Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

daffy duck™ 24-12-09 11:20

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
matrix vezi ca vad ce iti stergi......fgm

@ GearHead: ne auzim la telefon zilele astea sa vedem ce si cum

GearHead 24-12-09 11:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
@daffy: ok. pana atunci: Craciun fericit tuturor.

Fr33`e30 24-12-09 15:40

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
2 poze vechi dar raman acolo ... imi faceam curat prin calc si am dat de ele ... lucica le ai sigur dar am vrut sa ne aducem putzin aminte ...

jakal 24-12-09 23:17

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2902930)
....intre timp atasez o poza cu masina lu tataie de cand a cumparat-o....

:lol::lol:..ce panarama......:lol:

_wanted_cars_ 25-12-09 00:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
The Wanted Cars va ureaza....

LA MULTI ANI SI TOATE CELE BUNE , TUTUROR ! SA AVETI PARTE DE NOROC , FERICIRE , IMPLINIRI IN VIATA SI TOT CE VA DORITI ! SARBATORI FERICITE !

Beny

VaLeX 25-12-09 00:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
KATANA TEAM ureaza tuturor membrilor Inferno , sarbatori fericite , sanatate si sa ne vedem cu bine la evenimente.

VLX

johnny325 25-12-09 10:43

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
sarbatori fericite tuturor

ice_wysss 25-12-09 10:45

Re: Site official infernomotorsport.ro
 
ShadowS Team Rm-Valcea ureaza membrilor din Inferno,Craciun Fericit!

daffy duck™ 25-12-09 12:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by _wanted_cars_ (Post 2920573)
The Wanted Cars va ureaza....

LA MULTI ANI SI TOATE CELE BUNE , TUTUROR ! SA AVETI PARTE DE NOROC , FERICIRE , IMPLINIRI IN VIATA SI TOT CE VA DORITI ! SARBATORI FERICITE !

Beny

Quote:

Originally Posted by VaLeX (Post 2920609)
KATANA TEAM ureaza tuturor membrilor Inferno , sarbatori fericite , sanatate si sa ne vedem cu bine la evenimente.

VLX

Quote:

Originally Posted by ice_wysss (Post 2921285)
ShadowS Team Rm-Valcea ureaza membrilor din Inferno,Craciun Fericit!


Craciun Fericit si un calduros La Multi Ani !!!!!!!!

TaZzY E30 25-12-09 12:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Clubul STREET RACING SQUAD va ureaza Sarbatori Fericite,si un Craciun minunat alaturi de cei dragi!!!

kos_YRC 25-12-09 14:00

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Mos Craciun bate la usa scoate mana din manusa si va da din traista lui darile mosului langa brad si langa foc sa va umple de noroc. CRACIUN FERICIT

Cosmin- Yea Racing Club

Lucian_GXZ 25-12-09 14:10

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Multumim frumos pentru urari si un Craciun Fericit si plin de bucurii din partea mea, tuturor membrilor, prietenilor, asociatilor, sposorilor si partenerilor Inferno MotorSport cat si familiilor acestora. Sa ne auzim sanatosi si cu burtile pline de carnatzi, sarmale si alte bunatati si in 2010 :). va salut si va iubesc.
Lucian GXZ - Inferno MotorSport

cozo 25-12-09 14:22

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
LA MULTI ANI!!!
Craciun fericit, sarbatori fericite, sanatate, fericire si un an 2010 plin de impliniri si satisfactii tuturor membrilor inferno, familiilor lor, prtenerilor, sponsorilor, prietenilor nostri.
Mi-as dori pentru 2010 k fiecare membru sa aiba cu sa se mandreasca sa fie mai matur in gandure si as vrea mai multa seriozitate din partea voastra.
trebuie sa ne gandim k nu mai avem 18 ani si k trebuie sa trecem la etapa urmatoare din viata noastra.

LA MULTI ANI!!!
SORIN JAC

daffy duck™ 25-12-09 14:24

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2921511)
Multumim frumos pentru urari si un Craciun Fericit si plin de bucurii din partea mea, tuturor membrilor, prietenilor, asociatilor, sposorilor si partenerilor Inferno MotorSport cat si familiilor acestora. Sa ne auzim sanatosi si cu burtile pline de carnatzi, sarmale si alte bunatati si in 2010 :). va salut si va iubesc.
Lucian GXZ - Inferno MotorSport

si in timpul sarbatorilor vrei carnati ma???...nu ti-au ajuns tot anu?

Va pupa Daffy - Inferno MotorSport Romania!

Evo-Jr 25-12-09 14:30

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
La multi ani baieti!!
sarbatori fericite langa cei dragi,si anu 2010 sa fie plin cu bani ...cat mai multi pentru masini :D

La multi ani!!
Mihai Ursu

ps:hai la halit sarmale si carnati ...si lasati dreaq forumu macar de Craciun :)))


All times are GMT +2. The time now is 13:53.

- Copyright 2026 4Tuning