![]() |
Re: Femeia .....
bleah... scarbos...
hai sa revenim la topic... definitia femeii ... ;) |
Re: Femeia .....
DEFINITIA FEMEII SI TOTODATA O ANALIZA A ACESTEIA, DIN PUNCTUL MULTORA DE VEDERE :
Analiza chimica a FEMEII Simbol: WO Descoperitor: Adam Masa atomica: Acceptata ca fiind 56,3 kg dar cunoscuta a varia intre 40 si 200 de kg Densitate: Cantitati copioase in toate ariile urbane Proprietati fizice 1. Suprafata acoperita de obicei cu o pelicula speciala. 2. Fierbe la nimic, ingheata fara vreun motiv cunoscut 3. Se innmoaie daca i se acorda un tratament special. 4. Mushca daca e folosita incorekt. 5. Gasita in diferite stari, de la metal virgin la aur comun. Proprietati chimice 1. Are o mare afinitate pentru aur, argint si o gama variata de pietre pretioase. 2. Absoarbe mari cantitati de substante scumpe. 3. Poate exploda spontan, fara vreun avertisment prealabil. 4. Insolubila in lichide, dar cu o activitate radical marita la saturatie cu alcool. 5. Cel mai puternic agent reducator de bani cunoscut barbatului. Folosintele uzuale 1. Foarte ornamentala, mai ales in masini sport. 2. Poate fi un mare ajutor in relaxare. 3. Foarte eficient agent de curatare. Teste * Specimenele pure devin rosu purpurii descoperite intr-o stare naturala. * Ilegal a poseda mai mult de una, desi cateva pot fi mentinute in locuri diferite atata timp cat specimenele nu vin in contact direct unul cu celalalt. |
Re: Femeia .....
x-ray ... asta o fost mult prea tare ... :lol::lol::lol:
|
Re: Femeia .....
Quote:
|
Re: Femeia .....
Buuuuuuuuunnnnn!!!!!!!!:D :D :D
|
Re: Femeia .....
..femeia e precum un trandafir....dak ai grija de ea,infloreste pt tine;...dak ai prea multa grija de ea...o sufoci,in schimb dak o lasi undeva uitata....ai mari sanse sa ii simti lipsa candva.....(doar roata se intoarce mai devreme sau mai tarziu,nu?)......so...stiti sa aveti grija de un simplu trandafir?!
|
Re: Femeia .....
Quote:
desigur, flori care nu au nevoie de atata "ingrijire" precum un trandaf :) 5 lalele fac cat cel mai frumos trandaf :D |
Re: Femeia .....
looooooool. .. de unde draq ai scos ba frate.... rad de fac pe mine ..auzi la el mai bine 5 lalele :lol: :lol: asta e buna rau ... si oricum ASA E !
|
Re: Femeia .....
Quote:
:):):) |
Re: Femeia .....
Quote:
|
Re: Femeia ...
OMG ! nu pot sa cred, iar se intampla
de la o gradina goala ... apar 2 lalele .. in acelasi TIMP ... :/ urasc chestia asta ... care a mai patit-o ? p.s: Vorba vine ca urasc chestia asta, dar.. e ciudat.. ba deloc, ba prea mult |
Re: Femeia ...
si daca iti spun ca eu am mai multe lalele..cam vroe 5 ..si nu stiu pe care sa o rup de la tulpina... ma crezi? norocu meu ca ele nu se cunosc si sper ca nu se vor cunoaste vreodata.. n-am nimic SERIOS cu niciuna..doar amagiri,chestii micutze dar importante, asta e .... traim !
ps: trandafiru meu de cand s-a ofilit .... mm am grija sa nu mai aduc trandafiri o buna perioada de timp |
Re: Femeia .....
Quote:
|
Re: Femeia ...
....sincer,de fiecare data cand cineva mi-a dat reject....roata s-a intors....si a urmat o perioada in care putea sa-i curga balele dupa mine...de un km dar nu ma mai puteam uita la el......astfel simtea si el cum e sa te simti ''reject''......nu doresc nimanui sa fie in situatia mea...sa fiu nebuneste indragostita de un baiat dar sa mi se dea reject pt k avea pe altcineva....
