![]() |
Re: Golf 4 - My Angel!
OEM e fitza:D
|
Re: Golf 4 - My Angel!
1 Attachment(s)
:arrow::arrow::arrow:
|
Re: Golf 4 - My Angel!
el vrea cu verde :):):)
|
Re: Golf 4 - My Angel!
1 Attachment(s)
...roz? 8) glumesc ...gri sau crem" ,sa vedem...nici macar cheie" sa le desfac nu am
..si daca tot este "up" sa mai arunc o poza facut de prietenii nostri golfaddicted |
Re: Golf 4 - My Angel!
Nu stiu,dar cu toata vopseaua pe care o are acum,si pe care nu o are,e mult mai unica,decat revopsita total.
|
Re: Golf 4 - My Angel!
pai dasta nu o vopseste nici el sa ramana unica :D
|
Re: Golf 4 - My Angel!
Proiector intr-o singura grila alea alea...:lol:(super,logic)
Ce se mai aude de torpedo? |
Re: Golf 4 - My Angel!
..bine ca mi-ai adus aminte ;)
un filmulet scurt - Darth Vader rolu principal https://youtu.be/y0oh1bEPEv8 |
Re: Golf 4 - My Angel!
super tare:twisted: bv
|
Re: Golf 4 - My Angel!
Quote:
|
Re: Golf 4 - My Angel!
1 Attachment(s)
..un actuator" inchidere centralizata, modificat/taiat ...dar sunt si mai mici care nu necesita modificari - legat printr-o sarma' la sistemul torpedoului .. daca il desfaci o sa intelegi mai bine
https://forum.4tuning.ro/322-zona-teh...-golf-4-a.html rosu=actuator roz=sarma |
Re: Golf 4 - My Angel!
Quote:
Felicitari pentru torpedo , a iesit super . Intrebare , ce material ai pe torpedo acu dar si pe restu pieselor de pe bord ? Pare destul de interesant :idea: . |
Re: Golf 4 - My Angel!
...ma repet , o bluza "nike" care am luat-o mai mica si nu am purtat-o ..dar mi-a placut materialul si am pastrat'o ...si uite ca intr-un final a fost buna la ceva ;)
,,dar nu ramane asta , o sa vina alt material ....asta a fost in "joaca" ;) |
Re: Golf 4 - My Angel!
materialul asta de l-ai pus tu se gaseste si in comert..am vazut undeva dar nu mai retin unde...
Un alt material care ar merge folosit ar fi ceva in genul catifelei...era in piteti un golf 4 portocaliu care avea tot interiorul facut asa si s-a pastrat destul de bine in timp..o sa caut niste poze sa va arat. |
Re: Golf 4 - My Angel!
2 Attachment(s)
..este pe drum' (poza) ...mai intarim" putin caruta ;)
..si sa vedem ,poate facem si un facelift' la ceasuri (r32) ;) |
| All times are GMT +2. The time now is 17:11. |
- Copyright 2026 4Tuning