![]() |
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
2 Attachment(s)
despre s8-ul acesta vorbiti?
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
nu, despre Lexus... avea dreptate colegu'
l'am mai vazut si aseara, de data asta mai de aproape. |
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Quote:
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Ferrari-ul e cu nr rosii de Bucuresti
Ferrari-ul e de la mine din cartier (popas pacurari) stateam intro seara la o tigara mai multi .. si deodata coboara un Toyoya Land Cruiser urmat de un s8 si in cele din urma Ferrari-ul .. :shock: e al patronului din "El Divino" a fostului "Rosu$Negru" .. a mai fost postat de mine dar era cu numere de Germania parca |
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Am vazut azi un Mustang gir, cred ca era de Belgia pe la Ciric!Azi cand veneam de la scoala pe la 3 jumate era in Piata Unirii un Bentley Continental GTC albastru care a fost postat cu cateva pagini in urma,de Bucuresti...am venit acasa si am adormit ca bou si mam trezit pe la 7...de unde sa mai gasesti Bentley...!Rugativa sa vina soarele,sa vin si eu cu surpriza!
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
stie cinva ceva de un Capri mk1 galben ? pe unde sta ceva de genu ?
off topic ..limuzina ...esti emo ? |
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Nu...Doamne fereste de ce sa fiu emo?De ce intrebi asta...?
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Limuzina, daca iti plac Ferrari-urile vin'o si tu pe 27 in parcarea de la Providenta. ;) O sa'ti placa8)
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
4 Attachment(s)
Nu prea cred ca este S8 (era azi la Carrefour)...Jaguarul ala nu e chiar atat de tare,da na...!
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Quote:
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
acel ferrari sta pe la firma aia de net de prin metalurgie airbites sau ceva de genu asta
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
4 Attachment(s)
Cand lam vazut in Copou pe o straduta...miam dat seama ca e a patronului de la Terra,am luato putin la fuga dupa el si ia aparut o masina in fata...cat a dat el cu spatele sa incapa cealalta masina..lam ajuns,s-a dus in curte,am asteptat sa coboare din masina,lam rugat frumos sa ma lase sa fac cateva poze,ma lasat sa intru in curte si am facut... (am mai multe poze dar nu are rost sa le postez pe toate).S-a dat jos din Bentley si intr-un minut era in lexus cu el in drum...a asteptat sa termin de facut poze,a inchis poarta si a plecat.Nu am avut timp sa il rog sa fac cateva poze la motor si interior..s-a dat jos si s-a urcat direct in Lexus...oricum..om adevarat..ma lasat sa intru in curte,a asteptat sa fac poze,tot respectul!Am sters putin dintr-o pzoa ...ma rog e o chestie...da am postato din greseala!Tot sa intalnesti oameni ca domnul asta...
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Quote:
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Quote:
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Am vazut inca un Granturismo cu numere de Bucuresti ceva cu GRO la numar!Am mai vazut un bmw seria 8 cu numere de Italia ceva de genu asta http://www.bmwnbb.com/customer-cars/...view-1-med.jpg
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Quote:
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Mdap ... Un BMW Seria 8 cu nr de Italia isi etala valoarea prin Centrul Civic scum 2 zile! Frumos exemplar!
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
tocmai a aparut in copou un dodge ram heavy duty gri 4 usi :D (exact ca AMN-u doar ca nu e SRT10
are numere provizorii,cred ca la adus recent din germania |
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
2 Attachment(s)
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Quote:
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
negru? XTP la nr? un model mai vechi cumva?
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Quote:
Azi la 14:52 pe langa MALL a trecut un Cayenne Magnum negru cu numere de Germania...se auzea super ..in fata avea si sigla de la magnum.. arata super :D! |
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Quote:
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Sa o tinem tot asa...azi pe Copou pe la 2:20 un Lincoln Navigator alb cu numere rosii de Suceva,pe la universitate un Poresche Boxster de Constanta da surpriza este ca era mov da era mov tot tot ...nu stiu ca a avut in cap omul care l-a cumparat ma rog...am mai vazut la Mall un Cayenne GTS tot alb numai ca avea alte numere si unu negru cu numere rosii de Iasi...deja sunt 3.
