Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Comunitatea globala 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning.html)
-   -   Revelion 2006 online pe 4tuning (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning/11263-revelion-2006-online-4tuning.html)

Dirty Pusherman 01-01-06 17:51

La Multi Ani tuturor!!!!!
Va doresc un an nou fericit...plin de bucurii...sa vi se implineasca toate visele!!! :D :D :D

c i k y 01-01-06 18:09

La multi ani multa sanatate si sa dea Dumnezeu sa ne vedem cu bine si anul urmator :hug:

XtremeClubEmotion 01-01-06 18:38

La Multi Ani! Fie ca noul an sa va aduca numai bucurii si impliniri pe toate planurile!

cls21b_EVO 01-01-06 18:58

La multi ani 4tuning ...La multi ani tuturor!!!
O spun cu intarziere...
Sper sa punem ceva poze de la monstrul de petrecere care a fost.

GolfuletzS 01-01-06 19:23

la multi ani tuturor :D :)) care au facut urari aici pe 4tuning :)

Alex23GAM 01-01-06 20:53

La Multi Ani! :D

peter 01-01-06 21:00

La multi ani la toata lumea !!!! in special lu ZoliaT si Gratzian....fara de care....nu vorbeam aicia..si nu ajungeam o comunitate asa mare.... !!!


Si La multi ani si lui Sebastian care face posibile...cursele cele mai frumoase..din tara... :wink:

AleXXL 02-01-06 02:19

Deci ... din 30 am dormit 4 ore ... sunt .... praf ... pilaf ......
revelionul a fost megasupertare ...no comment
am fost tot timpul alaturi de fratzioru meu JACK ... shi cateodata cu varu`sau Jim ....
berea,vinurile,sampaniile nu se mai pun ...
am sa pun poze knd imi gasesk aparatu ...............
deci a fost prea tare !!!


LA MULTZI ANI SI TOT CE VA DORITZI IN 2006 :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Dari 02-01-06 10:11

Si Aradul a facut party... :dance: :lol: https://www.4tuning.ro/forum/viewtopi...r=asc&start=15 :dance:
LA MULTI ANI RACING SYNDICATE 8) si voua tuturor!!! :hug:

GolfuletzS 02-01-06 10:13

haha azi noapte iara am petrecut :D party 2 si in noaptea asta party 3 :)) abea astept

Adriana 02-01-06 12:13

LA MULTI ANI!acum am venit si eu acasa plecata de ieri de dimineata,am terminat cu party1 in noaptea de revelion,party2 aseara si astept party 3 de ziua mea. :twisted:

GolfuletzS 02-01-06 12:19

bv :D petrecem la fel :D


ps ; la multi ani ! :D :twisted:

tng 02-01-06 12:36

am venit si eu acasa .. va urez un an nou plin de bucurii si impliniri ! La Multi Ani !!!
:peace:

Adriana 02-01-06 12:49

multumesc,dar mai sunt 17 zile pana la ziua mea. :twisted:

Mustang 02-01-06 15:07

dupa 1 zi dupa intrarea in noul an ... LA MULTI ANI BAIETII SI FETELE DE PE AICI....

UN an nou si fericit !


All times are GMT +2. The time now is 07:44.

- Copyright 2026 4Tuning