![]() |
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Batman, da-te jos din copac :lol::lol::lol: Pitbull Atodiresei e mic copil pe langa tine :lol::lol::lol::lol: hai ca glumesc mai little baloo :P |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Ce sa fac si eu imi plac fetele :))) frumoase
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ba termina-te ca te vede iub :)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
maine in jurul orelor 19 rog pe lucian, tataie, marius(si cei care mai vor) sa fie prezenti la o intalnire ptr un reportaj la teve....locul este inca necunoscut , se va comunica maine
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
despre ce este vb la emisiunea asta si ce tre sa facem ca eu ma rusinez la tv si nu vreau sa rada mama d mn :)))))))))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ce fac fetele? Mai traiesc ?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
gata ma iti dau jantele?
dc?sunt prea mari?:) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
nu ca mi-am luat cu 9J;;) spate
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ce jante ?:D
si mai merge motorasu cu jantele ?:D |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Numai o puornesc doar sa aud toba si o imping eu si cu baietii dam ture de cartier:))
|
Re: La multi ani !
=)) :)) vb lumea... :P
|
Re: La multi ani !
Quote:
|
Re: La multi ani !
48? :) mai e putin si se face saptamana...
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:26. |
|
- Copyright 2026 4Tuning