![]() |
Re: 4G63 vs SR20DET
1 Attachment(s)
Sobi suntem la fel...........mai schimba si tu viteza aia:))))))))))))
|
Re: 4G63 vs SR20DET
haaaaaa :)))))))) lasa ca-mi vine mie cutia :))))))))))
P.S. Multam de informatia legata Pfitzner :D |
Re: 4G63 vs SR20DET
Sincer MauS?No offense dar pe "golfu ala 3" ca sa citez un "inteligent" om SR20DEt face ravagii! :)
|
Re: 4G63 vs SR20DET
Quote:
|
Re: 4G63 vs SR20DET
ce realizare? :).....m-ai bagat in ceata tare de tot :D
|
Re: 4G63 vs SR20DET
cred ca anul viitor sunt sanse mari sa vedem o cursa intre cele doua masini :D
|
Re: 4G63 vs SR20DET
Eu cred ca mitsubishile il ea, de ce? Din cauza aerodinamicii, majoritatea masinilor mici(ex: honda civic '95) la start pornesc foarte greu si daca pierde startu pierde si cursa...
EDIT: Va rog sa nu sariti cu gura, doar mi'am dat cu parerea si mai am si 14 ani... |
Re: 4G63 vs SR20DET
se vede....Ș))
|
Re: 4G63 vs SR20DET
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:19. |
- Copyright 2026 4Tuning