Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - TM 77 EEE (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/212946-e46-tm-77-eee.html)

laurentiu_tim 08-06-11 12:53

Re: E46 - TM 77 EEE
 
daca e toate bune eu zic ca in weekend e la prezentare :-)

sigur ca da....topul jos si bulevard :lol:

vam_19 08-06-11 19:58

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by laurentiu_tim (Post 4382863)
daca e toate bune eu zic ca in weekend e la prezentare :-)

sigur ca da....topul jos si bulevard :lol:

da da...!! sigur ca da sa moara dusmanii lu Basescu!! Lau ...daca sunt toate bune;););) merem in excursia aia de care vorbeam:lol::lol:

tuningCip 09-06-11 20:00

Re: E46 - TM 77 EEE
 
vad o urma de invidie in voi!...:)))) a iesit ceva special ?:rolleyes2 e doar o copie banala a unei M3 cabrio ...:lol:...ce atata agitatie ???:)) cate conzerve de kit manca zilnic?8)...hai bre grabeste treaba ca trece vara si nu mai e stancecabrio:)8)

da_joint 09-06-11 20:36

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by laurentiu_tim (Post 4382863)
daca e toate bune eu zic ca in weekend e la prezentare :-)

sigur ca da....topul jos si bulevard :lol:

Clar!!! in weekend se sparge sampania de caroserie :))

Caius TM 11-06-11 14:01

Re: E46 - TM 77 EEE
 
hehe :D
mai dureaza putin ca au aparut complicatii .....

laurentiu_tim 11-06-11 14:57

Re: E46 - TM 77 EEE
 
vezi ca-i greu...nu da din casa....surprizeee :lol:

TM 77 ADF 11-06-11 17:25

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4389938)
hehe :D
mai dureaza putin ca au aparut complicatii .....

greu cu luna plina, nu iasa chiar plina :)) speram k pe weekendu viitor :D te astept la poze ups

cryssTM 12-06-11 13:15

Re: E46 - TM 77 EEE
 
6 Attachment(s)
Cateva poze cu evolutia lucrarii ... :yikes:
i-am dat un strat de spritzplastic sa vedem formele si cam ce am facut pana acum ....:peace:

edy1092 12-06-11 14:42

Re: E46 - TM 77 EEE
 
O culoare foarte frumoasa :yes:

https://img846.imageshack.us/img846/7...6876453972.jpg

TM 77 ADF 12-06-11 17:52

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by edy1092 (Post 4391882)

imola doar eu am :))

Caius TM 13-06-11 09:06

Re: E46 - TM 77 EEE
 
cryss :D ms pt. poze!! acus e gata bestiaaaaaaaaaa :p

edy1092 .. frumoasa dar nu se schimba :D

Adefeeee e doar unu

cryssTM 13-06-11 13:36

Re: E46 - TM 77 EEE
 
6 Attachment(s)
Am uitat de pozele astea ....:confused2

JusT_SaY_BoBo 13-06-11 19:14

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by cryssTM (Post 4393993)
Am uitat de pozele astea ....:confused2

treaba nemteasca ce se intampla aici8)

P A K E 16-06-11 08:27

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Concluzia: "NU EXISTA TUNING FARA CHIT"

Caius TM 16-06-11 09:02

Re: E46 - TM 77 EEE
 
hehehe ia uite cotele m3-ului :lol:


JusT_SaY_BoBo ... :D totu-i in grafic ...

PAKE .. inventeaza tu ceva mai bun la finisat :lol:
si apropo... maine astept un colet.... :x

adi_balan83 16-06-11 14:23

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Cat mister in spusele tale... :P

dony ddc 16-06-11 14:57

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Si pana la urma va ramana motoru de 3.0 231cp stock???:-)

quick_silver2 16-06-11 15:48

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by dony ddc (Post 4401681)
Si pana la urma va ramana motoru de 3.0 231cp stock???:-)

A zis cineva,ceva de schimbarea motorului pana acum? :rolleyes2

mutzu 16-06-11 16:10

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by quick_silver2 (Post 4401810)
A zis cineva,ceva de schimbarea motorului pana acum? :rolleyes2

