Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

daffy duck™ 15-01-10 17:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
multumesc multumesc, vreau sa ii multumesc familiei mele pentru ca m-a sustinut, in special mamei mele care s-a chinuit sa ma scoata, vecinei de la 7, femeii de servici si nu in ultimul rand, papagalului meu care a decedat de prostata

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:


P.S lucica, suna-ma sa vb de intalnire pls, sau da-mi PM

Hyena 15-01-10 18:06

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:)))) ce panarama esti duffy

bogdy.ghetto 15-01-10 18:20

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
daffy te-au machiat astia ma inainte sa intri in emisie :D :)) Daffy ai legatura :))

johnny325 17-01-10 18:29

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ce fata de gay ai:D
ps:cred ca l-au dat cu rimel;)

GearHead 17-01-10 20:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
inainte de a-l da cu rimel, i-am propus un masaj facial facut de Cosmina Pasarin. Dar a refuzat :))

DTH 17-01-10 20:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
aia e Olivia ? =)))))))) !

bogdy.ghetto 17-01-10 20:40

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
foarte frumoasa daca e Olivia sau cine zici:D

DTH 17-01-10 20:43

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ok:lol: duff /:) da interviuri , intersting :D

RoByNeT 18-01-10 09:28

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Goppo vrea sa se imbogatzeasca rapid =)))



https://forum.4tuning.ro/31-divertism...ml#post2987433

Lucian_GXZ 18-01-10 10:39

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
am dat si eu un reply tot acolo.. :)

b31rmy 18-01-10 10:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Bai robynet sa venim noi la bucuresti si tu sa n-apari in peisaj ? Baieti mi-au zis ca cica n-ai avut bilet de permisie :D

GopPo 18-01-10 11:46

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
bai mare moderator...tu alta treaba nu ai decat sa stai la c#ru' meu sa vezi unde postez????
te rog sa-ti vezi de treaba ta.

daffy duck™ 18-01-10 14:45

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ma gogule ma....tu ai ceva in ultima perioada si vad ca robynet a vrut sa faca o gluma...una chiar ok as putea spune :lol::lol::lol::lol::lol:

Lucian_GXZ 18-01-10 14:59

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
asa e :) si pe mine m-a luat la penis vineri seara pentru o gluma acceptata in alte vremuri... demult apuse pare-se...

RoByNeT 18-01-10 15:41

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by b31rmy (Post 2988544)
Bai robynet sa venim noi la bucuresti si tu sa n-apari in peisaj ? Baieti mi-au zis ca cica n-ai avut bilet de permisie :D


Sincer imi cer scuze. Baietii vorbesc si ei asa cat isi permit ca nu sunt acolo :)) Pot spune ca exista un mic sambur de adevar dar restu e cancan. si acum motivul adevarat am fost la 5 ore minunate de shopping in mall :) nu vreau sa imi aduc aminte. Lasa ca recuperam la Constanta :lol:

Quote:

Originally Posted by GopPo (Post 2988728)
bai mare moderator...tu alta treaba nu ai decat sa stai la c#ru' meu sa vezi unde postez????
te rog sa-ti vezi de treaba ta.


oke deci pentru treaba asta nu mai caut anturaj cu tine ;) daca esti tu cu curu in sus nu inseamna ca suntem noi idioti. N`are rost sa zic mai multe.


All times are GMT +2. The time now is 11:01.

- Copyright 2026 4Tuning