![]() |
Re: Polo GTI vs...
sal colegu cu polo,dak e poate incerci cu mine cu un seat leon cupra r 1,8t,din 2003,il scot sapt viit si te astept,si as incerca si cu renault 5 kwx,astept
|
Re: Polo GTI vs...
https://forum.4tuning.ro/175-dyno-tuning/37897-skoda-rs-tfsi-by-dimsport/page-14.html - pe la mijlocul paginii vezi provocarea lansata de mine, acum ceva timp (mai bine de 3 luni!!!) - poate obisnuiesti sa mai citesti pe unde mai scrii, nu de alta, dar de asta sunt forumurile...
Quote:
Cred ca se rezolva fara nici o problema si cu bogdan - kwx, precum si cu altii... P.S.: Poate in urmatoarea (sa zicem) saptamana, dai si tu un raspuns ;) :) |
Re: Polo GTI vs...
Quote:
sorry Zyx ca am facut un pic de off pe topicu tau apropo ai plecat fara sa zici nimik ......... |
Re: Polo GTI vs...
cu un leon de 245 cp incerci?
|
Re: Polo GTI vs...
adica este vba de o Cupra !?
|
Re: Polo GTI vs...
pe alt topic zice FR+soft...
oricum, nu prea are loc langa zyx :) |
Re: Polo GTI vs...
Dupa sarbatori, cu cea mai mare placere!
@bogdane, nu zihop pan' nu sari groapa... |
Re: Polo GTI vs...
Quote:
|
Re: Polo GTI vs...
cam jenibil...nota 2 stai jos
|
Re: Polo GTI vs...
Quote:
|
Re: Polo GTI vs...
tu vezi cum vorbesti ca iar ti s-au ridicat gradele....fix la modul tau de exprimare ma refeream si atat...mi se rupe mie in paispe de motorasul tau 2.0 tfsi...joc de glezne
|
Re: Polo GTI vs...
vai vai vai ce profiti u de rolul tau de moderator.revinoto cu picioarele pe pamant si fix am inchieiat.grade nu am .cred ca suntem oameni nu colonei de militie.eu am lansdat o provocare atat nu stiu ce vrei u.bafta
|
Re: Polo GTI vs...
eu vreau sa vad ca ati invatat ca nu e necesar sa dai cu bocancii cand vorbesti cu cineva...chiar daca lansezi o provocare
|
Re: Polo GTI vs...
ok . o lansez de data asta frumos kiar daca poate nu este lokul aici.provoc orice tfsi cu cod bwa skoda sau leon fr facut de master tuner oricand si oriunde cu condita sa se recunoasca ca cel care invinge e cel mai bun.e ok asa?
|
Re: Polo GTI vs...
e super. nota 10!
|
Re: Polo GTI vs...
sal,colegu cu octavia,poate te ajut eu sa te dai cu un seat leon cupra 1,8t(garrett),dar dupa sarbatori,k momentan e in rodaj(are pistoane ,biele forjate),facut la mastertuner integral soft si hard
|
Re: Polo GTI vs...
Quote:
|
Re: Polo GTI vs...
Quote:
Quote:
Ura si la multi ani! |
Re: Polo GTI vs...
pai a provocat si cupre si ghiciti ce a facut
|
Re: Polo GTI vs...
Quote:
|
Re: Polo GTI vs...
"Adik" are turbo Garrett GT2860, ceea ce dealtfel scria cu o pagina mai in urma :)
GT2860 + 1.8T = multi ponei :lol: ~Nautilus |
Re: Polo GTI vs...
Quote:
p.s.scuze Zyxule de offtopic dar domnu de espana vrea sa-si arate caii aiurea |
Re: Polo GTI vs...
acum ceva timp masina era stok aproape.eu am intrebat daca au la mastertuner ceva pt mine ca stiu ca au destule skode facute.ce nu e ok?scuze de offtopik.numai zic nimik
|
Re: Polo GTI vs...
Quote:
|
Re: Polo GTI vs...
achime n-ai tu treaba cu ventilatoare din alea :P de aia nu stii ce inseamna.
:) zyx, ai mai facut ceva la masina? |
Re: Polo GTI vs...
@naka chiar si cu soft tot se gaseau dieseluri sa-ti dea fum :lol:
|
Re: Polo GTI vs...
pai am zis eu ceva?pt fiecare masina tare de aici cred ca se gaseste un diesel sai dea fum dar nu dieselul in cauza despre care zice domnul yoda.a fost alta poveste atunci nu are rost sa ma scuz ca am plecat nustiu cu ce esp pus sa nu stiu cum ca lam batut sau nu.treaba e ce e acum masina nu cea fost atunci.in fine eu astept skoda aia de la master tuner
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:12. |
- Copyright 2026 4Tuning