![]() |
:)
Imi cer scuze Hondarul
|
1 Attachment(s)
o recunoasteti??????
|
polo?
|
are aripile cat casa si latimea standard la pneuri... cul :roll:
|
sincer sa fiu si eu tot polo cred k e
|
polo e , morro pune poza...
|
:)
Parerea mea e ca e Golf (dupa stopuri) ...banuiesc.Sau e Polo ?astept raspunsul
|
Re: :)
Quote:
nu mi=o lua in nume de rau, nu m=am putut abtine. SUNT 10000% sigur ca nu e golf cel mai sigur sunt ca e VW POLO (sanse mici ar fi sa fie un lupo, dar nu cred, ca lupo e mult mai mic) |
si in + uita=te la geamurile laterale cat de inalte sunt, la golf nu sunt asa de inalte
|
deja a spus omul ca era polo. sunteti orbi?
|
Re:
Quote:
poza este pusa de VFFtuning iar unul din raspunsuri este dat de SANTOS asa ca nu stiu cum vine faza asta cum ca noi am fi orbi, eu zic sa te uiti mai bine |
e golf 100%
next |
Polo cu numere de PARIS :paper: si aia din fatza e Megane Scenic Muhahahahaha De ce n-am dat eu de topicul asta mai repede :shakefist
Next! :bored: |
1 Attachment(s)
Hai sa va dau eu una mai grea! Sa vad care se descurca. Ia si o bere!!!!!
BTW e masina originala nimic Photoshop sau alte alea! |
lexus is300 ????
|
Gresit! Nu e nici IS300 nici IS200 de fapt nu e nici Lexus. Am zis ca e mai grea. Studiaza mai bine orice detaliu.
|
civic din 2002 ?
|
cand am vazut farurile as fi spus ca e LEXUS IS dar dupa aia cand m-am uitat la caroserie sunt 90% sigur ca e Honda Civic, dar farurile nu sunt ale ei
|
xxdadixx hai da un rasp ca vad ca esti aici...
|
are fatza si de civic, si de acura cl.. dar grila aia e eronata tare :roll:
|
Hyundai Coupe sau Civic.
|
Da man e Civic! Citeam toate posturile si mi se pare o aberatie sa nu pun poze intregi. De ex daca puneam numai farurile nu o mai ghiceatzi! Civic e se observa si forma grilei BRAVO
|
e saab? :roll:
|
Santos baga masina ca am intzeles ca asa stau lucrurile! BTW era Civic din 1998 :)
|
1 Attachment(s)
k ... simplu ca buna ziua
|
vw vento sau passat :lol: :oops:
|
pai e vento sau e passat ???
|
una din doua :lol: :lol: :lol:
vento :oops: |
aham , pune poza
|
1 Attachment(s)
okay :lol:
|
chevy blazer cumva? :roll: :? :P
|
nope
|
e aia pe care pozai tu ..... ;) :D pot sa pun poza ? :D
|
Toyota 4Runner :?:
|
pajero
|
santos pune poza tata!! :lol: :lol: :lol: sa vedem daca asa stie cine care e 8)
|
e o toyota mai mult ca sigur
|
Nissan
Nu e nissan e Toyota :lol: |
:( :( :D nu o mai gasesc... am sters-o probabil... e toyota din cate tzin eu minte :) de care... ziceti voi :D
|
1 Attachment(s)
de poza asta zici tu? :lol:
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:08. |
- Copyright 2026 4Tuning