![]() |
Re: Counter Strike 1.6
Cine nu are treaba sambata ce vine , m-am gandit sa dam un meci , asa ca rog pe cei care pot juca sa imi trimita un PM cu nick-ul de pe forum si cel cu care vor sa joace ca sa stiu si eu cum voi face lista .
Rog seriozitate , nu ca data trecuta sa iasa lumea ca domne mie mi s-a racit grisuletu si numai pot juca , deci NU , ori jucati ori deloc , asa ca vreau sa fac meci 5 v 5 fara rezerve fara nimic , meci cu cam recorder frumos , filmuletele vi le dau pentru eventuale suspiciuni ( cum le-am trimis si data trecuta ) , parolat totul si cine intra numai iese , daca iese ( nu il voi mai primi alta data in alte meciuri ) . Eu incerc sa strang 10 persoane de pe forum sa fim toti 4Tuning , daca nu vom fi , nu este problema ca am pe server foarte multi doritori care ar veni imediat , dar nu ar mai iesi destul de fun , vreau meci doar intre noi ...daca nu reusesc pana sambata asta sa strang 10 persoane , defapt 9 cu mine 10 ...o vom lasa pe sambata viitoare ...;) |
Re: Counter Strike 1.6
Sambata viitoare ar fi bine ,dar singura probleme e sa facem meciul pe seara adica in jur de 9-10 ca atunci e lume la pc...:):twisted:
|
Re: Counter Strike 1.6
Daca este loc as juca si eu .
|
Re: Counter Strike 1.6
Bun , numai vreau sa vad mesaje de genu daca este loc as juca si eu ....v-am zis mai sus , lasati-mi pm cine vrea sa joace ca sa stiu sa fac o lista ...pana acum nu s-a inscris nimeni ....
|
Re: Counter Strike 1.6
claudia poti urca tu un pack cu mape ca stau mereu si le iau ,ma plictisesc de moarte:)....Zimi si mie nick-ul cu care intrii tu;) si daca se poate un slot pe numele [4tuning]GiuGiu
|
Re: Counter Strike 1.6
Quote:
Slot nu am cum sa iti dau , trebuie sa ai activitate pe server peste 60% adica sa joci cateva ore bune pe zi ca sa ajungi de la nick rezervat la slot si alte alea :D pentru mai multe detalii viziteaza forumul : http://pcp.gemenii.ro si cand consideri ca ai jucat ...poti face o cerere ;) iar in functie de activitatea avuta...o sa primesti |
Re: Counter Strike 1.6
aha ,dar incerc sa intru si mereu e full...si ma enerveaza rau!
|
Re: Counter Strike 1.6
Quote:
|
Re: Counter Strike 1.6
mai joaca cineva?
|
Re: Counter Strike 1.6
Da jucam, dar singura problema e ca se gaseste loc cam greu seara ca e servaru full!
|
Re: Counter Strike 1.6
Salut all!!Care ati vazut meciul Romania - Olanda::X:X:!!!!!CUm joaca frate SeDan si DeCE!!Omg;))))!!!
|
Re: Counter Strike 1.6
ori de cate ori incerc...serv full..
pf. |
Re: Counter Strike 1.6
Quote:
|
Re: Counter Strike 1.6
Server Public Server HNS & KZ - Mode Dati click pe adresa pentru forum Sau mai simplu dati click aici pentru forum : Numai are rost sa stau sa va zic ca nu-s codati si bla bla bla ...intrati si vedeti si singuri :D |
Re: Counter Strike 1.6
mdb ce nick ai la cs?
|
Re: Counter Strike 1.6
Quote:
CLaudia :D |
Re: Counter Strike 1.6
alt server de cs mai "gol" nu aveti sa jucam pe el?
