Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Constanta (https://forum.4tuning.ro/35-constanta.html)
-   -   Xtreme Club Emotion (https://forum.4tuning.ro/35-constanta/10236-xtreme-club-emotion.html)

ZET-EVO 18-04-06 20:51

Re: Xtreme Club Emotion
 
ee... s-a clarificat orice nelamurire... stati linistiti! :)

Most_Wanted 19-04-06 02:27

Re: Xtreme Club Emotion
 
Da exact cum ma asteptam.......BV zet ai reusit .....
eu baiezti nu am ce sa mai zic...mia parut bine ...
am greit aseara ......cand m-am intors....;)
poate ne mai auzim

peter 22-04-06 17:49

Re: Xtreme Club Emotion
 
tin sa mentionez ca si yo am iesit din acest club..daca cineva vrea sa afle motivu ptr parasirea clubului...mess sau mobil...

P.S. Ies si din liga...

P.P.S gasiti alt vicepresedinte..dar oricum locu meu era deja luat..

numai bine,

JocKeR 23-04-06 16:04

Re: Xtreme Club Emotion
 
scz ca ma bag chiar nu am nici o treaba cu clubu asta ....da se pare ca se duce .....cam pleaca lumea........
daca o tinetzi tot asa .....se alege prafu de el

Mustang 24-04-06 14:02

Re: Xtreme Club Emotion
 
XCE Cta va avea o prosperitate acceptabila in vara ;)
pregatesc yo ceva ;)

needBrain 24-04-06 21:47

Re: Xtreme Club Emotion
 
Quote:

Originally Posted by Mustang Mach One
XCE Cta va avea o prosperitate acceptabila in vara ;)
pregatesc yo ceva ;)

huh?la ce te referi ma?

Psycho 25-04-06 02:16

Re: Xtreme Club Emotion
 
Quote:

Originally Posted by Mustang Mach One
XCE Cta va avea o prosperitate acceptabila in vara ;)
pregatesc yo ceva ;)

daca faci o tocanitza de cartofi sau nishte sarmale sunt omu tau ;)

Mustang 25-04-06 07:45

Re: Xtreme Club Emotion
 
@creierash : daca zic ... nu o sa mai fie surpriza :D
@psycho : itz fac mah ... da' ciorba de miel nu vrei ? :lol: :lol: ce-i??? nu te mai hraneste reihan ? :)

13RvR 25-04-06 23:45

Re: Xtreme Club Emotion
 
Quote:

Originally Posted by peter
tin sa mentionez ca si yo am iesit din acest club..daca cineva vrea sa afle motivu ptr parasirea clubului...mess sau mobil...

P.S. Ies si din liga...

P.P.S gasiti alt vicepresedinte..dar oricum locu meu era deja luat..

numai bine,

Prea tare frate ;) spune aici motivele sa vada toata lumea ca doar nu avem secrete ... din cate am inteles tu te-ai inteles bine cu Cezar, Cristi ... ok ... acum spune-ne si motivul pt car eai iesit din club ;)

needBrain 25-04-06 23:50

Re: Xtreme Club Emotion
 
mie mi-a zis el un motiv....sunt curios tie ce ti-a zis...

Mustang 26-04-06 07:53

Re: Xtreme Club Emotion
 
hai sa ne "spalam rufele" aici : https://forum.4tuning.ro/showthread.php?t=16460

peter 26-04-06 09:20

Re: Xtreme Club Emotion
 
Quote:

Originally Posted by Xtreme-Razvan
Prea tare frate ;) spune aici motivele sa vada toata lumea ca doar nu avem secrete ... din cate am inteles tu te-ai inteles bine cu Cezar, Cristi ... ok ... acum spune-ne si motivul pt car eai iesit din club ;)


si cu tine m-am inteles bine mah..nu mai intelege tu gresit...

Mustang 26-04-06 16:04

Re: Xtreme Club Emotion
 
Quote:

Originally Posted by Mustang Mach One
hai sa ne "spalam rufele" aici : https://forum.4tuning.ro/showthread.php?t=16460

peter...posteaza aici ... pt ca tine FOARTE mult de club !

d3vilish_lips 26-04-06 18:48

Re: Xtreme Club Emotion
 
Quote:

Originally Posted by Mustang Mach One
@creierash : daca zic ... nu o sa mai fie surpriza :D
@psycho : itz fac mah ... da' ciorba de miel nu vrei ? :lol: :lol: ce-i??? nu te mai hraneste reihan ? :)


...buey kum sa nu imi hranesk iubitu mah ce draq ;) da nu prea mai trece pe aks :lol:....apropo nu ne place mielu delok :)

Psycho 27-04-06 01:33

Re: Xtreme Club Emotion
 
mie nu`mi place sa`l manank .. poate vrei sa`l beleshti ;)


All times are GMT +2. The time now is 23:19.

- Copyright 2026 4Tuning