Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

daffy duck™ 18-01-10 21:35

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 2989510)
Baietii vorbesc si ei asa cat isi permit ca nu sunt acolo :))


Batman, da-te jos din copac :lol::lol::lol:

Pitbull Atodiresei e mic copil pe langa tine :lol::lol::lol::lol:

hai ca glumesc mai little baloo :P

DRK*DeSiGn 18-01-10 23:35

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Bogdy_44 (Post 2987034)
foarte frumoasa daca e Olivia sau cine zici:D

ai texte dastea de agatat pe net bodgy?da-le si adresa ta pe haifaiv sa te si vada fetili

bogdy.ghetto 19-01-10 17:12

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Ce sa fac si eu imi plac fetele :))) frumoase

RoByNeT 19-01-10 17:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ba termina-te ca te vede iub :)))

DRK*DeSiGn 19-01-10 23:58

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Bogdy_44 (Post 2993307)
Ce sa fac si eu imi plac fetele :))) frumoase

si eu care eram absolut sigur ca esti gay :D :))))

87MTX 23-01-10 19:17

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
maine in jurul orelor 19 rog pe lucian, tataie, marius(si cei care mai vor) sa fie prezenti la o intalnire ptr un reportaj la teve....locul este inca necunoscut , se va comunica maine

Evo-Jr 23-01-10 19:45

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
despre ce este vb la emisiunea asta si ce tre sa facem ca eu ma rusinez la tv si nu vreau sa rada mama d mn :)))))))))

bogdy.ghetto 24-01-10 19:54

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ce fac fetele? Mai traiesc ?

Evo-Jr 24-01-10 23:07

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
gata ma iti dau jantele?
dc?sunt prea mari?:)

bogdy.ghetto 24-01-10 23:19

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu ca mi-am luat cu 9J;;) spate

Evo-Jr 24-01-10 23:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ce jante ?:D
si mai merge motorasu cu jantele ?:D

bogdy.ghetto 25-01-10 20:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Numai o puornesc doar sa aud toba si o imping eu si cu baietii dam ture de cartier:))

87MTX 27-01-10 17:42

Re: La multi ani !
 
=)) :)) vb lumea... :P

cozo 27-01-10 19:07

Re: La multi ani !
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 3016577)
nu a mers aseara...acum incerc sa il bag pe calculator si o sa il aveti si voi

daca pt un amarat de filmulet iti trebuie 48 ore....nici nu vreau sa ma gandesc daca te rog sa bagi altceva pe forum.....

Lucian_GXZ 27-01-10 20:03

Re: La multi ani !
 
48? :) mai e putin si se face saptamana...


All times are GMT +2. The time now is 05:26.

- Copyright 2026 4Tuning