18:47

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
HELLLLLOOOOOOOOOOOOOO! upppppppppppppppppp

See you in Arad city!!!!!!!!

bobiMOM 04-11-10 10:06

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Legat de MOM vs. ARO sincer nu ma intereseaza rezultatul atata timp cat este in paralel cu mine tot un E30....am mai spus-o si o repet!!!

Timpii sunt relativi....dar dc chiar este necesar, se pot compara in momentul in care mashinile ruleaza in aceleashi conditzii!

Va salut!

lascarica 04-11-10 11:45

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Pe acest topic destinat provocarilor facute de proprietarii si soferii altor masini comparabile cu cea care a lansat provocarea, raportul judecatori-nuvelisti versus concurenti, este de ~ 1 la 95 .... Probabil voua vi se pare firesc... Toata lumea vorbeste in numele nustiucui... se erijeaza in avocati/fani/adepti/discipoli..... Ar fi cazul sa ne mai punem si limite din cand in cand...nu?:???:
Multumesc,

Calimero2003 04-11-10 19:19

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by lascarica (Post 3784035)
Pe acest topic destinat provocarilor facute de proprietarii si soferii altor masini comparabile cu cea care a lansat provocarea, raportul judecatori-nuvelisti versus concurenti, este de ~ 1 la 95 .... Probabil voua vi se pare firesc... Toata lumea vorbeste in numele nustiucui... se erijeaza in avocati/fani/adepti/discipoli..... Ar fi cazul sa ne mai punem si limite din cand in cand...nu?:???:
Multumesc,

Deaia nu esti tu moderator si pe celalat forum dedicat curselor auto.

lascarica 04-11-10 21:16

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
De aia...de care?!..esti hazliu...poate ar trebui sa fac si plecaciuni cumva in fata celor care incalca regulamentul sectiunii,in masura in care TOTUSI am permis asta fara a penaliza pe nimeni? :lol:...adica nu esti hazliu,esti penibil. Pe alte forumuri erai deja suspendat ...aici inca poti posta si ti se da si dreptul la o replica ce nu ar avea ce cauta in acest topic ! ....insa tot eu am gresit fata de tine si toti care mai fac offtopic la greu pe aici,nu? =))
Pe forumul asta,exista oameni din tot cuprinsul tarii ,care pot fi incadrati in 2 mari categorii...eu spun UNA: Cei de cu respect si bun-simt, fiind aceiasi cu cei care au stiinta si fac masini performante; A DOUA categorie,spune-o tu....si incadreaza-te singur apoi in una din ele;)

PS: daca te referi la forumul lui jeff,esti pe dinafara...nu ca ar fi singurul caz,din cate bag de seama:lol:...Moderarea este o munca si NU o recompensa, activitate ce ia timp si NU aduce venituri decat in Rare cazuri si oricum venituri nesemnificative de obicei. Poate-oi mai avea si alte treburi,nu crezi ?:lol:


All times are GMT +2. The time now is 12:51.

- Copyright 2026 4Tuning