Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Femei (https://forum.4tuning.ro/28-femei.html)
-   -   Femeia ... (https://forum.4tuning.ro/28-femei/5688-femeia.html)

aleks 05-08-06 10:42

Re: Femeia .....
 
bleah... scarbos...
hai sa revenim la topic... definitia femeii ... ;)

X-Ray-Eyes 06-08-06 13:24

Re: Femeia .....
 
DEFINITIA FEMEII SI TOTODATA O ANALIZA A ACESTEIA, DIN PUNCTUL MULTORA DE VEDERE :


Analiza chimica a FEMEII
Simbol: WO
Descoperitor: Adam
Masa atomica: Acceptata ca fiind 56,3 kg dar cunoscuta a varia intre 40 si 200 de kg
Densitate: Cantitati copioase in toate ariile urbane

Proprietati fizice

1. Suprafata acoperita de obicei cu o pelicula speciala.
2. Fierbe la nimic, ingheata fara vreun motiv cunoscut
3. Se innmoaie daca i se acorda un tratament special.
4. Mushca daca e folosita incorekt.
5. Gasita in diferite stari, de la metal virgin la aur comun.

Proprietati chimice

1. Are o mare afinitate pentru aur, argint si o gama variata de pietre pretioase.
2. Absoarbe mari cantitati de substante scumpe.
3. Poate exploda spontan, fara vreun avertisment prealabil.
4. Insolubila in lichide, dar cu o activitate radical marita la saturatie cu alcool.
5. Cel mai puternic agent reducator de bani cunoscut barbatului.

Folosintele uzuale

1. Foarte ornamentala, mai ales in masini sport.
2. Poate fi un mare ajutor in relaxare.
3. Foarte eficient agent de curatare.

Teste

* Specimenele pure devin rosu purpurii descoperite intr-o stare naturala.
* Ilegal a poseda mai mult de una, desi cateva pot fi mentinute in locuri diferite atata timp cat specimenele nu vin in contact direct unul cu celalalt.

Spark 06-08-06 14:30

Re: Femeia .....
 
x-ray ... asta o fost mult prea tare ... :lol::lol::lol:

alias_gsi 06-08-06 15:02

Re: Femeia .....
 
Quote:

Originally Posted by X-Ray-Eyes
DEFINITIA FEMEII SI TOTODATA O ANALIZA A ACESTEIA, DIN PUNCTUL MULTORA DE VEDERE :


Analiza chimica a FEMEII
Simbol: WO
Descoperitor: Adam
Masa atomica: Acceptata ca fiind 56,3 kg dar cunoscuta a varia intre 40 si 200 de kg
Densitate: Cantitati copioase in toate ariile urbane

Proprietati fizice

1. Suprafata acoperita de obicei cu o pelicula speciala.
2. Fierbe la nimic, ingheata fara vreun motiv cunoscut
3. Se innmoaie daca i se acorda un tratament special.
4. Mushca daca e folosita incorekt.
5. Gasita in diferite stari, de la metal virgin la aur comun.

Proprietati chimice

1. Are o mare afinitate pentru aur, argint si o gama variata de pietre pretioase.
2. Absoarbe mari cantitati de substante scumpe.
3. Poate exploda spontan, fara vreun avertisment prealabil.
4. Insolubila in lichide, dar cu o activitate radical marita la saturatie cu alcool.
5. Cel mai puternic agent reducator de bani cunoscut barbatului.

Folosintele uzuale

1. Foarte ornamentala, mai ales in masini sport.
2. Poate fi un mare ajutor in relaxare.
3. Foarte eficient agent de curatare.

Teste

* Specimenele pure devin rosu purpurii descoperite intr-o stare naturala.
* Ilegal a poseda mai mult de una, desi cateva pot fi mentinute in locuri diferite atata timp cat specimenele nu vin in contact direct unul cu celalalt.

Adevarat fratilor

Trixi 08-08-06 10:38

Re: Femeia .....
 
Buuuuuuuuunnnnn!!!!!!!!:D :D :D

blackangel 12-08-06 04:31

Re: Femeia .....
 
