Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   NFS UG2 Drifters (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/131129-nfs-ug2-drifters.html)

Racer_e30 24-05-10 13:06

Re: NFS UG2 Drifters
 
cu cat sumtem mai multi cu atat mai bine :lol::lol::lol:

Racer_e30 24-05-10 15:46

Re: NFS UG2 Drifters
 
inca un racer !!! racer_wrx:lol::lol:

racer_wrx 24-05-10 19:39

Re: NFS UG2 Drifters
 
Salut baieti. Sunt WRX-ul si as dori sa intru si eu in campionat, sunt prieten cu Racer-ul si ma bag si eu la Drift!!! Ne vedem acolo...!!!

D v D 24-05-10 20:22

Re: NFS UG2 Drifters
 
numarand pana acuma suntem 8 ,eu zic ca e destul si asa mai ales daca e sa jucam cu totii e excelent asa ,dati si voi mai multe detalii cu o zi o ora la care putem toti ,si sper sa iasa bahaos mai mare ca daca suntem astia care s-au anuntat o sa fie mai mult caterinca decat campionat asa ca deabea astept ;) va pupa taticu :twisted:

eMH 24-05-10 22:41

Re: NFS UG2 Drifters
 
Mă bulangiu mic, ţi-ai pus iar avatarul de fiţe?? :>
Eu mă gāndeam să jucăm o dată īntr-o vineri seară, că atunci prindem pe toată lumea acasă...

D v D 24-05-10 22:59

Re: NFS UG2 Drifters
 
esti invidios ca nu ai si tu asa ceva , vinerea asta e bine eu pot sa fiu on , next

eMH 24-05-10 23:10

Re: NFS UG2 Drifters
 
Bun. Deci pentru Vineri 28 mai, orele 8 sau 8 şi ceva FIX ! Cine se bagă??
Eu da.

Sau 27, cāt dreacu pică acum, vinerea asta...

mitza mtb 25-05-10 00:42

Re: NFS UG2 Drifters
 
Eu zic la 21:00 , are ceva daca mai aduc 2 Romani care i-am cunoscut pe plan ? Sa fim mai multi ? Nu au cont aici dar se dau foarte bine .

capa` 25-05-10 11:58

Re: NFS UG2 Drifters
 
eu sunt liber toata saptamana la orice ora, deci va astept !

Ingerasul99 25-05-10 16:33

Re: NFS UG2 Drifters
 
eMH conteaza pe mine, restu daca aveti nevoie de mine , aveti id-ul la profil . O zi buna va doresc!

geaniy1985 25-05-10 21:01

Re: NFS UG2 Drifters
 
Alllzz , am revenit:)
Care jucati un drift?????dati add :geaniy_1985
Va astept:)
A si apropo , nick-ul meu este:NsLxGeorge

MM11AJJ 27-05-10 19:43

Re: NFS UG2 Drifters
 
prezent si eu :)

eMH 27-05-10 22:53

Re: NFS UG2 Drifters
 
Bun, hai că īncepem să ne strāngem!!

mitza mtb 28-05-10 01:59

Re: NFS UG2 Drifters
 
La 21:00 , maine , sunt prezent si eu la Linia de ștart cu al meu Infiniti :twisted:

racer_wrx 28-05-10 15:48

Campionat pt. Underground 2
 
Mai baieti, deci astazi jucam da? Vreau sa fie ceva calumea, luatil in seama pe racer_e30 si sa ii dam drumu odata 2 cate 2 si pe eliminari si campionii, ajung in finala! Haideti baieti, in seara asta ne strangem la o conferinta? Deci lasatio id-urile si ii dam BLANA!!! Dica_steaua_86 este al meu si ne vedem la o conferinta pe mess!!! Nu uitati, jucam numai prin PLAN!!! Mai vorbim...

Racer_e30 28-05-10 17:58

Re: Campionat pt. Underground 2
 
Quote:

Originally Posted by racer_wrx (Post 3397019)
Mai baieti, deci astazi jucam da? Vreau sa fie ceva calumea, luatil in seama pe racer_e30 si sa ii dam drumu odata 2 cate 2 si pe eliminari si campionii, ajung in finala! Haideti baieti, in seara asta ne strangem la o conferinta? Deci lasatio id-urile si ii dam BLANA!!! Dica_steaua_86 este al meu si ne vedem la o conferinta pe mess!!! Nu uitati, jucam numai prin PLAN!!! Mai vorbim...

bine bai fortza :peace: vad ca ai armele pregatite, sai lasam pe baieti sa organizeze grupele :peace: si sa vedem ce iese ... HAOS< CATRINCA<BAOS < FUM :peace:
respect, Racer :peace::peace::peace::peace::peace:

Crsti 28-05-10 23:05

Re: NFS UG2 Drifters
 
:-Pbuna .. postati va rog fisierul acela care imi trebuie sa joc in LAN cu hamachi..
apropo un Id e mes ... am o pofta de UG2 :):-P abia atept sa nalunecam putin impreuna .

