Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Subaru (https://forum.4tuning.ro/130-masina-mea-subaru.html)
-   -   STI - RC (https://forum.4tuning.ro/130-masina-mea-subaru/8400-sti-rc.html)

sandumrs 28-01-06 00:54

Stiu foarte bine asta Sebastiane dar incerc sa inteleg de ce nu te dai si cu Andrei la Legale??? Stiu ca nu o sa-mi raspunzi deci nu o sa mai insist.

Te respect enorm pentru ceea ce faci pentru sportul auto si nu pot sa spun decat ca ai o masina piesa. Nu inteleg in schimb de ce esti uneori selectiv. Nu inteleg ce aveti cu ONO, e baiat bun si raspunde la provocari si in plus recunoaste si cand e invins deci......

Mai incerc o data, poate imi spui daca sunt pe aproape sau nu...

Te-ai dat cu Andrei inainte de legalele de la CasaPoporului si a fost mai rapid iar acum dupa ultimele modificari la masina ta esti tu mai rapid. Sunt pe aproape???

SEBASTIAN 28-01-06 07:42

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"sandumrs\"
Stiu foarte bine asta Sebastiane dar incerc sa inteleg de ce nu te dai si cu Andrei la Legale??? Stiu ca nu o sa-mi raspunzi deci nu o sa mai insist.

Te respect enorm pentru ceea ce faci pentru sportul auto si nu pot sa spun decat ca ai o masina piesa. Nu inteleg in schimb de ce esti uneori selectiv. Nu inteleg ce aveti cu ONO, e baiat bun si raspunde la provocari si in plus recunoaste si cand e invins deci......

Mai incerc o data, poate imi spui daca sunt pe aproape sau nu...

Te-ai dat cu Andrei inainte de legalele de la CasaPoporului si a fost mai rapid iar acum dupa ultimele modificari la masina ta esti tu mai rapid. Sunt pe aproape???

Daca Ono e baiatul bun eu vreau sa fiu cel rau si nu vreau sa fiu in aceeasi oala cu el.
Cand practici acest sport cel putin la nivelul nostru o faci de placere si pentru satisfactie, sincer iti spun ca nu-mi place sa impart pasiunea cu toti oamenii si daca nu-mi creeaza placere nu ma dau.
Uneori modul unora de exprimare de punere a problemei e mai deplasat al unora ma inhiba si daca asa au vrut ei sa fie sanatosi, daca nu o fac cu placere mai bine nu.
cand e vorba de apropiati de ce ar trebui sa fim noi cei care ofera circul pentru public pe banii nostri , noi doar ii umilim pe altii iar intre noi suntem egali.

sandumrs 28-01-06 10:10

Man nu am zis ca el e omul rau si tu esti omul bun, am zis ca ar trebui sa fiti rivali doar pe cei 400m. Parerea mea

In final cei pe care ii umiliti voi pe 400m cred ca i-ati putea umili si de pe relatii de colegialitate in afara curselor.

In final ar fi frumos ca si ONO sa vorbesca fara sa jigneasca si tu la fel, parerea mea.

E urat spus \"circul pentru public\", foarte urat, voi mergeti la liniute in primul rand pentru ca va permiteti si in al doilea rand pentru ca sunteti pasionati, va atrage acest gen de activitate. Nu stiu cati se gandesc ca merg la curse pe banii lor ca sa-i distreze pe altii. Eu sper ca asta ai spus-o fara sa crezi asta Sebastiane pentru ca stiu ca tu esti pentru curse pana in maduva oaselor.

SEBASTIAN 28-01-06 11:13

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"sandumrs\"
Man nu am zis ca el e omul rau si tu esti omul bun, am zis ca ar trebui sa fiti rivali doar pe cei 400m. Parerea mea

In final cei pe care ii umiliti voi pe 400m cred ca i-ati putea umili si de pe relatii de colegialitate in afara curselor.

In final ar fi frumos ca si ONO sa vorbesca fara sa jigneasca si tu la fel, parerea mea.

E urat spus \"circul pentru public\", foarte urat, voi mergeti la liniute in primul rand pentru ca va permiteti si in al doilea rand pentru ca sunteti pasionati, va atrage acest gen de activitate. Nu stiu cati se gandesc ca merg la curse pe banii lor ca sa-i distreze pe altii. Eu sper ca asta ai spus-o fara sa crezi asta Sebastiane pentru ca stiu ca tu esti pentru curse pana in maduva oaselor.

Da am exagerat, pentru ca uni nu inteleg atat de usor ca tine.
Crezi ca mie imi place sa ma cert cu ONO, am fost la el si l-am pupat, i-am spus ca greseste sa nu mai faca asa, am incercat, dar asta e el si atunci se va lovi de vanitatea si aroganta mea.
Eu organizes curse, le fac pe 400m am vrut pe 1000 lumea a cerut si a votat impotriva vointei mele pe 400, iar acum dupa ce-mi am refuzat multi prieteni cu masini tari pe 1000 cum sa ma dau cu el? Ce spun oameni aia despre mine, ca nu-i respect sau ca sunt sucit.
Nu-mi plac ilegalele, nu ca nu-mi plac cursele, dar eu sunt trecut prin multe si stiu sa-mi rezolv elegant problemele insa pentru altii e ceva ce nu merita sa incerce. E prea riscant si urat, dar e adevarat ca si politia in loc sa ajute baga bete in roate, atat inteleg ei ca e bine sau nu-i inteleg.
Eu sunt omul de la mijloc, intre ciocan si nicovala, de o parte politia de partyea cealalta cursantii. Trebuie sa vorbesc cu fruntea sus in fata autoritatilor si nu pot face asta din postura unui notoriu ilegalist pt ca nu vom mai primi nimic.
Asta se vrea anarhie?
Nu pot sa-mi asum aceasta responsabilitate, dar nu pot fi nici departe de curse!
Daca voi aveti un raspuns mai simplu la provocarile lui ilegale infantile, va rog sa-l rezolvati voi.