..femeia e precum un trandafir....dak ai grija de ea,infloreste pt tine;...dak ai prea multa grija de ea...o sufoci,in schimb dak o lasi undeva uitata....ai mari sanse sa ii simti lipsa candva.....(doar roata se intoarce mai devreme sau mai tarziu,nu?)......so...stiti sa aveti grija de un simplu trandafir?!

EvLSant0S 12-08-06 04:42

Re: Femeia .....
 
Quote:

Originally Posted by blackangel
..femeia e precum un trandafir....dak ai grija de ea,infloreste pt tine;...dak ai prea multa grija de ea...o sufoci,in schimb dak o lasi undeva uitata....ai mari sanse sa ii simti lipsa candva.....(doar roata se intoarce mai devreme sau mai tarziu,nu?)......so...stiti sa aveti grija de un simplu trandafir?!

la fel de tentant mi se pare sa am grija de mai multe flori care adunate sa faca o mica mica gradina ..
desigur, flori care nu au nevoie de atata "ingrijire" precum un trandaf :)

5 lalele fac cat cel mai frumos trandaf :D

Eugen_TL 12-08-06 10:47

Re: Femeia .....
 
looooooool. .. de unde draq ai scos ba frate.... rad de fac pe mine ..auzi la el mai bine 5 lalele :lol: :lol: asta e buna rau ... si oricum ASA E !

X-Ray-Eyes 13-08-06 02:10

Re: Femeia .....
 
Quote:

Originally Posted by TuningBoy
looooooool. .. de unde draq ai scos ba frate.... rad de fac pe mine ..auzi la el mai bine 5 lalele :lol: :lol: asta e buna rau ... si oricum ASA E !

Vezi sa nu fie lalele negre ca te trezesti draq cu shatra pe la usa si cu cortul in mijlocul strazii !!!
:):):)

Psycho 13-08-06 12:31

Re: Femeia .....
 
Quote:

Originally Posted by X-Ray-Eyes
* Ilegal a poseda mai mult de una, desi cateva pot fi mentinute in locuri diferite atata timp cat specimenele nu vin in contact direct unul cu celalalt.

nu-mi place fraza de mai sus :(

EvLSant0S 14-08-06 01:03

Re: Femeia ...
 
OMG ! nu pot sa cred, iar se intampla

de la o gradina goala ...
apar 2 lalele .. in acelasi TIMP ... :/
urasc chestia asta ...

care a mai patit-o ?

p.s: Vorba vine ca urasc chestia asta, dar.. e ciudat.. ba deloc, ba prea mult

Eugen_TL 14-08-06 01:38

Re: Femeia ...
 
si daca iti spun ca eu am mai multe lalele..cam vroe 5 ..si nu stiu pe care sa o rup de la tulpina... ma crezi? norocu meu ca ele nu se cunosc si sper ca nu se vor cunoaste vreodata.. n-am nimic SERIOS cu niciuna..doar amagiri,chestii micutze dar importante, asta e .... traim !

ps: trandafiru meu de cand s-a ofilit .... mm am grija sa nu mai aduc trandafiri o buna perioada de timp

aleks 16-08-06 09:01

Re: Femeia .....
 
Quote:

Originally Posted by blackangel
..femeia e precum un trandafir....dak ai grija de ea,infloreste pt tine;...dak ai prea multa grija de ea...o sufoci,in schimb dak o lasi undeva uitata....ai mari sanse sa ii simti lipsa candva.....(doar roata se intoarce mai devreme sau mai tarziu,nu?)......so...stiti sa aveti grija de un simplu trandafir?!

frumos spus... de ce spuneai totusi de roata care se intoarce carmen?

blackangel 16-08-06 22:04

Re: Femeia ...
 
....sincer,de fiecare data cand cineva mi-a dat reject....roata s-a intors....si a urmat o perioada in care putea sa-i curga balele dupa mine...de un km dar nu ma mai puteam uita la el......astfel simtea si el cum e sa te simti ''reject''......nu doresc nimanui sa fie in situatia mea...sa fiu nebuneste indragostita de un baiat dar sa mi se dea reject pt k avea pe altcineva....
...sunt de parere k la faze de genul....desi persoanele in cauza ''raman prieteni''....ramane acel gust amar al unui raspuns negativ....
....nimanui nu ii place sa piarda,nu?........asta inseamna sa se intoarca roata (in viziunea mea....),ALEKS......