...sunt de parere k la faze de genul....desi persoanele in cauza ''raman prieteni''....ramane acel gust amar al unui raspuns negativ.... ....nimanui nu ii place sa piarda,nu?........asta inseamna sa se intoarca roata (in viziunea mea....),ALEKS...... |
Re: Femeia ...
Quote:
Si chiar de fiecare data roata s-a intors ??? |
Re: Femeia ...
...prietenii,pe langa faptul ca sunt prieteni.....t pot da de gol foarte usor....:-)
....(referitor la.....''ii curgeau balele dupa mine''..).... cat despre roata care se intoarce....asta e o lege a dreptatii care nu poate fii schimbata...dupa cum am spus...ea se intoarce mai devreme sau mai tarziu... |
Re: Femeia ...
Quote:
|
Re: Femeia ...
Lasati roata la masina si femeia cu femeile.Cand pica ,pica si daca nu pica ,cade :d.
|
Re: Femeia ...
abeee....
fetele care le avem pe forum sunt de nota 30 :) iar sasha e de azi luata >:) de mine :) |
Re: Femeia ...
Aprobat !!!
|
Re: Femeia ...
ce vede o femeie de 30ani la un pusti de 19? (cred ca atata are...)
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: |
Re: Femeia ...
Quote:
poate fomeea e o dezaxata ca iri ... cine stie ? :D |
Re: Femeia ...
Quote:
:lol: :lol: :lol: |
Re: Femeia ...
poate are o slabiciune pt barbati tineri....
|
Re: Femeia ...
Quote:
:oops: :oops: :oops: |
Re: Femeia ...
d c??? nu`ti plec fetele de varsta ta???ce gasesti atragator l o femeie mai in varsta???
|
Re: Femeia ...
valib ... chiar si in gluma nu poti spune asta... limiteaza-te si tu ca orice om la 25 maxim :D
|
Re: Femeia ...
ce n-ati mai vazut nemtoaice care vor "fresh meat"?
PS si nu numai |
Re: Femeia ...
Quote:
|
Re: Femeia ...
io ma limitez la ce vine...
de obicei tipe mai mari ca mine, dar nu ma supar:):):), mai ales daca sunt dragutze foc:):):) dar poate fi si de 16-17-18ani...daca e mai matura ca si gandire... nemtzoaice, frantzuzoaice....astea sunt alta mancare de peste:):) |
Re: Femeia ...
Quote:
Si dispar suedezele si nemtzoaicele ... octogenarele in general ... :) |
Re: Femeia ...
...numai k sa stiti...EXISTA VIATA SI DUPA 30!!!! ;)
|
Re: Femeia ...
Quote:
:oops: :rolleyes2 :lol: :lol: :lol: |
Re: Femeia ...
...mi-ar place sa cred....:-) si in multe privinte,chiar pot sa zic,k abia de acum am inceput sa traiesc din plin ;)
|
Re: Femeia ...
Quote:
WOW ... nice ... Cred ca ma apuc de sporturi extreme ... poate crap si nu apuc sa fac ce am spus mai sus ... :) |
Re: Femeia ...
...sau sa-ti poti sa-ti permiti,intr-un final,sa ai masina la care tot ai visat,sa NU mai fii nevoit sa lucri 7 zile p saptamina k sa te poti bucura putin d viata,sau cind copilul e indeajuns d mare deja sa-ti fie cel mai bun prieten daca vine vb d o fugareala in oras :D ,sau cind esti deja indeajuns de matur k sa ai o groaza d prieteni,k sa mergi cu schimbul in club cu ei,vineri si sambata ;) ...intr-adevar,sport extrem...:D
|
Re: Femeia ...
Quote:
Cred ca ma apuc si eu de bungee fara coarda ca ma apropii de 30 de ani...:( |
Re: Femeia ...
he ..:D sa fiu fericit?:D
|
Re: Femeia ...
Quote:
|
Re: Femeia ...
oare... 26 sunt deja mult prea aproape de 30? intreb si eu... k ma puneti pe ganduri...
nu k nu am fi deja mai mult dekt off topic... iar tu trixi, sa nu t aud k t plangi ca aia 30 de ani te incurca pe tine cu ceva, clar? :D |
| All times are GMT +2. The time now is 21:47. |
- Copyright 2026 4Tuning