Se va pune un 1.8 diesel :)))

dony ddc 16-06-11 16:30

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by quick_silver2 (Post 4401810)
A zis cineva,ceva de schimbarea motorului pana acum? :rolleyes2

Scuze,ma refeream daca va ramane stock...:oops::-)

Caius TM 16-06-11 18:37

Re: E46 - TM 77 EEE
 
probabil o sa primeasca o resoftare si niste serpisorii... vedem...
prima data sa termin cu esteticu.. ca de masina sunt multumit...

myky99 16-06-11 18:47

Re: E46 - TM 77 EEE
 
masina tot cu danonino o hranesti?:lol::lol:

Caius TM 16-06-11 22:30

Re: E46 - TM 77 EEE
 
dai din casa? :lol:
termina cu prostiile... :D


am primit cruciile pt. farurii...
maine ma pun sa le aranjez... sa vedem ce iasa ....
10x 2 kox_24 :D

myky99 17-06-11 21:53

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4402734)
dai din casa? :lol:
termina cu prostiile... :D


am primit cruciile pt. farurii...
maine ma pun sa le aranjez... sa vedem ce iasa ....
10x 2 kox_24 :D

eu? niciodata:lol:

und_Alexx 18-06-11 11:56

Re: E46 - TM 77 EEE
 
hai ca ne miscam .... ;)

Caius TM 19-06-11 08:56

Re: E46 - TM 77 EEE
 
ne miscam in ritm de samba... :lol:
o sa fie nebunieeee... abia astept

cryssTM 19-06-11 11:36

Re: E46 - TM 77 EEE
 
12 Attachment(s)
Incet dar sigur ne apropiem de final ... :boogy:

Caius TM 19-06-11 21:50

Re: E46 - TM 77 EEE
 
hehe ... mersi pt poze!! :D
piesele joooosssss... sa le dam lavabil ... :twisted:

crysty.bobok 20-06-11 12:22

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4408742)
hehe ... mersi pt poze!! :D
piesele joooosssss... sa le dam lavabil ... :twisted:

Ce e cu avatarul ăla ? :)

SAX1987 20-06-11 12:24

Re: E46 - TM 77 EEE
 
1 Attachment(s)
Am zis eu acu cateva pagini ca o face rosie :lol:

b31rmy 20-06-11 12:52

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Candy apple red :shock::shock:

Radu. 20-06-11 13:59

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Cum, nu mai iese superdarkblack?!:shock::lol:

Caius TM 20-06-11 14:36

Re: E46 - TM 77 EEE
 
nu reprezinta nimic.. doar mi-a placut mie mult poza....
negresa mea :oops:

turb0 20-06-11 16:48

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Caius, uita te la postul nr #39 pe pagina 3, la inceput de tot(https://forum.4tuning.ro/643-masina-m...ee/page-3.html) :lol::lol::lol:

Caius TM 21-06-11 11:10

Re: E46 - TM 77 EEE
 
ultima poza de acolo e cea mai tare... :D
bomba :D

azi ma apuc sa tiganesc faruriile... revin cu poze...

iviTe 21-06-11 22:42

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Abea astept sa vad cand e gata o sa fie prea tare masina asta ,bani investiti cu cap :D

Caius TM 22-06-11 08:35

Re: E46 - TM 77 EEE
 
8 Attachment(s)
iviTe ... mersi ... nu stiu daca i'am investit cu cap.. cred ca un om normal nu facea asta... :lol:
acuma nu mai e cabrio... e un foarte cabrio :lol:
m'am razgandit pe ultima suta de metri ... noua culoare ... ALB MAT ....
hehehe.. cateva poze de ieri ...

24MRS 22-06-11 08:59

Re: E46 - TM 77 EEE
 
WOOOW, pai te-ai razgandit bine de la negru la alb:))). E super super tare masina:x

HoricutzWSR 22-06-11 09:42

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Spritzkit Weiss :))

Mondeo 22-06-11 09:43

Re: E46 - TM 77 EEE
 
un fel de icewhite frecat :)


All times are GMT +2. The time now is 23:30.

- Copyright 2026 4Tuning