![]() |
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Salut baietii mei am intrat mai intarziat .... sa ai parte johny de ursu meu, chiar daca e la tine tot ursu meu ai zic... sper sa il duci la evenimente acolo unde ai este locul si sa il faci cat mai renumit sa ne faci fericiti chiar daca o sa fiu fericit cu lacrimi in ochi. Un an nou fericit !
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
daffy, eu o sa propun sa te facem agentul de vanzari/promovare gearhead :p de calendare ne auzim la anu' :) pana atunci, un an nou fericit pentru toata lumea. si petrecere frumoasa maine seara. |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
cam liniste pe aici......a dat frigu in voi???????? |
Re: Diverse (topic de offtopic)
La Multi Ani INFERNO MOTORSPORT ROMANIA !
Un an nou cat mai bun plin de impliniri si bucurii pe toate planurile. Toate cele bune,sa ne vedem cu bine in noul an si desigur in legalitate. Va doresc distractie placuta de revelion si aveti grija cu ficatu':!:. Numai bine! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
la multi ani baieti !!! un an nou cat mai bun si betie placuta diseara :*
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
La Multi Ani Tuturor !!!
Sa fiti sanatosi si iubiti in noul an !!! La cat mai multi cai putere si la cat mai multe cauciucuri lasate pe asfalt !!!! La cat mai multe realizari !!! Sa nu uitam ca in ciuda celor intamplate , in primu rand suntem prieteni !!! In incheiere doresc sa va spun : Sa INCEAPA PARANGHELIA SI BAHAOSU !!! FORTAAA MAAHHHHH sunt sub influenta bauturilor alcoolice :D P.S. : tataee ..... sti treaba cu "am **** mare ?" am alta noua acu : "pe cer exista trei grupari de stele : 1 caru mic, 2 caru mare , 3 caru meu :D BAFTAAAAA MAHHHHHHH |
Re: La multi ani !
No Speed Limit va ureaza .....
Sarbatori fericite, multa sanatate, noroc si bucurie alaturi de cei dragi si fie ca Noul An sa va indeplineasca toate dorintele. *** La Multi Ani! 2010 *** |
Re: Diverse (topic de offtopic)
LA MULTI ANI va doresc tuturor un an nou plin de realizari si impliniri ,sanatate ,dragoste si nu in ultimul rand CAI MULTI SUB CAPOTA :D LA MULTI ANI ....
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
va salut, va respect si va iubesc pe toti!!!! sa aveti un an suuuuper si plin de bucurii!!!! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
La Multi Ani! scuze de intarziere! dar acuma am prins si eu net :))) Va pop si las si o poza de la rev :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
robynet sper ca nu ai fost dauna totala:D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
asa brusc de dimineata mi-a venit un chef de balet avand in vedere ce frumos este afara
se baga cineva??? |
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
Nu se merge la patinuar lumea doarme :)) In poza asta comunicam cu Lucian :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
la multiiiii aniii baaaaaaaaaa :)) sa ne vedem sanatosi, cu mai multi baniiii si pofta de tuning mana`tzi maaaaaaa :)))))
bogdy ... :)) penal penal ... si`a luat soacra`mea caiiiiiiiiiiiiiiiiiii :)))) |
| All times are GMT +2. The time now is 13:52. |
|
- Copyright 2026 4Tuning