![]() |
Re: Evl*Skillz
poze ceva noutati ?:D
|
Re: Evl*Skillz
Quote:
|
Re: Evl*Skillz
Quote:
da in conditiile in care 8 ore le petrec la munca, si restu incercand sa fac un film .. nu vad de ce m-as incarca si cu niste poze, care ,daca vrei sa iasa tari,tre sa stai pe ele :) deci serios, fara suparare,fara suferindisme din partea noastra, pur si simplu, nu e timp ... si in legatura cu intrebarea cu poze noi ceva.. :) urmeaza ... speram noi la un alt nivel de acum incolo .. o sa mergem mai mult pe fotografie ,nu pe editari and so on .. :) odata cu 2009 vin schimbarile .. |
Re: Evl*Skillz
Quote:
|
Re: Evl*Skillz
www.evlskillz.com :) speram sa nu se supere gratian foarte tare,insa in principiu de acum,ce apare nou,o sa apara acolo :) multumim pentru sustinerea de pana acum, insa sper,sa existe intelegere, sa-si dea seama ca n-ai cum sa-i raspunzi cuiva cand te intreaba,unde mai gasesc si eu poze d`ale voastre... sa le dai ... asa raspuns ..
pai intri pe 4tuning punct ro , pe forum , la diverse, la fotografie , la editari foto , la evlskillz .... nu tzine nimeni minte.. si nici link nu poti sa dai / sa pui pe o masina si etc.. :) |
Re: Evl*Skillz
Quote:
se considera portofoliu... |
Re: Evl*Skillz
super misto ati realizat site-ul. i-am zis si lu' skillzu , pozele care se vad pe fundal si noua sigla sunt criminale;)....atat doar ca sunt cam putine poze la galerie:).
|
Re: Evl*Skillz
La Multi Ani Evl*Skillz, va doresc un An Nou cat mai prosper!
|
Re: Evl*Skillz
La Multi Ani Tuturor inclusiv echipei EvL*Skillz fie ca anul ce vine sa fie unul mai bun ca 2008!
|
Re: Evl*Skillz
Quote:
Ca toata lumea sa stie,el este omul fara de care site-ul nu ar fi fost acum gata,si nu ar fi avut hosting! Mai rar asa oameni! ;) |
Re: Evl*Skillz
Quote:
E frumos site-ul, insa sigla mica cu E*S personal nu mi se pare asortatata cu evl*skillz. Bafta in continuare :D |
Re: Evl*Skillz
se cauta copii cuminti ,pasionati de curse, cu timp liber si dorintza de a participa la evenimente
mai pe scurt, cautam oameni care sa pozeze/filmeze plecarile in tara(alaturi de clubul Anonymous Motorsport) sau evenimente prin buc la care noi o sa fim nevoiti sa participam, gen sa facem parte.. jumi-juma etc.. doritori ? insanerzw .. esti vizat.. |
Re: Evl*Skillz
santos .. ai grija sa alegi ce e mai bun ;) :) sa pastreze standardul :)
|
Re: Evl*Skillz
2 Attachment(s)
Black & White 8)
|
Re: Evl*Skillz
Quote:
|
Re: Evl*Skillz
Mi-ar face placere , sa vedem ce va fi ... :) !Si un edit cam later dar....se poate pune codul de la semnatura sa o poata puna si cei ce le plac semnatura?De ex eu;)) as dorii sa o tin si eu :oops:!Multumesc!
|
Re: Evl*Skillz
1 Attachment(s)
fortZa incepe 2009 :D
|
Re: Evl*Skillz
cine are ochi vede , sti la ce ma refer :D
btw belea poza;) |
Re: Evl*Skillz
1 Attachment(s)
:)ericsopt
|
Re: Evl*Skillz
3 Attachment(s)
000000000000000000000000
|
Re: Evl*Skillz
16 Attachment(s)
:???::???::???::???::???::???:
|
Re: Evl*Skillz
pozele mi se par foarte nice dar nu inteleg de ce iti pui watermark-ul asa mare si pe centrul pozei unde distrage ochiul de la subiect...
|
Re: Evl*Skillz
BetoanEEEE:shock::shock: mai ales cele cu LANCERU *BLUE* :D EvlSkiLLZ Rock'S
|
Re: Evl*Skillz
frumoase ....sigla strica tot ....atrage prea mult atentia de la subiect... ceva mai mica ar fi fost mai buna....
|
Re: Evl*Skillz
3 Attachment(s)
:D .
|
Re: Evl*Skillz
era si timpul baieti sa mai postati ceva nou :D
super super fotografii si editul dealtfel :D beton EVL*SKILLZ ruleS |
Re: Evl*Skillz
Ati rupt gura targului cu astea 3...is dementiale :X :X :X
|
Re: Evl*Skillz
1 Attachment(s)
Multumim baieti.
Astea ultimele au cateva greseli minore :D + 1 8) |
Re: Evl*Skillz
foarte faine pozele!mai ales alea cu bmw'ul galben;)
|
Re: Evl*Skillz
Ce ştie shantzu ăsta :lol: bravo,bravo !
|
Re: Evl*Skillz
Bravo baieti, voi chiar "va jucati" cu arta si o faceti mai frumoasa. :D
|
Re: Evl*Skillz
ceva noutati ?:D
|
Re: Evl*Skillz
Daca stii unde sa cauti da...
|
Re: Evl*Skillz
Sunteti intradevar artisti , aveti tot respectu , poate imi puteti face si mie un wallpaper cu masina mea as fi recunoscator .
|
Re: Evl*Skillz
pai,trimite-ne :) poze..
|
Re: Evl*Skillz
7 Attachment(s)
Nu prea sunt ele de buna calitate dar decat asa am ,sunt facute cu celularu :D , daca nu se poate face nimic o sa pun cat de curand unele mai clare , oricum v-a multumesc .
|
Re: Evl*Skillz
Quote:
|
Re: Evl*Skillz
1 Attachment(s)
Salut baieti si stima multa pentru rezultatele voastre. Urmaresc intens acest thread si recunosc ca nu de putine ori am salvat poze strict pentru a le pastra, avea la indemana si a le revedea ulterior. Keep it up with the good work! :rockon:
Am o mica rugaminte la voi, de 2 zile ma tot chinui cu tutoriale and stuff si pur si simplu nu-mi iese cum ar trebui; va cer prea mult daca va rog sa imi modificati si mie poza din attach - am nevoie ca mierea sa fie albastra, pastrandu-se calitatea pozei? Imi trebuie pentru webdesign. Multumesc anticipat! :wave: Adrian aka sabothor |
Re: Evl*Skillz
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Evl*Skillz
Quote:
Arată mai bine decīt originala ;) |
| All times are GMT +2. The time now is 02:40. |
- Copyright 2026 4Tuning