Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Editare Foto (https://forum.4tuning.ro/534-editare-foto.html)
-   -   Evl*Skillz (https://forum.4tuning.ro/534-editare-foto/50770-evl-skillz.html)

alexGTI 26-12-08 20:57

Re: Evl*Skillz
 
poze ceva noutati ?:D

Yooooo 26-12-08 22:57

Re: Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by EvLSant0S (Post 1943004)
Salutare, vezi ca sunt niste baieti care editeaza poze moka pe aici .. :)

mersi...pt nimic...:tears:

EvLSant0S 26-12-08 23:49

Re: Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by Yooooo (Post 1943366)
mersi...pt nimic...:tears:

Frate placerea a fost de partea noastra, daca-mi dai si mie un motiv ptr care eu ar trebui sa-ti modific pozele... ma jur ca le modific..
da in conditiile in care 8 ore le petrec la munca, si restu incercand sa fac un film .. nu vad de ce m-as incarca si cu niste poze, care ,daca vrei sa iasa tari,tre sa stai pe ele :)

deci serios, fara suparare,fara suferindisme din partea noastra, pur si simplu, nu e timp ...


si in legatura cu intrebarea cu poze noi ceva.. :)
urmeaza ...
speram noi la un alt nivel de acum incolo ..
o sa mergem mai mult pe fotografie ,nu pe editari and so on .. :)
odata cu 2009 vin schimbarile ..

Trickz 27-12-08 23:49

Re: Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by EvLSant0S (Post 1943433)
speram noi la un alt nivel de acum incolo ..
o sa mergem mai mult pe fotografie ,nu pe editari and so on .. :)

Aleluia! Mult noroc :D

EvLSant0S 30-12-08 06:23

Re: Evl*Skillz
 
www.evlskillz.com :) speram sa nu se supere gratian foarte tare,insa in principiu de acum,ce apare nou,o sa apara acolo :) multumim pentru sustinerea de pana acum, insa sper,sa existe intelegere, sa-si dea seama ca n-ai cum sa-i raspunzi cuiva cand te intreaba,unde mai gasesc si eu poze d`ale voastre... sa le dai ... asa raspuns ..


pai intri pe 4tuning punct ro , pe forum , la diverse, la fotografie , la editari foto , la evlskillz ....
nu tzine nimeni minte..
si nici link nu poti sa dai / sa pui pe o masina si etc.. :)

Most_Wanted 30-12-08 12:15

Re: Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by EvLSant0S (Post 1948737)
www.evlskillz.com :) speram sa nu se supere gratian foarte tare,insa in principiu de acum,ce apare nou,o sa apara acolo :) multumim pentru sustinerea de pana acum, insa sper,sa existe intelegere, sa-si dea seama ca n-ai cum sa-i raspunzi cuiva cand te intreaba,unde mai gasesc si eu poze d`ale voastre... sa le dai ... asa raspuns ..


pai intri pe 4tuning punct ro , pe forum , la diverse, la fotografie , la editari foto , la evlskillz ....
nu tzine nimeni minte..
si nici link nu poti sa dai / sa pui pe o masina si etc.. :)


se considera portofoliu...

leonard 30-12-08 14:59

Re: Evl*Skillz
 
super misto ati realizat site-ul. i-am zis si lu' skillzu , pozele care se vad pe fundal si noua sigla sunt criminale;)....atat doar ca sunt cam putine poze la galerie:).

Silciu 31-12-08 16:50

Re: Evl*Skillz
 
La Multi Ani Evl*Skillz, va doresc un An Nou cat mai prosper!

Insanerzw 31-12-08 18:07

Re: Evl*Skillz
 
La Multi Ani Tuturor inclusiv echipei EvL*Skillz fie ca anul ce vine sa fie unul mai bun ca 2008!

Skillzu 01-01-09 04:55

Re: Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by Silciu (Post 1951143)
La Multi Ani Evl*Skillz, va doresc un An Nou cat mai prosper!

o prezentare a site-ului oficial cum au facut restul nu am facut,dar cu aceasta ocazie iti urez un An Nou mai bun ca niciodata,si multe multumiri!