|
Re: Counter Strike 1.6
Quote:
:lol: avem , avem dar nu public ...avem de hns & kz sau respawn si in curand poate si de surf ;) daca pe serverul public nu poti juca din cauza ca este full , atunci poti juca pentru ore ...si in cateva saptamani sa faci o cerere de slot pe forumca sa ai mereu loc liber ;) |
Re: Counter Strike 1.6
aha...o sa ma bag si eu:O)
|
Re: Counter Strike 1.6
nu e nimeni pe server:
pcp.gemenii.ro:27016 hmmmm/// |
Re: Counter Strike 1.6
Quote:
Asta este serverul de Hns ....poti cauta pe youtube despre ce este vorba dai search la HNS LJ Guide , si vezi acolo cu ce se "mananca" , daca vrei server public de ( arme ) intra pe pcp.gemenii.ro ( ziua este full ) seara la fel , noaptea tarziu mai putin ...ca totusi , noaptea e de dormit :D dar se mai intampla sa fie nopti full ... |
Re: Counter Strike 1.6
MillionDollarBaby: pt unii e de dormit da:))
|
Re: Counter Strike 1.6
Quote:
Eh ...pentru marea majoritate da :D |
Re: Counter Strike 1.6
mda..serverul e ok,dar adminii....lasa de dorit..DE CE? pentru ca: intru pe server si imi apare chestia aia sa-mi aleg intre t si ct apas 5(auto-select) si imediat dupa primes kick!reason:svr full! ce am uitat sa specific e ca,cand am intrat eu pe server era "doar" 18/22(cred)..
|
Re: Counter Strike 1.6
Quote:
Ce legatura au adminii cu plugin-ul de team ? In primul rand eu eram singurul admin de pe server cand ai jucat tu , te-am si intrebat ce nick ai pe 4T ca am vazut ca ai intrat cu numele de 4T si nu avea nimeni altcineva inafara de mine sa te dea afara ...+ ca eu nu te-am dat afara ca nu aveam motiv , iar faptul ca nu ai avut tu loc asta nu inseamna sa critici pentru ca nu stii despre ce este vorba , server-ul nu este hostat de ceva anume , este pus pe un calculator si se intampla sa fie si cel de hns tot asa , iar daca hns-ul este full , publicul full ...cat vrei sa tina sincer ? :) Eu ti-am spus , fa ore pe server , dupa care vin-o cu o cerere de slot , si vei avea slot si nu o sa mai ai probleme in legatura cu aglomeratia , e chiar asa de greu ? :) hf ;) |
Re: Counter Strike 1.6
ORE de joc? am jucat destul pe server---vreau eu sa am loc
|
Re: Counter Strike 1.6
Quote:
Bun , si e greu sa intrii pe forum sa iti faci cont si sa faci o cerere de slot ? :-) |
Re: Counter Strike 1.6
Quote:
|
Re: Counter Strike 1.6
Quote:
|
Re: Counter Strike 1.6
un meci vs cei de pe berceni.laleagane.ro ? te intereseaza ?
|
Re: Counter Strike 1.6
Quote:
De interesat ma intereseaza ca , cateva pagini de aici sunt umplute cu meciuri ...am cautat atata timp dar din 10 meciuri care vroiam sa le organizez s-a lasat cu doua sau trei :-) dar sa ma repet...acum nu am timp + ca se fac si lucrari la servere ...dar vorbim in orice caz :-) |
Re: Counter Strike 1.6
ma bag eu daca e steam on
|
Re: Counter Strike 1.6
ok cand este timp astept pm
|
Re: Counter Strike 1.6
Am si eu o intrebare..acuma cateva zile am luat fuckoff fara motiv si imi merge cs'u foarte nasol...stie cineva ce ii pot face ?
|
Re: Counter Strike 1.6
cum pot sa scap de lag?
|
Re: Counter Strike 1.6
Inchide messengeru,torrentele si daca nu asa dute in task manager si dai la Half-Life real time!
Daca nu merge nici asa schimba netu:lol::lol: |
Re: Counter Strike 1.6
poate fii din cauze procesorului prea mic?
|
Re: Counter Strike 1.6
Quote:
ori cand in sprijinul echipei 4tuning:twisted: |
Re: Counter Strike 1.6
Ooo cine aparu dragster..eu sunt prezent la orice meci dar cum a zis si Claudia nu cred ca va fi pentru ca toata lumea se pregateste de 4Tdays..dar poate ca sunt si altii ca noi care vor sa joace cs ca baieti!!!Daca se organizeaza ceva sau cine se ofera cu server sa jucam,facem echipele si ii dam drumu!!!GG Dragster:X!!!!
|
Re: Counter Strike 1.6
Quote:
crezi ca eu nu pregatesc nimic pentru 4tuning day? :twisted: dar de la 8-9 pana la 1-2 avem timp de un meci:D sa vedem ce poate lumea daca vrea 1 dintre baietii de pe laleagane un meci 1vs1 :lol: cu tota placearea as incerca:evil: |
| All times are GMT +2. The time now is 21:46. |
- Copyright 2026 4Tuning