Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Volkswagen (https://forum.4tuning.ro/120-masina-mea-volkswagen.html)
-   -   Golf 4 - My Angel! (https://forum.4tuning.ro/120-masina-mea-volkswagen/102626-golf-4-my-angel.html)

FLO_GSU 27-09-11 12:04

Re: Golf 4 - My Angel!
 
2 Attachment(s)
Putin photoshop....
Bafta cu masina! Arata intr-un mare fel!:twisted:

jock 27-09-11 12:08

Re: Golf 4 - My Angel!
 
2 Attachment(s)
Ha , nu arata rau deloc ;) ...dar am altceva in "cap" ..sper ca "in 2016" sa o termin si eu (macar sa o vopsesc)

Multumesc mult ,raman dator

bogdy.ghetto 27-09-11 20:26

Re: Golf 4 - My Angel!
 
nu arata rau deloc alb cu jante rosii si buza polishata e chiar OKKK!

JusT_SaY_BoBo 27-09-11 20:43

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Quote:

Originally Posted by jock (Post 4609316)
Ha , nu arata rau deloc ;) ...dar am altceva in "cap" ..sper ca "in 2016" sa o termin si eu (macar sa o vopsesc)

Multumesc mult ,raman dator

nu te-ai gandit la o colantare temporara pana stragi bani de vopsea?

PDV_1989 27-09-11 21:51

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Quote:

Originally Posted by JusT_SaY_BoBo (Post 4610290)
nu te-ai gandit la o colantare temporara pana stragi bani de vopsea?

Cu banii care ii da la colantat mai strange putin si o vopseste :-)

NZXT 27-09-11 21:56

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Vopsitul te costa peste 30mil.....colantul max 10mil

miahi89 27-09-11 22:22

Re: Golf 4 - My Angel!
 
2 Attachment(s)
arata foarte bine masina o ideie si de la mine :D
mai va intalniti la juniori ? poate trec si eu pe acolo :D

jock 27-09-11 23:22

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Nu este problema de vopsit/colantat ...ma repet , este vorba de cine o pregateste ca este destul de sifonata" ...asta e marea problema

miahi, tot acolo ...in fiecare vineri la ora 20:00 (junior)

FLO_GSU 27-09-11 23:34

Re: Golf 4 - My Angel!
 
1 Attachment(s)
buza polish....

razvyrulz 27-09-11 23:46

Re: Golf 4 - My Angel!
 
daca tot vreti sa faceti vt-uri pe masina lui jock, faceti-o culoarea care si-o doreste el pe masina.

vinyl 28-09-11 00:56

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Omu a zis clar ca vrea silver-leaf..ei o fac alba :))

jock 28-09-11 09:39

Re: Golf 4 - My Angel!
 
2 Attachment(s)
Quote:

DATA FABRICATIEI : 2001
LOCUL FABRICATIEI : WOLFSBURG (GERMANIA)
... decupat folia pe interior ;) ..nici neamtu' nu a vazut asa ceva :D

..o sa revin cu poze mai ok

ag22tur 28-09-11 10:30

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Wolfsburg edition. bv jock:D

KTA87 28-09-11 12:12

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Asta-i buna! :lol:

Tweety_rzw 28-09-11 18:10

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Uuu ingenios ca intotdeauna..jock nu o face alba,gri ul acela ar venii genial ! :D


All times are GMT +2. The time now is 23:47.

- Copyright 2026 4Tuning