Ca toata lumea sa stie,el este omul fara de care site-ul nu ar fi fost acum gata,si nu ar fi avut hosting!
Mai rar asa oameni! ;)

EaGle 05-01-09 19:25

Re: Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by Skillzu (Post 1951504)
o prezentare a site-ului oficial cum au facut restul nu am facut,dar cu aceasta ocazie iti urez un An Nou mai bun ca niciodata,si multe multumiri!

Ca toata lumea sa stie,el este omul fara de care site-ul nu ar fi fost acum gata,si nu ar fi avut hosting!
Mai rar asa oameni! ;)

Pai da, si pe noi cand am facut site-ul tot nea` Silviu mi-a dat pm si am ramas flatat cand am vazut asa oferta, care evident n-am refuzat-o :-)

E frumos site-ul, insa sigla mica cu E*S personal nu mi se pare asortatata cu evl*skillz.

Bafta in continuare :D

EvLSant0S 16-01-09 15:30

Re: Evl*Skillz
 
se cauta copii cuminti ,pasionati de curse, cu timp liber si dorintza de a participa la evenimente
mai pe scurt, cautam oameni care sa pozeze/filmeze plecarile in tara(alaturi de clubul Anonymous Motorsport) sau evenimente prin buc la care noi o sa fim nevoiti sa participam, gen sa facem parte.. jumi-juma etc..
doritori ?
insanerzw .. esti vizat..

Zein 16-01-09 16:05

Re: Evl*Skillz
 
santos .. ai grija sa alegi ce e mai bun ;) :) sa pastreze standardul :)

shantzu 16-01-09 16:58

Re: Evl*Skillz
 
2 Attachment(s)
Black & White 8)

EvLSant0S 16-01-09 23:22

Re: Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by Zein (Post 1986420)
santos .. ai grija sa alegi ce e mai bun ;) :) sa pastreze standardul :)

pai sa vedem si ce variante sunt :)

Insanerzw 17-01-09 19:58

Re: Evl*Skillz
 
Mi-ar face placere , sa vedem ce va fi ... :) !Si un edit cam later dar....se poate pune codul de la semnatura sa o poata puna si cei ce le plac semnatura?De ex eu;)) as dorii sa o tin si eu :oops:!Multumesc!

EvLSant0S 12-03-09 19:44

Re: Evl*Skillz
 
1 Attachment(s)
fortZa incepe 2009 :D

leonard 12-03-09 19:49

Re: Evl*Skillz
 
cine are ochi vede , sti la ce ma refer :D
btw belea poza;)

EvLSant0S 14-03-09 19:52

Re: Evl*Skillz
 
1 Attachment(s)
:)ericsopt

EvLSant0S 15-03-09 00:58

Re: Evl*Skillz
 
3 Attachment(s)
000000000000000000000000

EvLSant0S 19-03-09 01:08

Re: Evl*Skillz
 
16 Attachment(s)
:???::???::???::???::???::???:

Vlad*WpK 19-03-09 09:35

Re: Evl*Skillz
 
pozele mi se par foarte nice dar nu inteleg de ce iti pui watermark-ul asa mare si pe centrul pozei unde distrage ochiul de la subiect...

Capone_street 26-03-09 22:57

Re: Evl*Skillz
 
BetoanEEEE:shock::shock: mai ales cele cu LANCERU *BLUE* :D EvlSkiLLZ Rock'S

Most_Wanted 26-03-09 23:03

Re: Evl*Skillz
 
frumoase ....sigla strica tot ....atrage prea mult atentia de la subiect... ceva mai mica ar fi fost mai buna....

shantzu 04-05-09 15:00

Re: Evl*Skillz
 
3 Attachment(s)
:D .

Capone_street 04-05-09 21:29

Re: Evl*Skillz
 
era si timpul baieti sa mai postati ceva nou :D
super super fotografii
si editul dealtfel :D beton EVL*SKILLZ ruleS

morpheusmaster 05-05-09 12:30

Re: Evl*Skillz
 
Ati rupt gura targului cu astea 3...is dementiale :X :X :X

shantzu 05-05-09 18:10

Re: Evl*Skillz
 
1 Attachment(s)
Multumim baieti.
Astea ultimele au cateva greseli minore :D

+ 1 8)

FLAME 05-05-09 18:48

Re: Evl*Skillz
 
foarte faine pozele!mai ales alea cu bmw'ul galben;)

Tweety_rzw 22-05-09 04:58

Re: Evl*Skillz
 
Ce ştie shantzu ăsta :lol: bravo,bravo !

