Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Fotografiile mele (https://forum.4tuning.ro/533-fotografiile-mele.html)
-   -   CRM Design (https://forum.4tuning.ro/533-fotografiile-mele/125897-crm-design.html)

rpopescu 08-03-11 21:54

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Sa-l porti sanatos si sa te ajute la greu (permite-mi te rog astfel de ton cu gluma. :google:)

Vyk 08-03-11 23:03

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Foarte frumos. Sa il folosesti numai cu zambetul pe buze...

Eu daca as alege un alt obiectiv de toata ziua ar fi acesta sau 24-70L-ul. Ai preferat sa ramai in gama wide si astfel ai ales varianta aceasta (insa F4)? Eu sunt curios cum o fi EF 8mm....

Rares_CRM 09-03-11 08:32

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
1 Attachment(s)
As fi vrut eu 16-35mm F2.8 L... dar de unde atata fericire :D
Am vrut ceva din gama L, m-am saturat de obiectivele ieftine, de Tamroane, Sigma, si alte inventii. :)
Poate pe viitor o sa trec pe FF, si pe FF 17-40 e foarte wide, si F4 e numa bun. ;) Oricum, pe langa asta, urmeaza ori un Canon 50mm f1.4, ori Canon 85mm f1.8 ori Canon 100mm f2. :) Inca nu m-am hotarat.
Apropo.. Tamron-ul 28-75 F2.8 este de vanzare...

3S-FE 09-03-11 10:33

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
ai vrut tu obiectiv "da firma" :D

sa-l stapanaesti sanatos si sa faci bani cu el inainte de toate

rommel 11-03-11 21:52

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Quote:

Originally Posted by Rares_CRM (Post 4154772)
As fi vrut eu 16-35mm F2.8 L... dar de unde atata fericire :D
Am vrut ceva din gama L, m-am saturat de obiectivele ieftine, de Tamroane, Sigma, si alte inventii. :)
Poate pe viitor o sa trec pe FF, si pe FF 17-40 e foarte wide, si F4 e numa bun. ;) Oricum, pe langa asta, urmeaza ori un Canon 50mm f1.4, ori Canon 85mm f1.8 ori Canon 100mm f2. :) Inca nu m-am hotarat.
Apropo.. Tamron-ul 28-75 F2.8 este de vanzare...

50 sau 85, 100 e prea lung pe crop ;) - dar foarte bun pe FF ...

Rares_CRM 13-03-11 21:22

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
5 Attachment(s)
Audi A4 2.0 TFSI ...poze de duminica :lol:

Rares_CRM 14-03-11 13:53

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
6 Attachment(s)
VW Bora

RA_2fast4u 14-03-11 13:56

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Foarte tare a 3-a poza cu bora.


Unde e locatia asta?

Rares_CRM 14-03-11 14:38

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Pe centura, spre groapa de gunoi. :) Nu stiu exact spre ce localitate e... la vreo 15 km de cluj.

3S-FE 14-03-11 15:18

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Quote:

Originally Posted by rommel (Post 4162478)
50 sau 85, 100 e prea lung pe crop ;) - dar foarte bun pe FF ...

prea lung pentru ce?

f0cs 14-03-11 21:38

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Poza 2, 3 si ultima sunt foarte foarte tari. Sincere felicitari.

De apreciat faptul ca toate au o legatura cromatica, sunt facute in acelasi stil, arata foarte foarte bine.

Rares_CRM 15-03-11 00:23

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
3 Attachment(s)
VW Golf 2

Geox` 15-03-11 17:08

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
10+ Bravo

3S-FE 15-03-11 17:28

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
unde ai facut pozele astea? la Fukushima? :lol:

werwceul 15-03-11 21:24

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
la intrare in satul gheorgheni
defapt unde se intalneste drumul de gherogheni cu centura valcele-apahida (centura de ocolire a clujului)


All times are GMT +2. The time now is 15:48.

- Copyright 2026 4Tuning