![]() |
audi este.dar nu a8 :)
cald,cald :) |
1 Attachment(s)
aidi bro',ca avem si noi una tunarita destul de frumos,in buc :) uiti,2 hinturi dintr-un foc :)
al 2-lea e inca o poza. |
A3 ?
|
A6
|
poate un a4
|
quatro??
|
aidi ma baietzi....
inca un hint: anu trecut (2004) cineva a patzit un accident cu o asemea masina...rosie...din pacate a murit :( :( ....s-a facut scandal mare pe la TV,ca se fac curse pe bani and shit...Pers respectiva nu era din Buc... Moldova sau Ardeal... va las si in dilema un pic :) :!: |
80
|
Re:
1 Attachment(s)
Quote:
uitatzi si din spate masina...dar era 80 coupe...in fine,merge si 3/4 din raspuns :P |
Audi Coupe :roll:
|
1 Attachment(s)
In revista in care am verificat scria doar Audi Coupe. Din cate stiu S2 e combi... S-ar putea sa ma insel :roll:
Hai ca pun eu poza :arrow: |
Bugatti EB110
|
Re:
Quote:
|
Re:
Quote:
|
Re:
Quote:
|
1 Attachment(s)
Una grea de tot!
|
Porsche 911 targa?
PEACE :peace: |
tre sa te corectez e porsche 914
|
1 Attachment(s)
........... :?: :?: :?: :?: :?:
|
Lamborghini?daca da nu stiu modelu dar spatele seamana cu lambo
|
1 Attachment(s)
Hai sa pun si eu una ff usoara. .. :wink:
|
fiat punto...
|
Respectati regulile jocului. Deci nu cred ca e Countach :roll:
|
Re:
Quote:
darkager,poate un hint? :wink: |
Re:
Quote:
|
Re:
Quote:
|
Re:
Quote:
|
1 Attachment(s)
inca una????
daca vreti voi .... asta e simpla ca e clasica ... |
BMW 507 :D
|
la fix
|
1 Attachment(s)
Una si mai simpla :arrow:
|
Renault alpine :D
|
1 Attachment(s)
uite shi poza
|
TVR Cerbera
|
cred ca este mai degraba TVR Chimaera,korekt? :oops:
|
2 Attachment(s)
sper sa nu ma grabesc cu poza,dar uite aici :D o sterg daca nu am avut dreptate mai sus :wink:
|
Yugo Florida :?:
|
Re:
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:08. |
- Copyright 2026 4Tuning