TuningBoy 21-07-09 13:41

Re: Evl*Skillz
 
Bravo baieti, voi chiar "va jucati" cu arta si o faceti mai frumoasa. :D

alexGTI 16-08-09 11:50

Re: Evl*Skillz
 
ceva noutati ?:D

Trickz 16-08-09 12:53

Re: Evl*Skillz
 
Daca stii unde sa cauti da...

Stephanel 13-10-09 21:48

Re: Evl*Skillz
 
Sunteti intradevar artisti , aveti tot respectu , poate imi puteti face si mie un wallpaper cu masina mea as fi recunoscator .

EvLSant0S 20-10-09 23:24

Re: Evl*Skillz
 
pai,trimite-ne :) poze..

Stephanel 21-10-09 00:11

Re: Evl*Skillz
 
7 Attachment(s)
Nu prea sunt ele de buna calitate dar decat asa am ,sunt facute cu celularu :D , daca nu se poate face nimic o sa pun cat de curand unele mai clare , oricum v-a multumesc .

GOGU_VL 22-10-09 00:10

Re: Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by Stephanel (Post 2716679)
Sunteti intradevar artisti , aveti tot respectu , poate imi puteti face si mie un wallpaper cu masina mea as fi recunoscator .

Cei mai tari astisti din RO :peace:

sabothor 22-10-09 19:29

Re: Evl*Skillz
 
1 Attachment(s)
Salut baieti si stima multa pentru rezultatele voastre. Urmaresc intens acest thread si recunosc ca nu de putine ori am salvat poze strict pentru a le pastra, avea la indemana si a le revedea ulterior. Keep it up with the good work! :rockon:
Am o mica rugaminte la voi, de 2 zile ma tot chinui cu tutoriale and stuff si pur si simplu nu-mi iese cum ar trebui; va cer prea mult daca va rog sa imi modificati si mie poza din attach - am nevoie ca mierea sa fie albastra, pastrandu-se calitatea pozei? Imi trebuie pentru webdesign.
Multumesc anticipat! :wave:

Adrian aka sabothor

Skillzu 22-10-09 20:15

Re: Evl*Skillz
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by sabothor (Post 2742278)
Salut baieti si stima multa pentru rezultatele voastre. Urmaresc intens acest thread si recunosc ca nu de putine ori am salvat poze strict pentru a le pastra, avea la indemana si a le revedea ulterior. Keep it up with the good work! :rockon:
Am o mica rugaminte la voi, de 2 zile ma tot chinui cu tutoriale and stuff si pur si simplu nu-mi iese cum ar trebui; va cer prea mult daca va rog sa imi modificati si mie poza din attach - am nevoie ca mierea sa fie albastra, pastrandu-se calitatea pozei? Imi trebuie pentru webdesign.
Multumesc anticipat! :wave:

Adrian aka sabothor

Acuma eu nu stiu daca asa iti iese si tie sau nu, dar ... vorba aia ... doar nu o sa stau 2 ore sa fac un borcan de miere albastru :lol:

bodyspeed 22-10-09 22:53

Re: Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by Skillzu (Post 2742441)
Acuma eu nu stiu daca asa iti iese si tie sau nu, dar ... vorba aia ... doar nu o sa stau 2 ore sa fac un borcan de miere albastru :lol:

Skillzule ai mai luat din miere . acum pare mai gol borcanul albastru :-P :lol:
Arată mai bine decīt originala ;)


All times are GMT +2. The time now is 02:40.

- Copyright 2026 4Tuning