Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

johnny325 03-01-10 12:54

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
robynet iesi diseara sa ne dam pe "patine" ca sa depus acu de sarbatori

RoByNeT 03-01-10 13:01

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
masina este la garaj la domnul ghetto :)) nu cred ca iese afara pana nu se topeste zapada :)) iese skoda :))

cozo 03-01-10 13:01

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ar merge johny dar sa mai asteptam un pic sa se puna si pe jos albeata de asta.....

johnny325 03-01-10 13:02

bun si asa
se mai baga cineva?

sa vedem ce zice timpu pana diseara


Foloseste functia edit domnul johnny :P

bogdy.ghetto 03-01-10 15:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
o scoate ghetto fortat daca nu iese de buna voie :)))

RoByNeT 03-01-10 17:23

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu e el chair atat de "jigodie" =))))))) stie el de la mima :)))) ca tu dormeai ca vaca in camera :))

bogdy.ghetto 03-01-10 17:25

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
bahh rubinet da rpd pe prima tv sunt exercitii pt slabit dupa ce ai spart frigiderul de sarbatori!

RoByNeT 03-01-10 17:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu ma face ca vin sa iti fac o supa =))

bogdy.ghetto 03-01-10 17:41

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
cu par sau fara?

RoByNeT 03-01-10 17:50

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
stii tu :lol:

johnny325 03-01-10 18:09

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
pana la urma iesim la o plimbare in seara asta?
domnu robynet ai ajuns moderator(hahalero)dai o bere

GopPo 04-01-10 01:12

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1. La multi ani!!!

2. bai robinet....c0@!3 este G@y???? la ce p!_!L@ mea ti-ai trecut toate alea la avatar??? participant curse??? cu ce??? cu bicicleta medicinala???
sa stii k la faza asta nu esti departe de vecinul tau sparly :lemon::censored:

RoByNeT 04-01-10 06:55

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
O sa iti raspund diplomatic la intrebarea ta printr`un "sms" :) La propriu si la figurat. Citeste regulile nu mai posta cu limbajul acesta de messenger :!: incep si eu ca daffy =))))


PS: vreau sa ader la SRR :lol:

GopPo 04-01-10 12:43

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
cunosc regulile f bine...ideea e ca mi-am schimbat parerea despre tine

RoByNeT 04-01-10 12:54

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
e clar cum zici tu ;) si eu puteam sa imi schimb parerea despre tine 90 de cai dar ... :cry:


All times are GMT +2. The time now is 16:56.

- Copyright 2026 4Tuning