X-Ray-Eyes 17-08-06 02:13

Re: Femeia ...
 
Quote:

Originally Posted by blackangel
....sincer,de fiecare data cand cineva mi-a dat reject....roata s-a intors....si a urmat o perioada in care putea sa-i curga balele dupa mine...de un km dar nu ma mai puteam uita la el......astfel simtea si el cum e sa te simti ''reject''.....

De unde sti ca ii curgeau balele dupa tine ???
Si chiar de fiecare data roata s-a intors ???

blackangel 17-08-06 20:43

Re: Femeia ...
 
...prietenii,pe langa faptul ca sunt prieteni.....t pot da de gol foarte usor....:-)
....(referitor la.....''ii curgeau balele dupa mine''..)....
cat despre roata care se intoarce....asta e o lege a dreptatii care nu poate fii schimbata...dupa cum am spus...ea se intoarce mai devreme sau mai tarziu...

X-Ray-Eyes 17-08-06 22:13

Re: Femeia ...
 
Quote:

Originally Posted by blackangel
...cat despre roata ...ea se intoarce mai devreme sau mai tarziu...

Sau poate niciodata !

Alfa_band 18-08-06 01:59

Re: Femeia ...
 
Lasati roata la masina si femeia cu femeile.Cand pica ,pica si daca nu pica ,cade :d.

Mustang 19-08-06 22:39

Re: Femeia ...
 
abeee....
fetele care le avem pe forum sunt de nota 30 :)
iar sasha e de azi luata >:) de mine :)

Sasha_z 19-08-06 22:40

Re: Femeia ...
 
Aprobat !!!

valib 19-08-06 22:41

Re: Femeia ...
 
ce vede o femeie de 30ani la un pusti de 19? (cred ca atata are...)

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mustang 19-08-06 22:57

Re: Femeia ...
 
Quote:

Originally Posted by valib
ce vede o femeie de 30ani la un pusti de 19? (cred ca atata are...)

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

nu se stie ... poate baiatu' e viril ...
poate fomeea e o dezaxata ca iri ... cine stie ? :D

valib 19-08-06 23:01

Re: Femeia ...
 
Quote:

Originally Posted by Mustang Mach One
nu se stie ... poate baiatu' e viril ...
poate fomeea e o dezaxata ca iri ... cine stie ? :D

daca nici una din astea?
:lol: :lol: :lol:

Sasha_z 19-08-06 23:02

Re: Femeia ...
 
poate are o slabiciune pt barbati tineri....

valib 19-08-06 23:05

Re: Femeia ...
 
Quote:

Originally Posted by Sasha_z
poate are o slabiciune pt barbati tineri....

deci clar...ma pun pe treaba:lol: :lol:

:oops: :oops: :oops:

Sasha_z 19-08-06 23:06

Re: Femeia ...
 
d c??? nu`ti plec fetele de varsta ta???ce gasesti atragator l o femeie mai in varsta???

Mustang 19-08-06 23:08

Re: Femeia ...
 
valib ... chiar si in gluma nu poti spune asta... limiteaza-te si tu ca orice om la 25 maxim :D

BlueEyes 20-08-06 01:16

Re: Femeia ...
 
ce n-ati mai vazut nemtoaice care vor "fresh meat"?
PS si nu numai

Psycho 22-08-06 20:13

Re: Femeia ...
 
Quote:

Originally Posted by BlueEyes (Post 525514)
ce n-ati mai vazut nemtoaice care vor "fresh meat"?
PS si nu numai

pai eu ce draq caut ... !!

valib 22-08-06 20:18

Re: Femeia ...
 
io ma limitez la ce vine...
de obicei tipe mai mari ca mine, dar nu ma supar:):):), mai ales daca sunt dragutze foc:):):)
dar poate fi si de 16-17-18ani...daca e mai matura ca si gandire...

nemtzoaice, frantzuzoaice....astea sunt alta mancare de peste:):)

X-Ray-Eyes 23-08-06 02:23

Re: Femeia ...
 
