![]() |
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ce ati patit mah?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
daffy dak e cva p seara ma suni si p mn k sunt in buk!poate apar si eu cu buburuza ucigasa!:)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Multumim Frumos Kimi, este traditie pentru noi si totodata "ramura" noastra de baza, pe ursi stam cel mai bine :) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
ai dreaq ursari :))))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ehe..... domnilor..... am revenit si eu pe acilea.....
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
4 Attachment(s)
in seara asta i-am furat masina lui hyena si am adus-o la mine in parcare:lol::twisted:
acum brigada de ursi s-a mai marit:D ps:hyena stai linistit ca o fac masina de familie:lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
k un sfat pt cei care isi tot schimba masinile k pe ciorapi: ursul este o masina care inseamna istorie, iubire, pasiune, admiratie, respect.... haideti sa-l pastram asa nu sa-l transformam intr-un obiect de schimb! opritiva domnilor la o masina si aratati k stiti ce sa faceti cu o masina, k aveti gust, bun simt si respect pt un fier . aratati k puteti sa iubiti si un obiect nu numai un suflet. aratati k sunteti in stare sa continuati istoria e30 si in anul 2010 asa cum ne arata cei din germania pe care ii consider adevaratii pasionati de e30. nu noi cei din romania care schimbam ursii k pe sosete.... aratati k suntem si noi in stare sa readucem la viata un e30. imi pare extrem de rau k in momentul in care mi-am luat ursul meu nu am avut un aparat foto sau un tel cu camera k sa va arat cum arata MM-02-JAC in momentul in care l-am achizitionat. k sa va faceti o idee... canditi-va la o dacie 1300 de prin 1972-1973 care de 10 ani nu s-a mai miscat din parcare. cam asa arata masina mea. aratati k aveti o pasiune aratati k aveti gust, aratati k sunteti in stare!!!!!!!!! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
astept telefon de la conducere sa vedem ce facem diseara:D
P.S Kimi, vb cu Lucian sa ne vedem ca intre tovarasi ? |
Re: Diverse (topic de offtopic)
este posibil ca in seara asta sa nu pot ajunge
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
nu`i prob. e bine ca ai anuntat :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Ursul...
Eu am o vorba.. ursul nu este pentru oricine.. acest model de masina trebuie inteles, nu poti avea un urs daca nu il poti intelege. Daca nu esti dispus sa-i acorzi atentie si respect. Ursul este facut sa ramana in liniile mari in care a fost creat, nu cu fibra, nu cu spoilere adapate de la alte modele, nu cu tot felul de tziganii . Niciodata nu va putea arata mai bine, indiferent cate gusturi consideri ca ai. Asa ca Johnny nu te arunca sa pleci urechea la toti "cunoscatorii", mai bine intreaba de 10 ori pana sa crezi ceva... si nu te mai grabii sa-l scoti in seara in care nu e el pregatit... fa-o atunci cand esti tu pregatit cu toate piesele si tot ce este nevoie... "Lucreaza" in stil mare... nu ca la Giurgiu..... |
| All times are GMT +2. The time now is 12:20. |
|
- Copyright 2026 4Tuning