Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/235747-intalniri-membrii-4tuning-traficul-iesean.html)

Jockers 04-09-11 18:59

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
vazut si eu vre aseara pe niste stradute prin spatele copoului ...hai noroc :D

Victor VRE 05-09-11 03:20

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
salutare, te-am flashuit :D incercam sa ajung in spate la vanatorul, ca nu prea aveam chef sa urc copoul :D

Jockers 05-09-11 12:29

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
cum se munceste acu pe copou..cine mai stie pe unde sa mearga:)) asa mai invatam iasul..:D

mihayyy2000 07-09-11 21:18

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Vazut DRO in seara asta prin Galata. (Flash-uri/Claxoane la greu)... 8)

vinyl 07-09-11 22:34

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
2slow cu opelul...prin canta era parcat.
Mnezo pe la McDonalds...cred ca el era :D

Jockers 09-09-11 23:46

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
domnu mrg dar cum lasi tu masinuta sa hiberneze ..pe pod la nicolina :)) :D

geti 11-09-11 20:11

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Nu vreau sa fiu Off Topic dar..... la ce ajuta pe membrii 4tuning, acest thread. Imi cer scuze dar nu ma pot abtine, 4tuning nu mai este ce era candva... Una e sa ne cunoastem, sa ne recunoastem si alta e sa facem "sindrofii" on line. Va rog sa nu va suparati pe mine, dar ceva nu se leaga, mai ales pentru mine care sunt un om foarte discret. Va propun un exercitiu de imaginatie, una din prietenele, iubitele voastre citeste acest topic si deodata va treziti ca sunteti intrebati: "Da unde ai fost aseara?" voi ca niste baietii buni veti raspunde ca," Acasa invatam pentru restanta..." dar voi erati la un suc cu o "colega". Asadar veti incepe sa formulati motive,scuze,idei pe baza teorii relativitatii. Si un ultim sfat, nu mai merge scuza cu:" I-am imprumutat masina colegului meu X, nu cred ca il mai tii minte, prieten bun cu o fosta colega de-a mea..." Inca o data imi cer scuze, e Duminica si la mine si mi-am permis luxul de a analiza mai i amanunt acest topic, care de ce sa nu recunosc mi-a atras atentia acum ceva timp. Si ca sa stiti si sa termin intr-o cheie satirica : I-am vazut pe toti membrii 4tuning dar si pe viitorii...

RazvanMRG 11-09-11 23:43

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Sustin ce a scris geti. E abuzat acest subiect. Fiecare face cum stie, dar eu va rog sa nu mai treceti aici.

D3m0N 12-09-11 03:58

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by geti (Post 4579346)
Nu vreau sa fiu Off Topic dar..... la ce ajuta pe membrii 4tuning, acest thread. Imi cer scuze dar nu ma pot abtine, 4tuning nu mai este ce era candva... Una e sa ne cunoastem, sa ne recunoastem si alta e sa facem "sindrofii" on line. Va rog sa nu va suparati pe mine, dar ceva nu se leaga, mai ales pentru mine care sunt un om foarte discret. Va propun un exercitiu de imaginatie, una din prietenele, iubitele voastre citeste acest topic si deodata va treziti ca sunteti intrebati: "Da unde ai fost aseara?" voi ca niste baietii buni veti raspunde ca," Acasa invatam pentru restanta..." dar voi erati la un suc cu o "colega". Asadar veti incepe sa formulati motive,scuze,idei pe baza teorii relativitatii. Si un ultim sfat, nu mai merge scuza cu:" I-am imprumutat masina colegului meu X, nu cred ca il mai tii minte, prieten bun cu o fosta colega de-a mea..." Inca o data imi cer scuze, e Duminica si la mine si mi-am permis luxul de a analiza mai i amanunt acest topic, care de ce sa nu recunosc mi-a atras atentia acum ceva timp. Si ca sa stiti si sa termin intr-o cheie satirica : I-am vazut pe toti membrii 4tuning dar si pe viitorii...


+ 10!!!!

vinyl 12-09-11 06:58

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by D3m0N (Post 4579889)
+ 10!!!!

Daca 4tuning nu mai e ce a fost,de ce sa il ingropam de tot?

CRyS` 12-09-11 07:56

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
+10 Alin!!! Ai spart gheata!

Voi il ingropati cu discutii ce nu isi au rostul aici,cu un comportament de "low cost",cu un limbaj de balta,cu o exprimare de maidan,cu o gandire ce produce ingroparea lui nu la ridicarea in "mai sus,mai sus" si cu talentele de proaspat student sau posesor de permis categoria B (best driver in town), "a tot stie tot"

D3m0N 12-09-11 14:19

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Nu a zis nimeni sa il ingropam, dar imi aduc aminte cu drag de vremurile cand aveam 17 ani, nu cunosteam pe nimeni si citeam cu mare drag posturi adevarate care aveau o legatura cu denumirea site-ului,pasiunea de masini, si ma uitam la Zyz, Bakal, Loco, Crys si lista continua... acum ca i-am cunoscut pe toti, le dau dreptate si ii inteleg de ce intra doar as vizioneze forumul o data pe luna... Sa il dezgropam nu inseamna sa deschidem tot felul de topicuri ce ne vin in minte...(ex: zorro) ...

PS: hai sa ne mobilizam 1 2 3 4 5 ... si vor reveni vremurile frumoase....!

