Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Brasov (https://forum.4tuning.ro/50-brasov.html)
-   -   SPEEDLINE Club Brasov (https://forum.4tuning.ro/50-brasov/10916-speedline-club-brasov.html)

Bigu 19-09-06 15:47

Re: SPEEDLINE Club Brasov
 
u call the day, dai un bazz si am venit

Lucian 19-09-06 16:15

Re: SPEEDLINE Club Brasov
 
Dion cate vad ce scriu eu este invizibil. Nice job !

FreaK_Bv 19-09-06 16:27

Re: SPEEDLINE Club Brasov
 
Quote:

Originally Posted by ManiacZOMZOOM (Post 559515)
bai ne audnam pt amenajarea spatiului? eu am terminat cu biroul meu in mare parte... shi vreau sa ma apuc in spate. acolo trebuie bani shi mana de lucru :) eu m-am prins in mare cum se pune rigipsu deci !!! eu sunt dispus sa lucrez cand ne adunam sa facem un calcul la ce materiale avem nevoie? eu azi ma pun sa masor in mare ce avem acolo sa vedem cam cate placi trebuie shi ce alte materiale mai trebe. Intr-o zi mai insorita am nevoie de inca 2-3 oameni sa urcam pe acoperish shi sa izolam :) deci va ashtept

daca nu este weekendu asta vin si eu cu cea mai mare placere...buzz me pe mob...si am venit!! weeknedu asta am o nunta :D

FreaK_Bv 19-09-06 20:50

Re: SPEEDLINE Club Brasov
 
Quote:

Originally Posted by catalyn (Post 559152)
ma simt in continuare dator cu o explicatie CLARA:

deschiderea oficiala nu a fost SPEEDLINE! ci Maniac Motor's..pina si eu am ajuns ultimul, si apropos nu am considerat-o deschidere oficiala eu personal fiindca in prima faza s-a vrut sa fie DOAR un chef comun propus de baietii cu motoarele...e ca si cum tu iti serbezi ziua de nastere ...nimic oficial..nu aveai de unde stii asta fiindca e o treaba interna, iar daca era deschidere oficiala fii tu sigur ca se facea tam tam din timp pentru toti ca sa fie invitati..e ok am inkis orice subiect!

ok no ofence...dar atunci pentru ce s-a filmat in poiana...toata lumea zicea ca se filmeaza pentru deschiderea clubului SPEEDLINE!! in fine...daca asa a fost imi cer scuze...my mistake

Syc@ 19-09-06 21:27

SPEEDLINE Club Brasov
 
Salutare tuturor:wave:, Sincer eu cred ca mai exista o cale de impacare :hug: , spiritele sunt destul de incinse, ar fi bine sa ne calmam si sa rezolvam problema intr-un fel sau altul ne adunam vorbim si fiecare se decide ce drum o sa aleaga si astfel cred ca s-ar rezolva cea mai mare parte a problemelor. Sunt sigur ca o sa avem nevoie unii de ceilalti sa va anunt de pe acum ca in viitorul apropiat imi voi skimba motoru dupa ce termin cu aktele la masina sigur o sa am nevoie de voi sa ma caratzi dupa o bujie sau alte maruntisuri de genu. Doar prin ajutor reciproc putem da nastere la prietenii si la acel grup unit pe care cred ca il dorim cu totzii. Bafta tuturor.

BH-15-RIC 19-09-06 22:59

Re: SPEEDLINE Club Brasov
 
Ar fi bine sa veniti pina in ORADEA si sa va uniti la o liniuta !!!!!!!!!!!!!!!

Bigu 21-09-06 21:22

Re: SPEEDLINE Club Brasov
 
dar cine so certat mai bulane ca sa aibe nevoie de impacare, dupa cum am spus e nevoie de mai multa comunicare.....

ManiacZOMZOOM 21-09-06 21:33

Re: SPEEDLINE Club Brasov
 
Quote:

Originally Posted by Lucian (Post 559674)
Dion cate vad ce scriu eu este invizibil. Nice job !

da ! ne adunam shi la un chef dar stai sa se mai lineshtesca apele :)

FreaK_Bv 04-10-06 12:22

Re: SPEEDLINE Club Brasov
 
Quote:

Originally Posted by catalyn (Post 574190)
A inceput curatenia la sediu...;)

sa vad cum am cursurile si o osa vin si eu...daca nu sambata ne adunam toti si facem tot!!!;))

Lucian 04-10-06 12:32

Re: SPEEDLINE Club Brasov
 
Foarte important ! http://www.speedline.3xforum.ro/post...eul_Speedline/

FreaK_Bv 04-10-06 23:07

Re: SPEEDLINE Club Brasov
 
Vineri seara la ora 7 adunare la garaj...se face sedinta!!!SPEEDLINE ONLY!!!;))

FreaK_Bv 06-10-06 00:19

Re: SPEEDLINE Club Brasov
 
;)) daca vreti ceva poze din seara asta....reply...;))sunt facute asa FARA NUMAR FARA NUMAR....;)))

blondu_glf 2 06-10-06 04:51

Re: SPEEDLINE Club Brasov
 
eu vreau.......:D

Lucian 06-10-06 09:24

Re: SPEEDLINE Club Brasov
 
Trimite repede !

FreaK_Bv 06-10-06 15:28

Re: SPEEDLINE Club Brasov
 
Quote:

Originally Posted by blondu_glf 2 (Post 576684)
eu vreau.......:D

pana nu se linistesc apele nu are sens...a iesi prea mare show aseara...;) :twisted: :twisted: :twisted: la 7 la garaj!!!!!nu uitati!!!:))


All times are GMT +2. The time now is 22:40.

- Copyright 2024 4Tuning