Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

Lucian_GXZ 18-12-09 14:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
....intre timp atasez o poza cu masina lu tataie de cand a cumparat-o....

johnny325 18-12-09 20:11

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
stati linistiti ca masina ramane la mine pana se caseaza(doamne fereste),in seara am stat de vn cu el(ursu)si avem planuri mari impreuna pentru 2010.cred k mai m-am maturizat si am inteles mai multe lucruri in ultimul timp.
maine masina pleaca prin jilava unde va hiberna la caldurica aproximativ o saptamana si pentru a fi pus la punct asa cum trebuie

cozo 19-12-09 16:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2902930)
....intre timp atasez o poza cu masina lu tataie de cand a cumparat-o....

cum ai nimerit-o tu.....este vorba de noul meu cabrio primul model iesit pe poarta fabricii din salajan!!!!

johnny325 19-12-09 18:44

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
http://legalracing.ro/forum/viewtopi...55f21b9fa94df4

bogdy.ghetto 20-12-09 12:20

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
frumos ce am citit aici la voi \:D/

Evo-Jr 20-12-09 15:16

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
a fost careva la indemanarea facuta de seby?
eu n am apucat ca am avut treaba in snagov :((

RoByNeT 21-12-09 08:18

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu cred ca a fost cineva ca se anunta ... cred eu :)

Lucian_GXZ 21-12-09 10:03

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Din cate stiu, s-a dus marius, dar a ajuns dupa ce se terminase :)

Evo-Jr 21-12-09 10:06

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
am vazut cateva poze.a iesit destul de misto..dar nu prea trebuia sa o scapi ca o dadeai direct de plopi :)
poate o sa mai faca si dupa anu nou ceva si mergem in gasca p acolo

GearHead 24-12-09 09:50

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
@daffy: nu am stiut pe unde sa-ti scriu. mess nu am, ca sunt pe la familie, pe acas.
asadar, au venit calendarele. mai avem un pic si terminam si dvd-urile.
Noi o sa fim plecati vreo 2-3 zile in concediu, pe la munte. Dar, daca ai timp, vorbeste tu cu baietii si vezi cine/cati vor calendare, ca sa va punem deoparte. De asemena, poate facem un pret special pentru voi, mai ales daca sunteti mai multi.
We'll keep in touch.

Evo-Jr 24-12-09 09:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
eu vreau 2-3 sa ma laud si eu la fani sa moara de ciuda :))

GearHead 24-12-09 10:00

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
@Evo-Jr: eu zic sa faci un concurs de streptease. iar premiul e un calendar cu tine :p
si acum serios: tu ai deja 1 gratis din partea noastra (pentru ca ai stat si ai stat si ai stat, si intr-un final ai pozat pentru noi).dar, o sa-ti mai punem deopate 2, e ok?

87MTX 24-12-09 10:07

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
vreau si eu o bucata.......
si pe calea asta ii "multumesc" lu daffy ca m-a chemat si pe mine ptr poze.....

Evo-Jr 24-12-09 10:07

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
da.merci frumos .nu e prob...pe alea le platesc :)

GearHead 24-12-09 10:12

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
@87mtx: you are on the list ;)


All times are GMT +2. The time now is 08:12.

- Copyright 2026 4Tuning