Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - Bagged (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/186089-e46-bagged.html)

tupeu 19-06-12 07:25

Re: E46 - Bagged
 
nu ii exclus... nu zic nimic, ramane de vazut :D

Nosfer 19-06-12 12:40

Re: E46 - Bagged
 
Quote:

Originally Posted by tupeu (Post 5061878)
poze...

bomba cu ceas :))) Nu credeam ca o poti face si mai faina dar cu jantele astea chiar ai reusit :D poti sa mergi cu ea lasata asa de jos sau de obicei mergi cu ea mai ridicata si o lasi cand opresti?

tupeu 19-06-12 13:31

Re: E46 - Bagged
 
Pot merge si asa dar cum dau de o pietricica cum freaca scutu.. Trebuie sa fie curat pe jos :)) prin oras e un pic mai ridicata, decent sa zic asa :)

red_fury 21-06-12 14:33

Re: E46 - Bagged
 
Beton rau de tot masina!':) Felicitari!

dragos002 12-08-12 20:27

Re: E46 - Bagged
 
Prea minunata masina . Am admirat-o zilele astea la Piatra Neamt . Respect pentru ce ai facut .

tupeu 13-08-12 22:25

Re: E46 - Bagged
 
5 Attachment(s)
mersi mult... primul show si prima cupa, de peripetii nu mai zic nimic :))

motzu 13-08-12 22:51

Re: E46 - Bagged
 
felicitari prietenas!;)

marius3030 15-08-12 04:09

Re: E46 - Bagged
 
felicitari pt cupa!o meritati din plin!!!;):-)

bujuKYL 15-08-12 08:27

Re: E46 - Bagged
 
Quote:

Originally Posted by tupeu (Post 5137093)
mersi mult... primul show si prima cupa, de peripetii nu mai zic nimic :))

felicitari o meriti din plin!...:D

tupeu 15-08-12 17:51

Re: E46 - Bagged
 
mersi mersi, weekendul asta voi fi la tg-mures :) sper sa fie vreme buna, si sper ca o terminat topoganele de la strand :))

alexufo 15-08-12 20:21

Re: E46 - Bagged
 
like+

Roly94 16-08-12 10:23

Re: E46 - Bagged
 
Ai dominat locul ala,adica in piatra neamt. :))
La strandul weekend mergi?

tupeu 16-08-12 10:30

Re: E46 - Bagged
 
dada :D sper sa fie si vreme buna :-)

Ms-02-TPI 18-08-12 17:49

Re: E46 - Bagged
 
Foarte frumoasa masina ! Am vazut-o azi, daca merg si maine sper sa fii pe acolo sa o vad in actiune :D . Am auzit gurile carcotase zicand ca frumos da nu prea si ca nu are motor pe masura, etc. Eu zic ca masina e bomba!!!

tigermotorsport 18-08-12 19:04

Re: E46 - Bagged
 
Quote:

Originally Posted by Ms-02-TPI (Post 5142653)
Foarte frumoasa masina ! Am vazut-o azi, daca merg si maine sper sa fii pe acolo sa o vad in actiune :D . Am auzit gurile carcotase zicand ca frumos da nu prea si ca nu are motor pe masura, etc. Eu zic ca masina e bomba!!!

carcotasi care merg cu autobuzu... da-i paci, sau vb mea, nevermind, e bomba masina, cum ai zis:twisted:

Roly94 18-08-12 21:54

Re: E46 - Bagged
 
Deci asta era smecheria cu weekend ul :D
Sper sa vad si eu masina maine,e la o aruncatura de mine,ar fi pacat

cRbL 19-08-12 01:02

Re: E46 - Bagged
 
Putea sa aiba si 1.2 pe gpl. tot irelevant ar fi fost..

bujuKYL 19-08-12 06:48

Re: E46 - Bagged
 
ce legatura are o masina de show cu motorul?:lol:ce oameni! as dori sa-i vad pe ei facand treaba asta:rolleyes2 o masina bomba cu ceas

tupeu 19-08-12 08:55

Re: E46 - Bagged
 
masina are un motor 2.2 de 170 de cai, io zic ca e pe masura, sa ma ierte cei care au pe seria 3 motor de 4000, ca eu numi permit asa mare :)))

ajung la mall imediat trebuie doar sa ii mai dau o spalatura ne vedem in parcare

Ms-02-TPI 19-08-12 11:16

Re: E46 - Bagged
 
Deci totusi e 6 "copane" n-ai ce comenta :D , cum zicea si un baiat de mai sus putea sa fie de 1.2 ca tot nu conta !!! :peace:

LiviuTunman 19-08-12 11:58

Re: E46 - Bagged
 
De cate ori vad masina ma ia ameteala :lol: . Poate o sa o vad vreodata pe "viu".

