![]() |
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
o sa postez ce poze am in calculator acolo unde a zis Robynet...va pup
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
nu am fost atent...am postat si am plecat.....
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Va rog sa nu ocoliti topicul:
https://forum.4tuning.ro/367-inferno-...4t-2010-a.html |
Re: Diverse (topic de offtopic)
sa-mi trimita si mie careva un PM cu linkurile de la site-ul nostru unde sunt contactele si toate celalalte lucruri
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
nu se vor posta aici.. ti le voi da pe privat..
rog sucursalele sa vorbeasca urgent cu robinet. |
Re: Diverse (topic de offtopic)
asta am si zis...sa-mi dea careva un pm cu ele...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ai pm :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ms ms :* cam goale randurile pe acolo ;))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
le vreau si io...care mi da si mie linkurile?:D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
vreau sa-i multumesc lu` Robynet stie el pt ce! German Style!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
stai ma linistit cum ti`am zis ... ma bucur ca te bucuri :lol: sa le "invarti" sanatos :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Inferno cam liniste pe aici :) sper ca asta se intampla datorita orelor suplimentare/prelungite care trebuie sa le petreceti la masina :)
PS: asta nu e un anunt dar va rog sa veniti toti vineri seara ca sa stam de vorba mai intens in legatura cu primul eveniment, ca acum bate la usa. |
Re: Diverse (topic de offtopic)
chiar ca...f multa linisite.....a murit careva de nu mai zice nimeni nimica?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
nu prea mai e timp sa stam la taclale pe forum. trebuie sa facem si noi treaba....poate terminam inainte de martie....
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
2 Attachment(s)
2 poze cu daffy V.I.P.
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:26. |
|
- Copyright 2026 4Tuning