Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Oltcit (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit.html)
-   -   Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit/113424-oltcit-12-trs-dj-05-pmd.html)

Danutz Bratosin 06-03-10 19:12

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
Quote:

Originally Posted by Laure2fast (Post 3154273)
nu se mai vinde..asteapta cu nerabdare primu vtm..unde ii e locul

Foarte bine! pot sa te felicit la cum ai gandit?:lol:

01knm 07-03-10 20:55

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
cum a reusit omologarea la jante?
ajutati-ma si pe mine
si eu am un oltcit cu jante 14, 4*100, neomologate si cam naspa flansele.vreau ceva serios in locul flanselor mele.ceva care sa nu se mai rupa si sa nu mai am batai de roti la 80 km/h.heeeelpp...
nu arata ea ff bine dar mie imi place ,.daca vreti pun si poze cu ea.poate vreti si voi o vopsitorie mai deosebita.
astept raspuns

Laure2fast 08-03-10 22:28

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
2 Attachment(s)
omologare la jante nu o sa mai reusesti sa faci pt ca nu mai face nimeni..
ieri am iesit cu ea putin la alergat..am facut cateva victime..

electric_style 08-03-10 23:56

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
Quote:

Originally Posted by Laure2fast (Post 3162258)
omologare la jante nu o sa mai reusesti sa faci pt ca nu mai face nimeni..
ieri am iesit cu ea putin la alergat..am facut cateva victime..

presupun ca acum are motorul si carburatorul puse la punct si trage cum ar trebuii sa traga un comprimat 1.3 !!! cand era la roby lasa de dorit...l-am facut si yo cu pocnitoarea mea de 1.1 stock!!! :D ps: care au fost victimele...doar ce se vede ?

dRR-XWX 08-03-10 23:58

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
sa mai umblii la ea.... poate ne mai dam:D
si la droma in masina erau 3 ....

Laure2fast 09-03-10 07:47

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
Quote:

Originally Posted by electric_style (Post 3162553)
presupun ca acum are motorul si carburatorul puse la punct si trage cum ar trebuii sa traga un comprimat 1.3 !!! cand era la roby lasa de dorit...l-am facut si yo cu pocnitoarea mea de 1.1 stock!!! :D ps: care au fost victimele...doar ce se vede ?

cand mai vi tu cu a ta sa facem una sa imi zici cum se vede din spate acum..mai coborata..daca apuci sa o mai vezi :lol:
victime au fost: cielo,seat leon,golf 3,tico..si parca au mai fost..nu mai stiu
andule erau decat 2 ca a facut avort =))..oricum cu droma m-am dat de 6 ori..de 6 ori l-am facut..asa ca....te astept acu si cu a ta

myky99 09-03-10 09:12

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
nu te mai lauda ba :))

ME.Beast 09-03-10 09:38

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
Quote:

Originally Posted by myky99 (Post 3163067)
nu te mai lauda ba :))

de ce ba..daca are cu ce :D

robisavage 09-03-10 10:12

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
electric , e alt motor

felicitari , hai ca se poate mai mult ( sti tu la ce ma refer )

si la Laure era Mihnea in masina din cate vad , face cat 4

myky99 09-03-10 10:57

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
Quote:

Originally Posted by robisavage (Post 3163244)
electric , e alt motor

felicitari , hai ca se poate mai mult ( sti tu la ce ma refer )

si la Laure era Mihnea in masina din cate vad , face cat 4

esti chior;) ala e insusi marele SID!

dRR-XWX 09-03-10 11:26

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
vai ce jignire... cum sa te confunde cu sid:)))))))))

myky99 09-03-10 11:32

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
Quote:

Originally Posted by dRR-XWX (Post 3163457)
vai ce jignire... cum sa te confunde cu sid:)))))))))

uitate si tu :| ce uameni

electric_style 09-03-10 12:28

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
Quote:

Originally Posted by Laure2fast (Post 3162871)
cand mai vi tu cu a ta sa facem una sa imi zici cum se vede din spate acum..mai coborata..daca apuci sa o mai vezi :lol:
victime au fost: cielo,seat leon,golf 3,tico..si parca au mai fost..nu mai stiu
andule erau decat 2 ca a facut avort =))..oricum cu droma m-am dat de 6 ori..de 6 ori l-am facut..asa ca....te astept acu si cu a ta

ok...astept sa se curate zapada...si ne vedem pe aeroport !8)

Laure2fast 09-03-10 21:00

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
Quote:

Originally Posted by robisavage (Post 3163244)
electric , e alt motor

felicitari , hai ca se poate mai mult ( sti tu la ce ma refer )

si la Laure era Mihnea in masina din cate vad , face cat 4

urmeaza ba si restu..nu mai dureaza mult :)..
la mine era sid sa taie vantu` =))

dj05fmx 09-03-10 21:05

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
Quote:

Originally Posted by Laure2fast (Post 3162871)
victime au fost: cielo,seat leon,golf 3,tico..si parca au mai fost..nu mai stiu


vreau sa ma treci si pe mine pe lista ta de victime ...:rolleyes2:rolleyes2:rolleyes2


All times are GMT +2. The time now is 18:43.

- Copyright 2026 4Tuning