Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu.html)
-   -   Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu/48362-tari-masini-vazute-tg-jiu.html)

crissti_d 20-02-09 18:43

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
2 Attachment(s)
Ceva frumos... Urmeaza si alte poze

manu_96xls 21-02-09 16:32

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
2 Attachment(s)
Jucărie...:lol:

Gabi 21-02-09 16:37

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by manu_96xls (Post 2087799)
Jucărie...:lol:

Oh, shit ! :yikes:

manu_96xls 21-02-09 16:39

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Așa mi-am belit și eu ochii la el!:lol:
Un sunet superb.

DolusD 21-02-09 16:49

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Mai multe detalii poti da ??? Cine e proprietarul ???

manu_96xls 21-02-09 16:51

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Mai multe detalii nu știu, doar număr de S.U.A (cred, nu am avut timp să mă uit la număr atent:lol:)

GTXR 21-02-09 17:19

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Wow :D hai ca e taxa redusa :))))

bikks 21-02-09 17:30

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Lamborhini e defapt o replica. Masina apartie lui paul goeru. E facuta pe platforma de pontiac firebird sau ceva de genu cu un v6 hidramat.

JIMCBR 21-02-09 17:48

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by manu_96xls (Post 2087799)
Jucărie...:lol:


Asta l-am vazut si eu acum 2 zile in fata la Bugda, am crezut ca este al lui Ionut, fiindca era parcat in locul masinii lui :rolleyes2

confuzzling 21-02-09 20:09

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by manu_96xls (Post 2087799)
Jucărie...:lol:

stateam si eu ieri, la semafor, in dreapta, in masina lu' fratemiu (Opel Calibra), care totusi e joasa, si vine paul in dreapta noastra.....mai sa nu il vad....pe el il vedeam de la frunte in sus....

GTXR 23-02-09 12:36

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
3 Attachment(s)
3 poze mai clare

ruver 23-02-09 17:28

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
da are dreptate bikks este o replica la scara 1:1 dupa Lamborghini Countach LP5000
si e un benzinar de 4900 cmc cu o Putere maxima 184 kW (250 CP)...

confuzzling 23-02-09 19:52

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by ruver (Post 2093251)
da are dreptate bikks este o replica la scara 1:1 dupa Lamborghini Countach LP5000
si e un benzinar de 4900 cmc cu o Putere maxima 184 kW (250 CP)...

dar de unde va dati seama ?
ce o tradeaza ?

bikks 23-02-09 19:57

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
multe chestii....de la departare da bine...dar de aproape... mai nimic nu e ce trebuie... oricum masina e de impact la maxim..are si sunet , un necunoscator da pe spate imediat la v6'le ala sau v8 ce e... si primul lucru care te face sa iti dai seama e ca e hidramata!!!!!! Alo... countach hidramat? I don't think so

crissti_d 24-02-09 17:19

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
3 Attachment(s)
Nu e cea mai tare... dar e frumoasa!

Sasha 24-02-09 18:20

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
frumi...frumi... fa-ti topic la Masina mea Mitsubishi :love:

Lukyan 25-02-09 11:53

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
wow,mits`urile astea sunt frumoase foc.felicitari pentru achizitie

blad 26-02-09 19:15

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by bikks (Post 2087926)
Lamborhini e defapt o replica. Masina apartie lui paul goeru. E facuta pe platforma de pontiac firebird sau ceva de genu cu un v6 hidramat.

e a lui fratesu, nu a lui paul

confuzzling 26-02-09 22:28

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by blad (Post 2102968)
e a lui fratesu, nu a lui paul

care dintre ei ?
e a lui paul, iti spun sigur !

bikks 27-02-09 09:27

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by blad (Post 2102968)
e a lui fratesu, nu a lui paul

Eu iti spun ca am vorbit cu amandoi, iar din cate am inteles eu este a lui paul.