Niste stopuri led si nu mai ai nevoie de nimic la exterior! poate doar cand te plictisesti ii mai schimbi niste jante :))

Roly94 19-08-12 15:13

Re: E46 - Bagged
 
1 Attachment(s)
Am si eu vreo poza.,am vazut masina,pot sa mor acum linistit :))

Ms-02-TPI 19-08-12 17:28

Re: E46 - Bagged
 
Foarte de treaba si proprietarul masinii !!! Frumos si RKO si NOS'u sa aveti grija de ele ca arata prea bine :D

tupeu 19-08-12 21:38

Re: E46 - Bagged
 
mersi de aprecieri :) apropo de pisici nosfer are un sedan de nota 10 parerea mea, am vazut detaliile si zici ca-i perfecta (scoasa din cutie :)) ), si riko pacat ca nu o fost cu camberu pe spate tras, oricum best rims locu 1 zice ceva :)
in final am venit acasa cu inca o cupa :) best exterior locu 1, cu poze revin marti, sper sa am timp sa le postez...

RIcKO 19-08-12 21:55

Re: E46 - Bagged
 
Felicitari!!!!

Nosfer 20-08-12 01:01

Re: E46 - Bagged
 
Quote:

Originally Posted by tupeu (Post 5143927)
mersi de aprecieri :) apropo de pisici nosfer are un sedan de nota 10 parerea mea, am vazut detaliile si zici ca-i perfecta (scoasa din cutie :)) ), si riko pacat ca nu o fost cu camberu pe spate tras, oricum best rims locu 1 zice ceva :)

Felicitaari si mersi :) si eu ti-am examinat masina atent pe ascuns pana sa ne cunoastem :)) E genul de masina care te lasa fara cuvinte..

FAST&FURIOUS 20-08-12 07:24

Re: E46 - Bagged
 
in final am venit acasa cu inca o cupa :) best exterior locu 1, cu poze revin marti, sper sa am timp sa le postez...[/QUOTE]

Felicitari !!!

tupeu 20-08-12 08:01

Re: E46 - Bagged
 
https://www.youtube.com/watch?v=c6MNM...ature=youtu.be

poze de la show tot nu am gasit :p

bujuKYL 20-08-12 10:36

Re: E46 - Bagged
 
Quote:

Originally Posted by tupeu (Post 5144302)

super tare filmuletul! felicitari:shock::D:-P

tabokubmw 20-08-12 13:48

Re: E46 - Bagged
 
ce voce am, da-i drumu:)))))

tupeu 20-08-12 14:42

Re: E46 - Bagged
 
3 Attachment(s)
cateva poze :)

tabokubmw 20-08-12 14:45

Re: E46 - Bagged
 
1 Attachment(s)
ala era monsteru luat din banii lui radu:))

Marian_nebunu 20-08-12 14:48

Re: E46 - Bagged
 
SE POATE SI FARA "M" ... BRAVO !!! MA DA PE SPATE MASINA TA...MAI ALES CU RONDELL !

tupeu 20-08-12 15:05

Re: E46 - Bagged
 
4 Attachment(s)
inca un set de poze :D

M I H' 21-08-12 16:16

Re: E46 - Bagged
 
Quote:

Originally Posted by tupeu (Post 5144887)
inca un set de poze :D

suspensia face toti banii, de la primul pana la ultimul leu, arata bestial ... se completeaza cu jantele ...

marius3030 22-08-12 02:34

Re: E46 - Bagged
 
mama ce fel a turtit cutia aia!bestiala raww masina asta!am spus-o si o mai spun de 454123 de ori! LIKE !

tupeu 22-08-12 13:48

Re: E46 - Bagged
 
cine ma ajuta cu un set de cauciucuri 215 35 r18? foarte urgent !!!

Ms-02-TPI 28-08-12 17:47

Re: E46 - Bagged
 
M-am tot uitat dupa masina prin parcare atunci cand ne-am intalnit in iulius sperand s-o mai vad odata :D

M I H' 01-09-12 20:07

Re: E46 - Bagged
 
4 Attachment(s)
spectaculoasa evolutie : 8)

740e38mmt 02-09-12 06:35

Re: E46 - Bagged
 
Fereasca dumnezeu ce fel arata masinuta..M-am apucat de citit si nu m-a luat somnu pana nu am terminat..Impresionant..FELICITARI!!!


All times are GMT +2. The time now is 13:54.

- Copyright 2026 4Tuning