![]() |
Re: Golf 4 - My Angel!
2 Attachment(s)
Putin photoshop....
Bafta cu masina! Arata intr-un mare fel!:twisted: |
Re: Golf 4 - My Angel!
2 Attachment(s)
Ha , nu arata rau deloc ;) ...dar am altceva in "cap" ..sper ca "in 2016" sa o termin si eu (macar sa o vopsesc)
Multumesc mult ,raman dator |
Re: Golf 4 - My Angel!
nu arata rau deloc alb cu jante rosii si buza polishata e chiar OKKK!
|
Re: Golf 4 - My Angel!
Quote:
|
Re: Golf 4 - My Angel!
Quote:
|
Re: Golf 4 - My Angel!
Vopsitul te costa peste 30mil.....colantul max 10mil
|
Re: Golf 4 - My Angel!
2 Attachment(s)
arata foarte bine masina o ideie si de la mine :D
mai va intalniti la juniori ? poate trec si eu pe acolo :D |
Re: Golf 4 - My Angel!
Nu este problema de vopsit/colantat ...ma repet , este vorba de cine o pregateste ca este destul de sifonata" ...asta e marea problema
miahi, tot acolo ...in fiecare vineri la ora 20:00 (junior) |
Re: Golf 4 - My Angel!
1 Attachment(s)
buza polish....
|
Re: Golf 4 - My Angel!
daca tot vreti sa faceti vt-uri pe masina lui jock, faceti-o culoarea care si-o doreste el pe masina.
|
Re: Golf 4 - My Angel!
Omu a zis clar ca vrea silver-leaf..ei o fac alba :))
|
Re: Golf 4 - My Angel!
2 Attachment(s)
Quote:
..o sa revin cu poze mai ok |
Re: Golf 4 - My Angel!
Wolfsburg edition. bv jock:D
|
Re: Golf 4 - My Angel!
Asta-i buna! :lol:
|
Re: Golf 4 - My Angel!
Uuu ingenios ca intotdeauna..jock nu o face alba,gri ul acela ar venii genial ! :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:47. |
- Copyright 2026 4Tuning