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
2 Attachment(s)
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Ma omori cu zile ...
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
sal la toata lumea!bmw ala seria 8 e cumva gri met cu nr de it ?daca da il gasiti la fac de medicina cam tot timpu...fain examplar V12 850 ,azi era de vanzare...am ramas placut impresionat....si are un sunet....wow
uitandu-ma la pozele lu D3m0n ajung la dilema blondelor( desi-s brunet) :sa-mi tai venele sau sa le mai las sa creasca......wow frate ce cartier e ala?faine exemplare... |
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
4 Attachment(s)
Sa stiti ca nu a fost usor deloc sa-l prind...prima poza e facuta chiar din fata lui,ma mir cum nu a reactionat omul...statea la semafor,referitor la R8 :D.Hummer'ul era de Vaslui...Surpriza e alta..in seara asta la 20:38 in Bucsinescu,cum o iei spre MALL ce credeti:lol:?Un F430 spider, B xx RTE deci al 3-lea...doar daca nu o fi cel cu numere rosii de Bucuresti,dar nu prea cred.Era noapte si nu am reusit sa ii fac poze :sad:.Pozele cu R8'ul nu sunt
chiar clare,cand l-am vazut a inceput sa imi tremure putin mana,plus ca eram acolo in mijloc pentru niste poze...si aparatul era pe un mod mai special...ma rog. P.S: Demon,erai cumva azi la 20:30 la tarabele alea,venit cu ocazia zilelor Iasului, de la Palat in jos...cu o bruneta?Tu erai :D?Daca erai tu..si bruneta aia e a ta...ai gusturi bune...;)! |
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
r8-ul asta postat de limuzina e din Onesti...stiu ca a fost la vanzare...
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
2 Attachment(s)
Daca nu lua tata groapa,poza cu R8'ul negru iesea clara.E al 2-lea R8 in Iasi,,,:lol:.Cireasa de pe tort....Maybach,am 54 de poze facute..nu are rost sa postez mai multe.Eram in tramvai cand l-am vazut,am ajuns acasa am luat camera si uite ca lam gasit :D.Oricum nu a fost usor...da ma rog :-).
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
limuzina .. uitate prin orash dupa un BMW Ursuletz pick-up... am vazut azi unu negru cu numere provizorii de iasi .. nu e o masina tare dar mi s-a parut interesanta
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
si un al 2-lea 8-ar negru cu nr de italia.
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
am vazut si eu ursul pick up...extrem de interesanta masina.Cred ca omul s-a lasat inspirat de ElCamino ceva....merita trasa in poza. Nu cred ca mai e vreun exemplar in tzara....
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
4 Attachment(s)
Vad ce e la moda acuma sa-si ia lumea masini de teren extravagante:)). De saptamana asta a mai aparut in Iasi un model deosebit si anume ultimul model produs de cei de la Porsche Cayenne GTS si am avut placerea sai fac o foliere a acestei masini extraordinare. Un V8 de 450 cai putere full option triptronic si am sa postez cateva poze cu el.
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Quote:
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Quote:
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
pai sta acolo la BLUE CAFFE ... trece dimineatza pe la 7:30 pe pacurari si dupa-amiaza pe la 2- 2:30 o tot vad da nu reusesc sa-i fac o poza:))
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
3 Attachment(s)
Pacat ca ploua cand l-am vazut ...si AMG'ul l-am vazut in parcare la Mall.
|
Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
Masina lu` Neanea Bogdan Pitigoi ... Sefu` de la Tester SRL si actionar la Casa Auto Iasi ... E de prin Iulie in Iasi ... Limo vezi ca sta mereu in fata la Volvo, langa Ford!
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:25. |
- Copyright 2026 4Tuning