![]() |
Re: Golf 4 - My Angel!
Nu,coboara mai mult cea de anniversary
|
Re: Golf 4 - My Angel!
1 Attachment(s)
:D ce zici ma se mai vede KOL !?!?!:lol:
Eu vad dublu:lol: |
Re: Golf 4 - My Angel!
Imi place cum arata fara numar, dar sunt de parere ca e mai agresiva cu buza lasata asa cum e de la mama ei, adica cu anumite gauri :D
|
Re: Golf 4 - My Angel!
1 Attachment(s)
Nu i-ar sta bine ceva de genul?
Sau o culoare tot cu aere "militaresti" si cu niste inscriptii ori pe negru,ori pe rosu mai inchis,relative cu world war (iron cross,chestii de pe tancuri,avioane,etc etc.) |
Re: Golf 4 - My Angel!
..la cum se prezinta "vremea" pe afara ,cred ca rat" o sa ramana :sad:
...ideea nu este "rea" , like ;) |
Re: Golf 4 - My Angel!
Quote:
|
Re: Golf 4 - My Angel!
Quote:
|
Re: Golf 4 - My Angel!
eu stiam de prelungire de pana sa puna poza:lol:
FAGGOT!!! |
Re: Golf 4 - My Angel!
M-am sfatuit cu " fratii mei" si am ajuns la concluzia ca este mai ok sa o las asa ...momentan
|
Re: Golf 4 - My Angel!
eu nu sunt frate cu tine:lol:
tu esti urat! eu nu!:lol: |
Re: Golf 4 - My Angel!
cati fratii ai ?:|
|
Re: Golf 4 - My Angel!
frate mergi pe OEM
asta e baza ... |
Re: Golf 4 - My Angel!
am plecat c a venit sorin topor :D
|
Re: Golf 4 - My Angel!
..cu voi doi nu mai vorbesc ,complotati pe la spate ..far r32 ,plafoniera v8..
"las' ca ma fac eu mare :twisted: |
Re: Golf 4 - My Angel!
ai grija ca eu nu ma supar da sorin ma amenintat cu toporu cand lam suparat asa ca ai si tu grija ;))):)))
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:44. |
- Copyright 2026 4Tuning