Ingerasul99 29-05-10 10:55

Re: NFS UG2 Drifters
 
Se mai joaca careva cu hamachi?

andy design x 07-06-10 17:42

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by Ingerasul99 (Post 3398827)
Se mai joaca careva cu hamachi?

Pot sa ma joc eu?:lol:

Racer_e30 10-06-10 14:54

Re: NFS UG2 Drifters
 
astept PROVOCARI pe lighthouse !!!:rolleyes2:rolleyes2:rolleyes2

eMH 10-06-10 15:57

Re: NFS UG2 Drifters
 
Nu e specialitatea mea. Eu aştept provocări pe SD2!!

mitza mtb 10-06-10 17:53

Re: NFS UG2 Drifters
 
emh , ma bag eu :) baga simplu_mtz id meu de mess:)

mitza mtb 18-06-10 10:09

Re: NFS UG2 Drifters
 
Pe stadium 2 , daca mai joaca cineva , il astept la o tura :D

Racer_e30 19-06-10 21:12

Re: NFS UG2 Drifters
 
joc eu pe ce vrea pieleaaa vostra ... BUZZ racer_e30!!!!:twisted::twisted::evil:

X3M_5P33D3R 21-06-10 18:18

Re: NFS UG2 Drifters
 
Salut sunt nou pe aici cum jucati cu hamachi/garena/plan? va rog sa imi ziceti si mie reteaua sa ma bag si eu.

mitza mtb 21-06-10 23:51

Re: NFS UG2 Drifters
 
Plan cand jucam cu altii , Hamachi cand jucam intre noi :-P

R3chin 03-11-10 13:59

Re: NFS UG2 Drifters
 
Salut.Mai misca ceva pe aici? :D
Daca da ma bag si eu :)

dony ddc 03-11-10 16:46

Re: NFS UG2 Drifters
 
Facem un underground 2???Supra mea e gata:twisted:

Ingerasul99 03-11-10 17:40

Re: NFS UG2 Drifters
 
Ma gasiti diseara pe mess, sa ne dam daca vreti.

demonul 19-11-10 18:08

Re: NFS UG2 Drifters
 
Va salut! pe toti dragi mei (nebuni :)) ) ma's baga si eu in ce vreti sa faceti da... in nfs ug2 cum joc in pLan imi merge masina ca veveritza pe ploaie fuge rau de tot nustiu dc o fi din joc ceva daca ma puteti ajuta cu ceva sa il fac sasi revina mas baga si eu


inca nu am uitat sa ma dau ;))

D v D 24-11-10 10:59

Re: NFS UG2 Drifters
 
Pe weekend poate ne auzim la o invarteala old'school ,va pupa taticu' ;)

eMH 24-11-10 18:42

Re: NFS UG2 Drifters
 
I'm in!

Poate ne strangem astia de pe vremuri, care am fost de la inceputul inceputurilor... Ar fi coma!

whitE30 25-11-10 10:52

Re: NFS UG2 Drifters
 
2 Attachment(s)
salut, vin si eu cu masina mea :D

D v D 25-11-10 13:40

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by whitE30 (Post 3842531)
salut, vin si eu cu masina mea :D

salut, nu mai veni si tu cu masina ta ,pa


acest mesaj este un pamflet si trebuie tratat ca atare ,lipsa de ocupatie

demonul 25-11-10 14:32

Re: NFS UG2 Drifters
 
parca bmw ul ala este facut pentru inlocuire lexus sau asa ceva ... stiu ca nu este de drift masina aia inlocuita de bmw asa cred eu acuma..:D

whitE30 25-11-10 14:48

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by D v D (Post 3842948)
salut, nu mai veni si tu cu masina ta ,pa


acest mesaj este un pamflet si trebuie tratat ca atare ,lipsa de ocupatie

se vede ca nu ai ce sa faci, pustiule du-te inapoi de unde ai venit si adreseaza-te asa tovarasilor tai de cartier.

demonul: inlocuieste nissan 350z dar nu-i panica, nu joc cu asta, am pus doar asa pozele..

D v D 25-11-10 15:18

Re: NFS UG2 Drifters
 
[QUOTE=whitE30;3843147]se vede ca nu ai ce sa faci, pustiule du-te inapoi de unde ai venit si adreseaza-te asa tovarasilor tai de cartier.

:lol: Hai ca m-ai facut sa rad pe ziua asta :lol:

whitE30 25-11-10 15:30

Re: NFS UG2 Drifters
 
pe ziua de astazi, inteleg.

D v D 25-11-10 15:59

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by whitE30 (Post 3843267)
pe ziua de astazi, inteleg.

baietii cu state vechi ce fac au adormit ? trezirea poate reusim sa facem ceva in week-endu' asta ,ceva ce n-am mai facut de ani ar fi frumos astept voluntari :-P

eMH 25-11-10 20:52

Re: NFS UG2 Drifters
 
Ti-am spus, eu ma bag!

Mai asteptam doritori...


All times are GMT +2. The time now is 15:04.

- Copyright 2026 4Tuning