Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

bogdy.ghetto 06-01-10 20:17

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
o sa postez ce poze am in calculator acolo unde a zis Robynet...va pup

daffy duck™ 06-01-10 21:11

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu am fost atent...am postat si am plecat.....

Lucian_GXZ 07-01-10 14:47

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Va rog sa nu ocoliti topicul:
https://forum.4tuning.ro/367-inferno-...4t-2010-a.html

87MTX 09-01-10 14:44

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
sa-mi trimita si mie careva un PM cu linkurile de la site-ul nostru unde sunt contactele si toate celalalte lucruri

Lucian_GXZ 10-01-10 15:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu se vor posta aici.. ti le voi da pe privat..
rog sucursalele sa vorbeasca urgent cu robinet.

87MTX 10-01-10 16:00

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
asta am si zis...sa-mi dea careva un pm cu ele...

RoByNeT 11-01-10 06:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ai pm :)

87MTX 11-01-10 15:42

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ms ms :* cam goale randurile pe acolo ;))

Evo-Jr 11-01-10 15:47

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
le vreau si io...care mi da si mie linkurile?:D

bogdy.ghetto 11-01-10 20:54

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
vreau sa-i multumesc lu` Robynet stie el pt ce! German Style!

RoByNeT 12-01-10 06:50

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
stai ma linistit cum ti`am zis ... ma bucur ca te bucuri :lol: sa le "invarti" sanatos :)

RoByNeT 14-01-10 07:45

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Inferno cam liniste pe aici :) sper ca asta se intampla datorita orelor suplimentare/prelungite care trebuie sa le petreceti la masina :)

PS: asta nu e un anunt dar va rog sa veniti toti vineri seara ca sa stam de vorba mai intens in legatura cu primul eveniment, ca acum bate la usa.

87MTX 14-01-10 09:29

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
chiar ca...f multa linisite.....a murit careva de nu mai zice nimeni nimica?

cozo 14-01-10 11:58

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu prea mai e timp sa stam la taclale pe forum. trebuie sa facem si noi treaba....poate terminam inainte de martie....

Lucian_GXZ 15-01-10 17:53

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
2 Attachment(s)
2 poze cu daffy V.I.P.


All times are GMT +2. The time now is 14:26.

- Copyright 2026 4Tuning