Quote:

Originally Posted by Psycho (Post 528199)
pai eu ce draq caut ... !!

Pai vezi ca se termina sezonul man !!!
Si dispar suedezele si nemtzoaicele ... octogenarele in general ...
:)

Trixi 23-08-06 19:34

Re: Femeia ...
 
...numai k sa stiti...EXISTA VIATA SI DUPA 30!!!! ;)

valib 24-08-06 08:02

Re: Femeia ...
 
Quote:

Originally Posted by Trixi (Post 529757)
...numai k sa stiti...EXISTA VIATA SI DUPA 30!!!! ;)

de-abia atunci incepe viata:lol: :lol: :lol:
:oops:
:rolleyes2 :lol: :lol: :lol:

Trixi 24-08-06 13:11

Re: Femeia ...
 
...mi-ar place sa cred....:-) si in multe privinte,chiar pot sa zic,k abia de acum am inceput sa traiesc din plin ;)

X-Ray-Eyes 24-08-06 15:47

Re: Femeia ...
 
Quote:

Originally Posted by valib (Post 530321)
de-abia atunci incepe viata:lol: :lol: :lol:
:oops:
:rolleyes2 :lol: :lol: :lol:

Corect ... de atunci incepi sa iti vinzi masina pe care o indragesti , sa cresti copii , sa te trezesti la 7 dim sa te duci la munca , sa vi acasa rupt cu un bidon de bere in bratze si cu 2 sacosi , sa faci un dush , sa te ashezi la Tv sa urmaresti meciul si sa adormi cu telecomanda in mana ...
WOW ... nice ...
Cred ca ma apuc de sporturi extreme ... poate crap si nu apuc sa fac ce am spus mai sus ...
:)

Trixi 24-08-06 16:30

Re: Femeia ...
 
...sau sa-ti poti sa-ti permiti,intr-un final,sa ai masina la care tot ai visat,sa NU mai fii nevoit sa lucri 7 zile p saptamina k sa te poti bucura putin d viata,sau cind copilul e indeajuns d mare deja sa-ti fie cel mai bun prieten daca vine vb d o fugareala in oras :D ,sau cind esti deja indeajuns de matur k sa ai o groaza d prieteni,k sa mergi cu schimbul in club cu ei,vineri si sambata ;) ...intr-adevar,sport extrem...:D

bluey 24-08-06 18:26

Re: Femeia ...
 
Quote:

Originally Posted by X-Ray-Eyes (Post 530842)
Corect ... de atunci incepi sa iti vinzi masina pe care o indragesti , sa cresti copii , sa te trezesti la 7 dim sa te duci la munca , sa vi acasa rupt cu un bidon de bere in bratze si cu 2 sacosi , sa faci un dush , sa te ashezi la Tv sa urmaresti meciul si sa adormi cu telecomanda in mana ...
WOW ... nice ...
Cred ca ma apuc de sporturi extreme ... poate crap si nu apuc sa fac ce am spus mai sus ...
:)

AAAAaaa.....
Cred ca ma apuc si eu de bungee fara coarda ca ma apropii de 30 de ani...:(

Alexutzzz 25-08-06 14:37

Re: Femeia ...
 
he ..:D sa fiu fericit?:D

bluey 25-08-06 15:57

Re: Femeia ...
 
Quote:

Originally Posted by Alexutzzz (Post 532018)
he ..:D sa fiu fericit?:D

Eu zic sa fii fericit acum si sa lasi prostiile de certuri cu parintii si suferintele pentru femei ca mai tarziu iti va parea foarte rau ca nu te-ai bucurat suficient de anii acestia (cat inca mai poti).

aleks 25-08-06 18:29

Re: Femeia ...
 
oare... 26 sunt deja mult prea aproape de 30? intreb si eu... k ma puneti pe ganduri...
nu k nu am fi deja mai mult dekt off topic...
iar tu trixi, sa nu t aud k t plangi ca aia 30 de ani te incurca pe tine cu ceva, clar? :D


All times are GMT +2. The time now is 21:47.

- Copyright 2026 4Tuning