Nu vreau sa ma dau cu Andrei sau cu Alex pentru ca noi nu suntem mancatori de subaru si nici canibali sa ne mancam intre noi.

sandumrs 28-01-06 14:34

Ok de obicei eu sunt un pacifist si de aceea il rog si eu pe aceasta cale sa lase origoliul la o parte si sa fim colegi de forum si prieteni.

Si eu sunt de acord cu tine Sebastiane, la ilegale stiu ca nu te bagi, nu ti-ar sta bine, e bine ca gandesti asa si asta mai ales ca organizator de curse. Eu ziceam sa accepti provocarea lui ONO dar la legale si asa cum trebuie pe 400m. E decizia ta pana la urma si eu personal o sa ti-o respect.

SEBASTIAN 28-01-06 22:52

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"sandumrs\"
Ok de obicei eu sunt un pacifist si de aceea il rog si eu pe aceasta cale sa lase origoliul la o parte si sa fim colegi de forum si prieteni.

Si eu sunt de acord cu tine Sebastiane, la ilegale stiu ca nu te bagi, nu ti-ar sta bine, e bine ca gandesti asa si asta mai ales ca organizator de curse. Eu ziceam sa accepti provocarea lui ONO dar la legale si asa cum trebuie pe 400m. E decizia ta pana la urma si eu personal o sa ti-o respect.

Daca vine omul la legale nu am nimic impotriva, ne dam in grupa sau la liber e casi acceptat insa pe strada e mai greu si sunt convins ca m-ai inteles.
Problema mea pe net e ca sut intransigent si daca am de spus ceva o spun verde in fata chiar administratorului sau moderatorului ca mai multa putere nu am aici si nici nu am nevoie.Pe unii adevarul ii supara.

sandumrs 29-01-06 00:09

Stiam man ca nu poti sa te arunci cu capul inainte si sa te dai la Ilegale de aceea am si zis sa va dati la urmatoarele legale. Esti mult prea \"drogat\" de treaba asta ca sa nu te dai si cu ONO si asta chiar daca nu te intelegi grozav cu el.

Astept cu nerabdare sa te vad la start.

P.S Am folosit cuvantul dorgat in sens pozitiv nu ca te jignesc.

SEBASTIAN 29-01-06 09:10

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"sandumrs\"
Stiam man ca nu poti sa te arunci cu capul inainte si sa te dai la Ilegale de aceea am si zis sa va dati la urmatoarele legale. Esti mult prea \"drogat\" de treaba asta ca sa nu te dai si cu ONO si asta chiar daca nu te intelegi grozav cu el.

Astept cu nerabdare sa te vad la start.

P.S Am folosit cuvantul dorgat in sens pozitiv nu ca te jignesc.

Nu trebuie sa explici am inteles sensul. Sper sa inteleaga toti ce ai inteles tu.

sandumrs 29-01-06 09:56

Chiar daca momentan nu-mi permit acest sport, apreciez pe cei ce il fac, pe cei ce merita bineinteles si observ ca sunt din ce in ce mai multi.

Cred ca cat de curand o sa ai si alti rivali foarte tari la start, adica masini care or sa poata sa-ti puna probleme sau chiar sa te bata. Oricum stiu ca nici tu nu stai pe loc ceea ce face ca toata chestia sa fie si mai interesanta.

SEBASTIAN 29-01-06 19:18

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"sandumrs\"
Chiar daca momentan nu-mi permit acest sport, apreciez pe cei ce il fac, pe cei ce merita bineinteles si observ ca sunt din ce in ce mai multi.

Cred ca cat de curand o sa ai si alti rivali foarte tari la start, adica masini care or sa poata sa-ti puna probleme sau chiar sa te bata. Oricum stiu ca nici tu nu stai pe loc ceea ce face ca toata chestia sa fie si mai interesanta.

Rivali vor fi mereu sa ma bata vor multi, dar cu pututul e mai greu si daca de atata timp nu pot, nici nu o vor face, mai ales ca eu am mari rezerve de putere. Nu voi sta cu mainile in san!

SEBASTIAN 29-01-06 19:29

intrecerea
 
1 Attachment(s)
:lol: :lol: :lol: Si tot castig!

sandumrs 29-01-06 22:29

1 Attachment(s)
Am si eu o intrebare pentru tine Sebastiane, crezi ca in momentul asta ai bate pe 400m sau pe 1000m masina asta??? Serios te intreb, si fara ascunzisuri, doar o curiozitate si nu o provocare.

Asta ipotetic vorbind.

andreitentean 30-01-06 00:05

eu am fost si am vazut masina asta live. am stat la 1 metru de ea si am admirat-o. este o masina superba dar foarte lenta.

sandumrs 30-01-06 01:34

Foarte lenta???

SEBASTIAN 30-01-06 06:53

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"sandumrs\"
Foarte lenta???

Comparativ cu ce pot face eu da.
E un v10 automat de M5 sub capota si nu ma sperie.


All times are GMT +2. The time now is 00:50.

- Copyright 2026 4Tuning