Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Volkswagen (https://forum.4tuning.ro/120-masina-mea-volkswagen.html)
-   -   Golf 4 - My Angel! (https://forum.4tuning.ro/120-masina-mea-volkswagen/102626-golf-4-my-angel.html)

jock 17-11-11 13:14

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Nu,coboara mai mult cea de anniversary

Tweety_rzw 17-11-11 13:15

Re: Golf 4 - My Angel!
 
1 Attachment(s)
:D ce zici ma se mai vede KOL !?!?!:lol:

Eu vad dublu:lol:

Marica 17-11-11 13:16

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Imi place cum arata fara numar, dar sunt de parere ca e mai agresiva cu buza lasata asa cum e de la mama ei, adica cu anumite gauri :D

Roly94 17-11-11 14:55

Re: Golf 4 - My Angel!
 
1 Attachment(s)
Nu i-ar sta bine ceva de genul?
Sau o culoare tot cu aere "militaresti" si cu niste inscriptii ori pe negru,ori pe rosu mai inchis,relative cu world war (iron cross,chestii de pe tancuri,avioane,etc etc.)

jock 17-11-11 15:21

Re: Golf 4 - My Angel!
 
..la cum se prezinta "vremea" pe afara ,cred ca rat" o sa ramana :sad:

...ideea nu este "rea" , like ;)

yg.alex 17-11-11 16:06

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Quote:

Originally Posted by VaLeX (Post 4720604)

ps. spune-mi te rog , prelungirea normala e mai mare decat cea aniversary care o ai tu acum .. ?

dupa masuratorile mele, sunt egale :P

RoByNeT 17-11-11 16:24

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Quote:

Originally Posted by jock (Post 4720602)
..daca voi a-ti observat numai numarul , IE" clar :lemon:

..incerc next week sa vad ce iese

Eu faceam referire la piticu porno ( goppo ) ca sa vada si el diferenta ca stii ca nu prea vede, damigeana de om ce esti :lol:

GopPo 17-11-11 18:38

Re: Golf 4 - My Angel!
 
eu stiam de prelungire de pana sa puna poza:lol:

FAGGOT!!!

jock 25-11-11 13:07

Re: Golf 4 - My Angel!
 
M-am sfatuit cu " fratii mei" si am ajuns la concluzia ca este mai ok sa o las asa ...momentan

GopPo 25-11-11 13:10

Re: Golf 4 - My Angel!
 
eu nu sunt frate cu tine:lol:
tu esti urat!
eu nu!:lol:

tzeasta 26-11-11 15:53

Re: Golf 4 - My Angel!
 
cati fratii ai ?:|

sorin gti power 26-11-11 16:08

Re: Golf 4 - My Angel!
 
frate mergi pe OEM

asta e baza ...

tzeasta 26-11-11 16:10

Re: Golf 4 - My Angel!
 
am plecat c a venit sorin topor :D

jock 27-11-11 13:23

Re: Golf 4 - My Angel!
 
..cu voi doi nu mai vorbesc ,complotati pe la spate ..far r32 ,plafoniera v8..

"las' ca ma fac eu mare :twisted:

tzeasta 27-11-11 16:27

Re: Golf 4 - My Angel!
 
ai grija ca eu nu ma supar da sorin ma amenintat cu toporu cand lam suparat asa ca ai si tu grija ;))):)))


All times are GMT +2. The time now is 05:44.

- Copyright 2026 4Tuning