![]() |
Re: NFS UG2 Drifters
cu cat sumtem mai multi cu atat mai bine :lol::lol::lol:
|
Re: NFS UG2 Drifters
inca un racer !!! racer_wrx:lol::lol:
|
Re: NFS UG2 Drifters
Salut baieti. Sunt WRX-ul si as dori sa intru si eu in campionat, sunt prieten cu Racer-ul si ma bag si eu la Drift!!! Ne vedem acolo...!!!
|
Re: NFS UG2 Drifters
numarand pana acuma suntem 8 ,eu zic ca e destul si asa mai ales daca e sa jucam cu totii e excelent asa ,dati si voi mai multe detalii cu o zi o ora la care putem toti ,si sper sa iasa bahaos mai mare ca daca suntem astia care s-au anuntat o sa fie mai mult caterinca decat campionat asa ca deabea astept ;) va pupa taticu :twisted:
|
Re: NFS UG2 Drifters
Mă bulangiu mic, ţi-ai pus iar avatarul de fiţe?? :>
Eu mă gāndeam să jucăm o dată īntr-o vineri seară, că atunci prindem pe toată lumea acasă... |
Re: NFS UG2 Drifters
esti invidios ca nu ai si tu asa ceva , vinerea asta e bine eu pot sa fiu on , next
|
Re: NFS UG2 Drifters
Bun. Deci pentru Vineri 28 mai, orele 8 sau 8 şi ceva FIX ! Cine se bagă??
Eu da. Sau 27, cāt dreacu pică acum, vinerea asta... |
Re: NFS UG2 Drifters
Eu zic la 21:00 , are ceva daca mai aduc 2 Romani care i-am cunoscut pe plan ? Sa fim mai multi ? Nu au cont aici dar se dau foarte bine .
|
Re: NFS UG2 Drifters
eu sunt liber toata saptamana la orice ora, deci va astept !
|
Re: NFS UG2 Drifters
eMH conteaza pe mine, restu daca aveti nevoie de mine , aveti id-ul la profil . O zi buna va doresc!
|
Re: NFS UG2 Drifters
Alllzz , am revenit:)
Care jucati un drift?????dati add :geaniy_1985 Va astept:) A si apropo , nick-ul meu este:NsLxGeorge |
Re: NFS UG2 Drifters
prezent si eu :)
|
Re: NFS UG2 Drifters
Bun, hai că īncepem să ne strāngem!!
|
Re: NFS UG2 Drifters
La 21:00 , maine , sunt prezent si eu la Linia de ștart cu al meu Infiniti :twisted:
|
Campionat pt. Underground 2
Mai baieti, deci astazi jucam da? Vreau sa fie ceva calumea, luatil in seama pe racer_e30 si sa ii dam drumu odata 2 cate 2 si pe eliminari si campionii, ajung in finala! Haideti baieti, in seara asta ne strangem la o conferinta? Deci lasatio id-urile si ii dam BLANA!!! Dica_steaua_86 este al meu si ne vedem la o conferinta pe mess!!! Nu uitati, jucam numai prin PLAN!!! Mai vorbim...
|
Re: Campionat pt. Underground 2
Quote:
respect, Racer :peace::peace::peace::peace::peace: |
Re: NFS UG2 Drifters
:-Pbuna .. postati va rog fisierul acela care imi trebuie sa joc in LAN cu hamachi..
apropo un Id e mes ... am o pofta de UG2 :):-P abia atept sa nalunecam putin impreuna . |
Re: NFS UG2 Drifters
Se mai joaca careva cu hamachi?
|
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
|
Re: NFS UG2 Drifters
astept PROVOCARI pe lighthouse !!!:rolleyes2:rolleyes2:rolleyes2
|
Re: NFS UG2 Drifters
Nu e specialitatea mea. Eu aştept provocări pe SD2!!
|
Re: NFS UG2 Drifters
emh , ma bag eu :) baga simplu_mtz id meu de mess:)
|
Re: NFS UG2 Drifters
Pe stadium 2 , daca mai joaca cineva , il astept la o tura :D
|
Re: NFS UG2 Drifters
joc eu pe ce vrea pieleaaa vostra ... BUZZ racer_e30!!!!:twisted::twisted::evil:
|
Re: NFS UG2 Drifters
Salut sunt nou pe aici cum jucati cu hamachi/garena/plan? va rog sa imi ziceti si mie reteaua sa ma bag si eu.
|
Re: NFS UG2 Drifters
Plan cand jucam cu altii , Hamachi cand jucam intre noi :-P
|
Re: NFS UG2 Drifters
Salut.Mai misca ceva pe aici? :D
Daca da ma bag si eu :) |
Re: NFS UG2 Drifters
Facem un underground 2???Supra mea e gata:twisted:
|
Re: NFS UG2 Drifters
Ma gasiti diseara pe mess, sa ne dam daca vreti.
|
Re: NFS UG2 Drifters
Va salut! pe toti dragi mei (nebuni :)) ) ma's baga si eu in ce vreti sa faceti da... in nfs ug2 cum joc in pLan imi merge masina ca veveritza pe ploaie fuge rau de tot nustiu dc o fi din joc ceva daca ma puteti ajuta cu ceva sa il fac sasi revina mas baga si eu
inca nu am uitat sa ma dau ;)) |
Re: NFS UG2 Drifters
Pe weekend poate ne auzim la o invarteala old'school ,va pupa taticu' ;)
|
Re: NFS UG2 Drifters
I'm in!
Poate ne strangem astia de pe vremuri, care am fost de la inceputul inceputurilor... Ar fi coma! |
Re: NFS UG2 Drifters
2 Attachment(s)
salut, vin si eu cu masina mea :D
|
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
acest mesaj este un pamflet si trebuie tratat ca atare ,lipsa de ocupatie |
Re: NFS UG2 Drifters
parca bmw ul ala este facut pentru inlocuire lexus sau asa ceva ... stiu ca nu este de drift masina aia inlocuita de bmw asa cred eu acuma..:D
|
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
demonul: inlocuieste nissan 350z dar nu-i panica, nu joc cu asta, am pus doar asa pozele.. |
Re: NFS UG2 Drifters
[QUOTE=whitE30;3843147]se vede ca nu ai ce sa faci, pustiule du-te inapoi de unde ai venit si adreseaza-te asa tovarasilor tai de cartier.
:lol: Hai ca m-ai facut sa rad pe ziua asta :lol: |
Re: NFS UG2 Drifters
pe ziua de astazi, inteleg.
|
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
|
Re: NFS UG2 Drifters
Ti-am spus, eu ma bag!
Mai asteptam doritori... |
| All times are GMT +2. The time now is 15:04. |
- Copyright 2026 4Tuning