![]() |
Re: E46 - TM 77 EEE
daca e toate bune eu zic ca in weekend e la prezentare :-)
sigur ca da....topul jos si bulevard :lol: |
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
vad o urma de invidie in voi!...:)))) a iesit ceva special ?:rolleyes2 e doar o copie banala a unei M3 cabrio ...:lol:...ce atata agitatie ???:)) cate conzerve de kit manca zilnic?8)...hai bre grabeste treaba ca trece vara si nu mai e stancecabrio:)8)
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
hehe :D
mai dureaza putin ca au aparut complicatii ..... |
Re: E46 - TM 77 EEE
vezi ca-i greu...nu da din casa....surprizeee :lol:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
6 Attachment(s)
Cateva poze cu evolutia lucrarii ... :yikes:
i-am dat un strat de spritzplastic sa vedem formele si cam ce am facut pana acum ....:peace: |
Re: E46 - TM 77 EEE
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
cryss :D ms pt. poze!! acus e gata bestiaaaaaaaaaa :p
edy1092 .. frumoasa dar nu se schimba :D Adefeeee e doar unu |
Re: E46 - TM 77 EEE
6 Attachment(s)
Am uitat de pozele astea ....:confused2
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Concluzia: "NU EXISTA TUNING FARA CHIT"
|
Re: E46 - TM 77 EEE
hehehe ia uite cotele m3-ului :lol:
JusT_SaY_BoBo ... :D totu-i in grafic ... PAKE .. inventeaza tu ceva mai bun la finisat :lol: si apropo... maine astept un colet.... :x |
Re: E46 - TM 77 EEE
Cat mister in spusele tale... :P
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Si pana la urma va ramana motoru de 3.0 231cp stock???:-)
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
probabil o sa primeasca o resoftare si niste serpisorii... vedem...
prima data sa termin cu esteticu.. ca de masina sunt multumit... |
Re: E46 - TM 77 EEE
masina tot cu danonino o hranesti?:lol::lol:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
dai din casa? :lol:
termina cu prostiile... :D am primit cruciile pt. farurii... maine ma pun sa le aranjez... sa vedem ce iasa .... 10x 2 kox_24 :D |
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
hai ca ne miscam .... ;)
|
Re: E46 - TM 77 EEE
ne miscam in ritm de samba... :lol:
o sa fie nebunieeee... abia astept |
Re: E46 - TM 77 EEE
12 Attachment(s)
Incet dar sigur ne apropiem de final ... :boogy:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
hehe ... mersi pt poze!! :D
piesele joooosssss... sa le dam lavabil ... :twisted: |
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
1 Attachment(s)
Am zis eu acu cateva pagini ca o face rosie :lol:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Candy apple red :shock::shock:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Cum, nu mai iese superdarkblack?!:shock::lol:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
nu reprezinta nimic.. doar mi-a placut mie mult poza....
negresa mea :oops: |
Re: E46 - TM 77 EEE
Caius, uita te la postul nr #39 pe pagina 3, la inceput de tot(https://forum.4tuning.ro/643-masina-m...ee/page-3.html) :lol::lol::lol:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
ultima poza de acolo e cea mai tare... :D
bomba :D azi ma apuc sa tiganesc faruriile... revin cu poze... |
Re: E46 - TM 77 EEE
Abea astept sa vad cand e gata o sa fie prea tare masina asta ,bani investiti cu cap :D
|
Re: E46 - TM 77 EEE
8 Attachment(s)
iviTe ... mersi ... nu stiu daca i'am investit cu cap.. cred ca un om normal nu facea asta... :lol:
acuma nu mai e cabrio... e un foarte cabrio :lol: m'am razgandit pe ultima suta de metri ... noua culoare ... ALB MAT .... hehehe.. cateva poze de ieri ... |
Re: E46 - TM 77 EEE
WOOOW, pai te-ai razgandit bine de la negru la alb:))). E super super tare masina:x
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Spritzkit Weiss :))
|
Re: E46 - TM 77 EEE
un fel de icewhite frecat :)
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:30. |
- Copyright 2026 4Tuning