blad 27-02-09 15:14

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
5 Attachment(s)
in fine asa am auzit,
uite in Germania de vanzare Replica 6500 E

racheta de masina :)

raver 28-02-09 02:12

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by blad (Post 2105176)
in fine asa am auzit,
uite in Germania de vanzare Replica 6500 E

racheta de masina :)

eu am gasit in anglia la 20000 EUR una care nu avea nici vopseaua de 2 lei uscata "curgand" si cu geam la portiere, nu plastic ...o replica decenta ..nu ca in cazul de fata ..

confuzzling 16-03-09 19:40

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Inca nu ati vazut Jeep-ul lui Paul ?
Grand Cherokee SRT8, Motor Hemi 6.1L supraalimentat. 500 si ceva de cai. :dribble:

JIMCBR 16-03-09 20:35

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by confuzzling (Post 2153839)
Inca nu ati vazut Jeep-ul lui Paul ?
Grand Cherokee SRT8, Motor Hemi 6.1L supraalimentat. 500 si ceva de cai. :dribble:


Si pozele? :D Haideti, sariti cu pozele, ca eu inca nu am vazut-o...

confuzzling 16-03-09 20:47

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by JIMCBR (Post 2154072)
Si pozele? :D Haideti, sariti cu pozele, ca eu inca nu am vazut-o...

daca nu ajunge cu el saptamana asta in Tg.Jiu, o sa pun eu niste poze la inceputul saptamanii viitoare.

wolverine 16-03-09 20:50

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
o sa vina o surpriza.... 3000GT :X...poate ca unii il stiti

dragos1989 16-03-09 21:34

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Opaaa! Surpriza surpriza!! 3.0 Litri Twin Turbo...Treapta a 3a merge pana pe la 215...tractiune integrala= Scandal major? :D

confuzzling 16-03-09 21:35

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by wolverine (Post 2154170)
o sa vina o surpriza.... 3000GT :X...poate ca unii il stiti

avea si florin goeru unu.

JIMCBR 17-03-09 00:52

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Apropo, ati vazut topicul despre replica lui Paul?

https://forum.4tuning.ro/399-americane/110875-lamborghini-countach-replica.html

wolverine 17-03-09 05:52

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by confuzzling (Post 2154398)
avea si florin goeru unu.

despre aia este vorba....o face aceiasi pers care mi`a factu`o si mie

sk8erboy16 17-03-09 12:18

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by wolverine (Post 2154170)
o sa vina o surpriza.... 3000GT :X...poate ca unii il stiti

aia rosie a lui paul sau alta???

confuzzling 17-03-09 14:47

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by sk8erboy16 (Post 2155980)
aia rosie a lui paul sau alta???

a lui florin.

wolverine 17-03-09 19:03

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
dap aceea...motor e de 3000 v6 aspirat tractiune fatza...

confuzzling 17-03-09 19:05

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by wolverine (Post 2157502)
dap aceea...motor e de 3000 v6 aspirat tractiune fatza...

dar nu inteleg. ce e cu ea ? ai luat-o tu sau ?

wolverine 17-03-09 19:17

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
am zis mai sus ca o sa iese pe strada cat de curand...se lucreaza la ea...(la exterior), cred ca o sa fie prezenta la 4tuning days in aprilie

confuzzling 17-03-09 19:32

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by wolverine (Post 2157570)
am zis mai sus ca o sa iese pe strada cat de curand...se lucreaza la ea...(la exterior), cred ca o sa fie prezenta la 4tuning days in aprilie

bun, o sa iese o sa iese, dar e tot a lui florin sau ?

eu stiu ca e de mult in atelier, nu a mai terminat-o ?

wolverine 17-03-09 20:02

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
da tot a lui florin e masina...a vopsit`o...mai e de munca la ea...

gj11gmy 17-03-09 23:59

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
o sa iese masina aia pe strada la pulivara........nu s a mai miscat un surub la ea de astavara,si n o sa se miste pana prea curand..........

wolverine 18-03-09 05:47

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
daca tu zici :)

confuzzling 18-03-09 16:48

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by gj11gmy (Post 2158760)
o sa iese masina aia pe strada la pulivara........nu s a mai miscat un surub la ea de astavara,si n o sa se miste pana prea curand..........

asa stiu si eu...


All times are GMT +2. The time now is 11:08.

- Copyright 2026 4Tuning