![]() |
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
....intre timp atasez o poza cu masina lu tataie de cand a cumparat-o....
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
stati linistiti ca masina ramane la mine pana se caseaza(doamne fereste),in seara am stat de vn cu el(ursu)si avem planuri mari impreuna pentru 2010.cred k mai m-am maturizat si am inteles mai multe lucruri in ultimul timp.
maine masina pleaca prin jilava unde va hiberna la caldurica aproximativ o saptamana si pentru a fi pus la punct asa cum trebuie |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
frumos ce am citit aici la voi \:D/
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
a fost careva la indemanarea facuta de seby?
eu n am apucat ca am avut treaba in snagov :(( |
Re: Diverse (topic de offtopic)
nu cred ca a fost cineva ca se anunta ... cred eu :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Din cate stiu, s-a dus marius, dar a ajuns dupa ce se terminase :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
am vazut cateva poze.a iesit destul de misto..dar nu prea trebuia sa o scapi ca o dadeai direct de plopi :)
poate o sa mai faca si dupa anu nou ceva si mergem in gasca p acolo |
Re: Diverse (topic de offtopic)
@daffy: nu am stiut pe unde sa-ti scriu. mess nu am, ca sunt pe la familie, pe acas.
asadar, au venit calendarele. mai avem un pic si terminam si dvd-urile. Noi o sa fim plecati vreo 2-3 zile in concediu, pe la munte. Dar, daca ai timp, vorbeste tu cu baietii si vezi cine/cati vor calendare, ca sa va punem deoparte. De asemena, poate facem un pret special pentru voi, mai ales daca sunteti mai multi. We'll keep in touch. |
Re: Diverse (topic de offtopic)
eu vreau 2-3 sa ma laud si eu la fani sa moara de ciuda :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
@Evo-Jr: eu zic sa faci un concurs de streptease. iar premiul e un calendar cu tine :p
si acum serios: tu ai deja 1 gratis din partea noastra (pentru ca ai stat si ai stat si ai stat, si intr-un final ai pozat pentru noi).dar, o sa-ti mai punem deopate 2, e ok? |
Re: Diverse (topic de offtopic)
vreau si eu o bucata.......
si pe calea asta ii "multumesc" lu daffy ca m-a chemat si pe mine ptr poze..... |
Re: Diverse (topic de offtopic)
da.merci frumos .nu e prob...pe alea le platesc :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
@87mtx: you are on the list ;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:12. |
|
- Copyright 2026 4Tuning