![]() |
Re: 2 Faster More Show
31 MAI, 06:40 si ploua de nu`i adevarat:no::cry2:
|
Re: 2 Faster More Show
sper sa se opreasca cat de cat ploaia asta:|
|
Re: 2 Faster More Show
Quote:
|
Re: 2 Faster More Show
Ce urat ca ploua mi-am luat cizmele de guma si am plecat!!! ;)
|
Re: 2 Faster More Show
Si eu pornesc imediat apoi fie ce-a fi !:shock:
|
Re: 2 Faster More Show
CE SE INTIMPLA CARE E SITUATIA ?
|
Re: 2 Faster More Show
Un fel de fix ****, in stil haotic
|
Re: 2 Faster More Show
Mare respect pentru public ...ajungi la poarta si SURPRIZA!!!!...biletul 20 de lei(nu sta nimeni in aia 5 lei,dar in momentul in care pe afise, pe forumuri ,mass-media pui un pret..lasa-l ala ,suporty pierderile )...e mult prea greu sa organizezi ceva profesionist in BM ,fara dilai care pe drumul catre aeroport se cred pe pista,bine aici deja e treaba politistilor .Iy felicit pe organiztorii pentru ca stiu cat e de munca sa organizezi un eveniment auto,dar daca organizezi ceva ...asigurate ca o faci la un nivel acceptabil.Acum am vazut ca a fost si un accident pe pista .
Siguranta concurentilor ,spectatorilor e cea mai importanta ,sa nu uitam ca doar cei de la moto au cat de cat un echipament de siguranta,restu la auto ,mai rar un rollbar . Pacat de vreme . Multa bafta pe viitor |
Re: 2 Faster More Show
Nu a fost prea reusit + ca a si plouat
Organizarea a fost haotica... politia ameninta publicul cu bataia ("iti dau o bucata pici pe jos") accidente dupa accidente... Program nerespectat, la 5 inca Puya nu a cantat, ati spus ca biletele vor costa 15 lei si ajuns acolo am platit 20 de lei... la expo nu prea ai avut ce sa vezi inafara de 2 loganuri si un golf3... si as mai avea de zis foarte multe |
Re: 2 Faster More Show
Cum zice TRX, asa ceva n-am mai vazut.In afara de pretul biletului, cum poti sa spui ca incep cursele la 11:00 si defapt incepe la 14:00 si ceva .DB drag inexistent,drift la fel si puya la ora 5 nu era acolo =)) pff
|
Re: 2 Faster More Show
asta este ce sa faci...este criza :lol::lol:...eu macar sunt fericit ca lam vazut pe urs BH 04 ARO !! Rullz :twisted:
|
Re: 2 Faster More Show
http://www.emaramures.ro/Stiri/21554...ului-Baia-Mare
aici incidentul nefericit. imi pare foarte foarte rau ca nu am ajuns, abia acum am ajuns acasa in baia mare. |
Re: 2 Faster More Show
@brabus nu ai pierdut mare lucru... dinpotriva nu ai avut pe ce sa te enervezi... mai bine stateam si eu acasa
|
Re: 2 Faster More Show
Quote:
|
Re: 2 Faster More Show
f naspa, organizarea, la fel de dezastru ca si anii trecut
pe an ce trece tot mai naspa e....:( iar chestia cu taxa de intrare.....RUSINE !!!!!! |
| All times are GMT +2. The time now is 17:41. |
- Copyright 2026 4Tuning