Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

daffy duck™ 25-12-09 14:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
pai si tu ce cauti aici ma ? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: :lol::lol::lol::lol::lol:

intruder_1k2 25-12-09 14:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Am un Mitsubishi Colt GLXi 4wd, si la un momentdat saptamana asta nu mai intra in viteze...am crezut ca mi-a pleznit placa de presiune de la ambreiaj, am chemat un mecanic si a zis ca nu mai are lichid de ambreiaj. Am cumparat lichid, am bagat in micul rezervor, am aerisit ambreiajul si era perfect.

Intre timp mecanicul a scos filtrul de aer (conducta) sia vazut ca e foarte murdat sub clapeta de care trage acceleratia, pe unde intra aer. A udat o carpa cu benzina si a sters pe acolo vreo 5 minute.
Cand i-am dat cheie nu a pornit...si nu a mai pornit nici pana in momentul de fata...
Ma gandesc ca a intrat benzina pe la vreun senzor si nu mai da benzina la motor...pentru ca am scos doua bujii si sunt uscate.

Ma...linisteste cineva..? Multumesc.

Lucian_GXZ 25-12-09 16:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Cred ca avem un candidat la cel mai mare offtopic din istoria forumului...

La multi ani si tie strainule, celui care cu nestiinta si necugetare ai postat neprihanit pe taramul forumului cel aflat intre cele doua lumi, cea trupeasca si cea virtuala si care spre nedrepratciune ai facut offtopic in ziua Craciunului intre urarile noastre de bine. Esti iertat spre bunaciunea noastra. Mergi neinduplecat calatorule caci calea ta este google.com si unde daca vei calca si vei tasta, vei afla curiozitati nemarginite si pline de draptaciune despre Mitshubisi-ul tau!

Lucian_GXZ 25-12-09 16:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
app: pune-i niste benzina...

Evo-Jr 25-12-09 18:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
pe burta de ras sunt bai lucica :))) :)))

de unde le ai scos bai poetule!!??! :))

87MTX 25-12-09 20:12

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ce poet avem printre noi...
Craciun fericit tutor si numai bine

intruder_1k2 26-12-09 00:31

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Pai Lucian...citind titlul topicului m-am gandit ca e in regula plasat postul...mai ales ca... fiind foarte populat si des reactualizat, am sanse destul de mari ca cineva sa vada acest offtopic pe un topic..de..offtopic..nu? zic...frumos ar fi sa imi dai o sugestie despre..unde ar trebui sa postez sau daca vrei sa ma iei la misto intreaba-ma daca am bagat in ea diesel masina fiind pe benzina...oricum...lasand la o parte sarcasmul... vreo idee ceva...?

daffy duck™ 26-12-09 05:31

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nenea....aici este sectiunea de offtopic a CLUBULUI!!!!! nu a tot forumului 4tuning....vrei sa iti raspunda careva, intra frate la mitsubishi acolo si posteaza.....

bogdy.ghetto 26-12-09 11:15

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ba luciane baga la semnatura si nova :))) si rover-ul :))) esti rasist :)))

jakal 27-12-09 14:45

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 2918946)
matrix vezi ca vad ce iti stergi......fgm

@ GearHead: ne auzim la telefon zilele astea sa vedem ce si cum

zdreanta....vreau si eu un calendar daca mai sint....cat trebuie sa dau?

kimi 27-12-09 14:59

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2921843)
Cred ca avem un candidat la cel mai mare offtopic din istoria forumului...

La multi ani si tie strainule, celui care cu nestiinta si necugetare ai postat neprihanit pe taramul forumului cel aflat intre cele doua lumi, cea trupeasca si cea virtuala si care spre nedrepratciune ai facut offtopic in ziua Craciunului intre urarile noastre de bine. Esti iertat spre bunaciunea noastra. Mergi neinduplecat calatorule caci calea ta este google.com si unde daca vei calca si vei tasta, vei afla curiozitati nemarginite si pline de draptaciune despre Mitshubisi-ul tau!

Esti de groaza frate ce poti da din tine..
Cand te-am cunoscut citeai numai carti religioase..Preferata ta era Noul Testament :D

Offtopic: S-au gasit armele de la ciorogarla :lol:

daffy duck™ 27-12-09 15:47

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by jakal (Post 2925936)
zdreanta....vreau si eu un calendar daca mai sint....cat trebuie sa dau?

15 lei .....dar nu esti in calendar.....oricum...te rezolva daffy

jakal 27-12-09 17:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 2926189)
15 lei .....dar nu esti in calendar.....oricum...te rezolva daffy

stiam ca nu sint.....nu il ceream d-asta....pot sa imi fac singur cu taxiul daca vreau nu e pb.....:lol::lol:

daffy duck™ 27-12-09 17:24

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ok....

cand ajung la buc toate o sa te sun sa vii sa iti iei 1-2-....-1000

daffy duck™ 27-12-09 17:25

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ok....

cand ajung la buc toate o sa te sun sa vii sa iti iei 1-2-....-1000


All times are GMT +2. The time now is 09:43.

- Copyright 2026 4Tuning