Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Baia-Mare (https://forum.4tuning.ro/439-baia.html)
-   -   2 Faster More Show (https://forum.4tuning.ro/439-baia/121631-2-faster-more-show.html)

SpeeDBreaker 31-05-09 05:40

Re: 2 Faster More Show
 
31 MAI, 06:40 si ploua de nu`i adevarat:no::cry2:

cipricipri 31-05-09 06:55

Re: 2 Faster More Show
 
sper sa se opreasca cat de cat ploaia asta:|

Corneliu26 31-05-09 07:03

Re: 2 Faster More Show
 
Quote:

Originally Posted by cipricipri (Post 2366985)
sper sa se opreasca cat de cat ploaia asta:|

Cine stie? e ceva pe acolo? s-a pus ceva? ca ma duc cu umbrela daca da :D

T@m@ngo 31-05-09 07:11

Re: 2 Faster More Show
 
Ce urat ca ploua mi-am luat cizmele de guma si am plecat!!! ;)

cipricipri 31-05-09 07:20

Re: 2 Faster More Show
 
Si eu pornesc imediat apoi fie ce-a fi !:shock:

VG30DETT 31-05-09 09:21

Re: 2 Faster More Show
 
CE SE INTIMPLA CARE E SITUATIA ?

TRX 31-05-09 16:53

Re: 2 Faster More Show
 
Un fel de fix ****, in stil haotic

sonki 31-05-09 17:30

Re: 2 Faster More Show
 
Mare respect pentru public ...ajungi la poarta si SURPRIZA!!!!...biletul 20 de lei(nu sta nimeni in aia 5 lei,dar in momentul in care pe afise, pe forumuri ,mass-media pui un pret..lasa-l ala ,suporty pierderile )...e mult prea greu sa organizezi ceva profesionist in BM ,fara dilai care pe drumul catre aeroport se cred pe pista,bine aici deja e treaba politistilor .Iy felicit pe organiztorii pentru ca stiu cat e de munca sa organizezi un eveniment auto,dar daca organizezi ceva ...asigurate ca o faci la un nivel acceptabil.Acum am vazut ca a fost si un accident pe pista .
Siguranta concurentilor ,spectatorilor e cea mai importanta ,sa nu uitam ca doar cei de la moto au cat de cat un echipament de siguranta,restu la auto ,mai rar un rollbar .
Pacat de vreme .
Multa bafta pe viitor

Dracushor 31-05-09 17:35

Re: 2 Faster More Show
 
Nu a fost prea reusit + ca a si plouat
Organizarea a fost haotica... politia ameninta publicul cu bataia ("iti dau o bucata pici pe jos") accidente dupa accidente... Program nerespectat, la 5 inca Puya nu a cantat, ati spus ca biletele vor costa 15 lei si ajuns acolo am platit 20 de lei... la expo nu prea ai avut ce sa vezi inafara de 2 loganuri si un golf3... si as mai avea de zis foarte multe

Claudell 31-05-09 17:36

Re: 2 Faster More Show
 
Cum zice TRX, asa ceva n-am mai vazut.In afara de pretul biletului, cum poti sa spui ca incep cursele la 11:00 si defapt incepe la 14:00 si ceva .DB drag inexistent,drift la fel si puya la ora 5 nu era acolo =)) pff

ditza v8 31-05-09 18:11

Re: 2 Faster More Show
 
asta este ce sa faci...este criza :lol::lol:...eu macar sunt fericit ca lam vazut pe urs BH 04 ARO !! Rullz :twisted:

Brabus 31-05-09 18:32

Re: 2 Faster More Show
 
http://www.emaramures.ro/Stiri/21554...ului-Baia-Mare

aici incidentul nefericit.
imi pare foarte foarte rau ca nu am ajuns, abia acum am ajuns acasa in baia mare.

Dracushor 31-05-09 18:34

Re: 2 Faster More Show
 
@brabus nu ai pierdut mare lucru... dinpotriva nu ai avut pe ce sa te enervezi... mai bine stateam si eu acasa

Corneliu26 31-05-09 18:40

Re: 2 Faster More Show
 
Quote:

Originally Posted by sonki (Post 2368022)
Mare respect pentru public ...ajungi la poarta si SURPRIZA!!!!...biletul 20 de lei(nu sta nimeni in aia 5 lei,dar in momentul in care pe afise, pe forumuri ,mass-media pui un pret..lasa-l ala ,suporty pierderile )...e mult prea greu sa organizezi ceva profesionist in BM ,fara dilai care pe drumul catre aeroport se cred pe pista,bine aici deja e treaba politistilor .Iy felicit pe organiztorii pentru ca stiu cat e de munca sa organizezi un eveniment auto,dar daca organizezi ceva ...asigurate ca o faci la un nivel acceptabil.Acum am vazut ca a fost si un accident pe pista .
Siguranta concurentilor ,spectatorilor e cea mai importanta ,sa nu uitam ca doar cei de la moto au cat de cat un echipament de siguranta,restu la auto ,mai rar un rollbar .
Pacat de vreme .
Multa bafta pe viitor

da,asta cu biletu a fost urata

huber_bm 31-05-09 18:49

Re: 2 Faster More Show
 
f naspa, organizarea, la fel de dezastru ca si anii trecut
pe an ce trece tot mai naspa e....:(
iar chestia cu taxa de intrare.....RUSINE !!!!!!


All times are GMT +2. The time now is 17:41.

- Copyright 2026 4Tuning