Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

Lucian_GXZ 04-01-10 13:01

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
va reamintesc ca este topic de offtopic nu arena de box sau un loc unde ne certam... putem evita chestiile de genul asta pe forum? ms

kimi 04-01-10 13:07

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2944920)
va reamintesc ca este topic de offtopic nu arena de box sau un loc unde ne certam... putem evita chestiile de genul asta pe forum? ms

Da-le la ficat :lol:

bogdy.ghetto 04-01-10 17:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ce a patit Lucian ii este frica ca il luam pe Robynet la Ghetto Cult?:))) nu stai linistit il lasam deocamdata

GopPo 04-01-10 17:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
dc mi-ai sters postul??? era ceva gresit in el??? eu cred ca inafara de un "k" nu era nimic gresit in el....faci cumva abuz de "functie"???
sau am gresit cumva topicul in care am postat??? nu era cearta...era o parere...

RoByNeT 04-01-10 19:59

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2944920)
va reamintesc ca este topic de offtopic nu arena de box sau un loc unde ne certam... putem evita chestiile de genul asta pe forum? ms

Quote:

Originally Posted by GopPo (Post 2945847)
dc mi-ai sters postul??? era ceva gresit in el??? eu cred ca inafara de un "k" nu era nimic gresit in el....faci cumva abuz de "functie"???
sau am gresit cumva topicul in care am postat??? nu era cearta...era o parere...

le`am evitat ... nu mai lua asa in serios tot ... lumea de afara chiar crede ... :rolleyes2 da ... sufar de moderator :shock:

PS: o sa il sterg si pe asta maine :)

Lucian_GXZ 05-01-10 09:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:) Si asa s-a intalnit ofticosu cu suparaciosu si au iesit scantei.... si am incalicat pi o sha si v-am spus povea-sha.... pam-pam the end :)

Hyena 05-01-10 09:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Aolo ce roboti

bogdy.ghetto 05-01-10 17:43

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Robynet (ofticosu`) si Goppo (suparaciosu`) ?

Lucian_GXZ 05-01-10 18:00

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:)) da!

bogdy.ghetto 05-01-10 19:07

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
Am pus poza asta sa nu uitam de tovarashi! daca va deranjeaza puteti sa-o stergeti.

RoByNeT 06-01-10 08:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
e foarte bine venita dar poti sa postezi si alte poze AICI enjoy :)

cozo 06-01-10 09:56

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
multumim frumos bogdy. chiar asteptam poza asta ..... va reamintesc sa facem pozele alea pentru album..... cat mai repede posibil. mai este putin timp pina pe 15 ianuarie......

Lucian_GXZ 06-01-10 11:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
vad cel mai posibil de realizat, sambata ce vine (09.01.'10)

daffy duck™ 06-01-10 13:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
guess who's back

@ all : referitor la rubinet si za big gogu, nu o sa existe zi in care sa nu se supere sau sa se oftice unu din ei...asta e clar.

legat de album...e cel mai ok sa ne auzim la telefon pentru locatie si alte alea, nu pe forum.

@ Bogdy : si daca il iei pe robynet ce?....nu aveti ofticosi pe acolo sau cum???? ( joke, ca sa inteleaga robynet nu de alta)

pana una alta....va pupa jean! :lol::lol::lol::lol::lol:

johnny325 06-01-10 15:30

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
duffy tie iti place cu 2 posturi
noua porecla duffy 2 posturi


All times are GMT +2. The time now is 06:54.

- Copyright 2026 4Tuning