![]() |
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
robynet iesi diseara sa ne dam pe "patine" ca sa depus acu de sarbatori
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
masina este la garaj la domnul ghetto :)) nu cred ca iese afara pana nu se topeste zapada :)) iese skoda :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ar merge johny dar sa mai asteptam un pic sa se puna si pe jos albeata de asta.....
|
bun si asa
se mai baga cineva? sa vedem ce zice timpu pana diseara Foloseste functia edit domnul johnny :P |
Re: Diverse (topic de offtopic)
o scoate ghetto fortat daca nu iese de buna voie :)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
nu e el chair atat de "jigodie" =))))))) stie el de la mima :)))) ca tu dormeai ca vaca in camera :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
bahh rubinet da rpd pe prima tv sunt exercitii pt slabit dupa ce ai spart frigiderul de sarbatori!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
nu ma face ca vin sa iti fac o supa =))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
cu par sau fara?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
stii tu :lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
pana la urma iesim la o plimbare in seara asta?
domnu robynet ai ajuns moderator(hahalero)dai o bere |
Re: Diverse (topic de offtopic)
1. La multi ani!!!
2. bai robinet....c0@!3 este G@y???? la ce p!_!L@ mea ti-ai trecut toate alea la avatar??? participant curse??? cu ce??? cu bicicleta medicinala??? sa stii k la faza asta nu esti departe de vecinul tau sparly :lemon::censored: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
O sa iti raspund diplomatic la intrebarea ta printr`un "sms" :) La propriu si la figurat. Citeste regulile nu mai posta cu limbajul acesta de messenger :!: incep si eu ca daffy =))))
PS: vreau sa ader la SRR :lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
cunosc regulile f bine...ideea e ca mi-am schimbat parerea despre tine
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
e clar cum zici tu ;) si eu puteam sa imi schimb parerea despre tine 90 de cai dar ... :cry:
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:56. |
|
- Copyright 2026 4Tuning