Jockers 12-09-11 17:43

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
cu toti aveti dreptate....

geti 12-09-11 18:23

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Va multumesc tuturor care ati inteles teoria a carei partizani ati devenit. Va propun sa redevenim comunitatea de la inceputul inceputului, 2005, amintim aici cativa dintre membrii veterani: Slip,Crys,Bakal, XS Tuner,ZyZ,Loco,Dragos UGA(2003) etc.Imi cer scuze deoarece in mod evident am omis cateva persoane. Haideti sa vb de tuning, curse, competitii auto, intalniri etc.Acum mai mult decat oricand trebuie sa fim uniti si sa ne concentram asupra acestui interes comun, care de ce sa nu recunoastem, "rugineste".

ocaruntu 15-09-11 16:41

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
geti tu esti cu masina aia joasa, albastra, triple rosii, radiator de ala mare in fata si ai Ned 4(patru) Sped lipit pe spate ? :D
daca da: VAZUT GETI aproape zilnic ! :))

Jockers 15-09-11 19:38

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
masinuta lu geti :X:X:X:X imi cad ochii tot timpu cand o vad..mai rarut in ultimu timp..:(

Dan101 17-09-11 19:06

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by D3m0N (Post 4580721)
Nu a zis nimeni sa il ingropam, dar imi aduc aminte cu drag de vremurile cand aveam 17 ani, nu cunosteam pe nimeni si citeam cu mare drag posturi adevarate care aveau o legatura cu denumirea site-ului,pasiunea de masini, si ma uitam la Zyz, Bakal, Loco, Crys si lista continua... acum ca i-am cunoscut pe toti, le dau dreptate si ii inteleg de ce intra doar as vizioneze forumul o data pe luna... Sa il dezgropam nu inseamna sa deschidem tot felul de topicuri ce ne vin in minte...(ex: zorro) ...

PS: hai sa ne mobilizam 1 2 3 4 5 ... si vor reveni vremurile frumoase....!

+1! :D

Eriksson 17-09-11 19:11

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
toate ca toate
DAR CE ROST ISI ARE POSTUL "+1" "+887654345678765" WTF ?

Dan101 17-09-11 21:53

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Am apreciat ce a spus razvan mai sus , daca faci un search in topic ai sa mai gasesti comentarii de genul :D

Eriksson 18-09-11 00:16

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
asta stiu dar ceea ce voi nu intelegeti e ca is foarte tampite !
acum hai toti +1 !

BT21SAN 18-09-11 13:34

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by Eriksson (Post 4591464)
asta stiu dar ceea ce voi nu intelegeti e ca is foarte tampite !
acum hai toti +1 !

+2 :))

Jockers 18-09-11 17:10

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
:)) frumos

Eriksson 18-09-11 17:46

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by BT21SAN (Post 4592098)
+2 :))

ce mai faci ma ? nu-ti mai place TD ?

grg_92 23-09-11 10:21

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
toate ca toate dar nu dau pe nimeni in gat asa ca........intalnit cu Crys in podu ros cu omega 2.2 cu jante pe 17 :oops: , vorbit cateva secunde (atat a permis traficul

CRyS` 23-09-11 10:28

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Erai prea ocupat sa te uiti dupa femei !!! Si tu acum, "traficul", intradevar,erau din trafic ! :lol:

GAby645 23-09-11 11:31

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by grg_92 (Post 4601887)
omega 2.2 cu jante pe 17 :oops: ,

wow , noua achizitie? 2.2 d sau i ?

grg_92 23-09-11 11:33

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by GAby645 (Post 4601993)
wow , noua achizitie? 2.2 d sau i ?

2.2 dti, 125 hp

MihaiCsl 27-09-11 14:36

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Vazut astazi Eriksson in parcare la Felicia :D

Eriksson 28-09-11 15:41

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by MihaiCsl (Post 4609572)
Vazut astazi Eriksson in parcare la Felicia :D

=)))
era sa ma ei inainte

MihaiCsl 28-09-11 18:17

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by Eriksson (Post 4611693)
=)))
era sa ma ei inainte

Pai na, am vrut sa te salut mai de aproape =))

crywolf 29-09-11 12:10

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
vazut pe ala ... cum dreaq ii zice .........cu masina alba. Era pe strada aia care face dreapta dupa semafor .........

gggeorgica 29-09-11 18:27

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
aaa ala de are masina aia alba cu ned4sped pe spate ...:lol:

IS19CIP 03-10-11 15:24

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Vynil Copou , salut .

Jockers 03-10-11 19:04

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
mnz azi pe la metro :D rih..prin capat dacia :D

Rih85 03-10-11 19:14

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by Jockers (Post 4622162)
mnz azi pe la metro :D rih..prin capat dacia :D

mda. te-am vazut. mi-am schimbat filtrul de polen si benzina. la ala de benzina am rupt din pacate furtunul de la filtru la rampa cu injectoare si a trebuit sa il schimb. a durat ceva dar e ok acuma :lol:

vinyl 03-10-11 23:03

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by IS19CIP (Post 4621724)
Vynil Copou , salut .

Salut..

cotto 04-10-11 07:19

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Vazut MNZ de vreo 3 ori pe zi :lol:

MnezO 04-10-11 10:16

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
:)) Daca stam aproape.

MihaiCsl 04-10-11 11:31

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Vlad, ai rude la peco, ca vad ca numai tu esti vazut in Iasi =))

grg_92 04-10-11 11:33

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by MihaiCsl (Post 4623496)
Vlad, ai rude la peco, ca vad ca numai tu esti vazut in Iasi =))

are ALH de 90 de cai ! asta e raspunsul 8)8)


All times are GMT +2. The time now is 09:16.

- Copyright 2026 4Tuning