Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Daewoo tuning (https://forum.4tuning.ro/140-daewoo-tuning.html)
-   -   Club TICO (https://forum.4tuning.ro/140-daewoo-tuning/37962-club-tico.html)

B-99-SAA 05-06-10 22:14

Re: Club TICO
 
Quote:

Originally Posted by edyiyi (Post 3419027)
@b-99-saa-scoate lampa dezizoleaza firul negru si leaga alt fir de el si pune_l la masa (-) daca merge bine izoleaza locul dezizolat si firul legat prinde_l bine de masa..Asta e solutie provizorie dar cum la noi daca merge asa ramine sin sigur ca asa vei face si tu

Mersi de info, o sa incerc maine ca acum nu vad :lol: Masa=caroserie? Prind cu un surub de caroserie, e bine?

Legat de ce ai spus tu cu intalnirea.... Pe deoparte sunt de acord, pe deoparte nu. As fi de acord pt ca DA, ai dreptate, pe noi nu ne-a invitat nimeni nicaieri... Dar sa nu fim rai, facem noi gestul asta. Plus ca mi se pare caterinca. Daca suntem 5 Tico, 3 Matiz, mai intra si 2-3 Seicento. Eu tot raman pentru, nici nu insist sa-i chemam, dar nici impotriva nu sunt. Daca ei vor si restu sunt de acord, eu nu am obiectii.

Si sunt de acord sa se ocupe Razvan de organizare...

morpheusmaster 05-06-10 22:17

Re: Club TICO
 
Quote:

Originally Posted by B-99-SAA (Post 3419060)
Mersi de info, o sa incerc maine ca acum nu vad :lol: Masa=caroserie? Prind cu un surub de caroserie, e bine?

Legat de ce ai spus tu cu intalnirea.... Pe deoparte sunt de acord, pe deoparte nu. As fi de acord pt ca DA, ai dreptate, pe noi nu ne-a invitat nimeni nicaieri... Dar sa nu fim rai, facem noi gestul asta. Plus ca mi se pare caterinca. Daca suntem 5 Tico, 3 Matiz, mai intra si 2-3 Seicento. Eu tot raman pentru, nici nu insist sa-i chemam, dar nici impotriva nu sunt. Daca ei vor si restu sunt de acord, eu nu am obiectii.

Si sunt de acord sa se ocupe Razvan de organizare...

Masa=caroserie, da. Dar ai grija acolo unde prinzi sa fie tabla tabla (fara lac/vopsea). Cel mai bine prinzi masa pe un surub al masinii. Astfel stii una si buna.

Peace'e'love!

STREET 05-06-10 22:35

Re: Club TICO
 
CIP sper sa nu faci nici un balamuc :-) nici tu nici x nici y nici z :lol:
atmosfera trebuie sa fie cel putin ca anul trecut una amicala si linistita o bere un mic un banc una alta FARA SCANDAL!!!
@Edy imi place cum ai pus problema, ai dreptate
referitor la numarul de masini o sa fie in jur de 5 tico si de 7-8 matizuri(majoritatea din brasov)

referitor la sexul feminin nu o sa fie probleme, anul trecut au fost mai multe fete decat baieti:lol::lol:

edyiyi 05-06-10 22:37

Re: Club TICO
 
@b-99-saa da masa = caroserie=(-) Si cu forumul nu am nimic impotriva cu ceilalti dar ei cind vor lua initiativa sisa se ocupe de tot iar noi sa fim doar invitati fara sa trebuiasca sa stabilim locatii fara sa votam doar sa venim ?

edyiyi 05-06-10 22:50

Re: Club TICO
 
nu am nimic cu cei din gama daewoo dar ceilalti cu carabusi mai mici ca ai nostri dar mai scumpi nu au nici0 initiativa?Niciodata?Asteapta doar dupa ce se stabileste tot ,dupa aprobari si voturi,contradictii si controverse sa fie invitati si in functie de locatie si cinditii sa-si anunte prezenta.Nu credeti ca ar trebui sa participe de la propunere si pina la stabilirea locatiei?

SKR* 06-06-10 01:07

Re: Club TICO
 
Dar de ce doar 5 Tico? Parca s-au "inscris" mai multi.

edyiyi 06-06-10 08:52

Re: Club TICO
 
stie cineva unde se gasesc stopuri clare si la ce pret?

aXXo 06-06-10 10:14

Re: Club TICO
 
Baieti,

Cine spunea ca doneaza/vinde niste amortizoare de tico? :D
Imi bate si mie unul pe spate... si banuti de unul nou nu am :D

STREET 06-06-10 12:54

Re: Club TICO
 
Quote:

Originally Posted by SKR* (Post 3419401)
Dar de ce doar 5 Tico? Parca s-au "inscris" mai multi.

anul trecut au fost inscrie in lista FINALA 6 masini TICO dintre care doar doua si-au facut prezenta, eu si luciang

luciang 07-06-10 11:02

Re: Club TICO
 
Propun sa incepem sa ne gandim la data intalnirii pentru a ne putea stabili planurile pe acasa sau pe la servici(concedii).Voi ce ziceti?

STREET 07-06-10 12:27

Re: Club TICO
 
Quote:

Originally Posted by luciang (Post 3422339)
Propun sa incepem sa ne gandim la data intalnirii pentru a ne putea stabili planurile pe acasa sau pe la servici(concedii).Voi ce ziceti?

propun sa se voteze

varianta 1 14-15 august
varianta 2 21 - 22 august

am ales una din variantele astea deoarece unii posesori de tico nu isi pot face prezenta la inceputul sau sfarsitul lunii din diferite motive
asa ca eu zic sa incepeti voturile

STREET - indiferent

aXXo 07-06-10 15:01

Re: Club TICO
 
Eu votez pentru varianta a 2a. Mi se pare mai accesibil pentru mine.

STREET 07-06-10 15:38

Re: Club TICO
 
STREET - indiferent
aXXo - varianta 2 -> 21 - 22 august

aXXo 07-06-10 20:32

Re: Club TICO
 
1 Attachment(s)
Guess Who ? partea a doua! :D

Hai cu mai multe mini meeting-uri :))

P.S. : Masina lui Liviu, m-a determinat sa o las, categoric, mai josss! Neaparat!

SKR* 07-06-10 21:02

Re: Club TICO
 
Se pare ca sunt la moda intalnirile 8)

Moare CIP de gelozie :lol:


All times are GMT +2. The time now is 00:38.

- Copyright 2024 4Tuning