![]() |
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
Sa-l porti sanatos si sa te ajute la greu (permite-mi te rog astfel de ton cu gluma. :google:)
|
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
Foarte frumos. Sa il folosesti numai cu zambetul pe buze...
Eu daca as alege un alt obiectiv de toata ziua ar fi acesta sau 24-70L-ul. Ai preferat sa ramai in gama wide si astfel ai ales varianta aceasta (insa F4)? Eu sunt curios cum o fi EF 8mm.... |
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
1 Attachment(s)
As fi vrut eu 16-35mm F2.8 L... dar de unde atata fericire :D
Am vrut ceva din gama L, m-am saturat de obiectivele ieftine, de Tamroane, Sigma, si alte inventii. :) Poate pe viitor o sa trec pe FF, si pe FF 17-40 e foarte wide, si F4 e numa bun. ;) Oricum, pe langa asta, urmeaza ori un Canon 50mm f1.4, ori Canon 85mm f1.8 ori Canon 100mm f2. :) Inca nu m-am hotarat. Apropo.. Tamron-ul 28-75 F2.8 este de vanzare... |
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
ai vrut tu obiectiv "da firma" :D
sa-l stapanaesti sanatos si sa faci bani cu el inainte de toate |
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
Quote:
|
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
5 Attachment(s)
Audi A4 2.0 TFSI ...poze de duminica :lol:
|
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
6 Attachment(s)
VW Bora
|
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
Foarte tare a 3-a poza cu bora.
Unde e locatia asta? |
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
Pe centura, spre groapa de gunoi. :) Nu stiu exact spre ce localitate e... la vreo 15 km de cluj.
|
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
Quote:
|
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
Poza 2, 3 si ultima sunt foarte foarte tari. Sincere felicitari.
De apreciat faptul ca toate au o legatura cromatica, sunt facute in acelasi stil, arata foarte foarte bine. |
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
3 Attachment(s)
VW Golf 2
|
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
10+ Bravo
|
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
unde ai facut pozele astea? la Fukushima? :lol:
|
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
la intrare in satul gheorgheni
defapt unde se intalneste drumul de gherogheni cu centura valcele-apahida (centura de ocolire a clujului) |
| All times are GMT +2. The time now is 15:48. |
- Copyright 2026 4Tuning