![]() |
Re: Postati cele mai idioate MASSuri primite pe messenger
GENIAL ! :))
|
Re: Postati cele mai idioate MASSuri primite pe messenger
asta e proaspat:lol:
fetele sunt de doua feluri: urate si frumoase. scz..de mass... vroiam sa spun despre frumusetzea interioara si mi s-o blocat messu si akm mi-am cu seama ca ii mass..deci scuzati-ma =))):lol::lol::lol::lol::lol: sau asta: Daca citesti asta cu mana pe mous vei fi sarutatde iubirea vietii tale si maine vei avea noroc ,insa daca nu trimiti acest mesaj la toti di lista ,toate astea se vor schimba in ghinion ....(l-am primit sh eu ) scz de mass .... =)):lol: |
Re: Postati cele mai idioate MASSuri primite pe messenger
Quote:
|
Re: Postati cele mai idioate MASSuri primite pe messenger
Ambrus GabrielaSpamReply3:31 PM 1/24 sall cine vrea sa vb cu mine ca mam plictisit scuze de mass
cat de disperata sa fii ? :lol: |
Re: Postati cele mai idioate MASSuri primite pe messenger
bitza18bitza18: ba care vreti id meu nou pe asta nu mai intru niciodata ca o sa imi schimbe cineva parola sa nu o mai stiu deci asta e singura ocazie sa mai luati id meu ingerul_optyk add ciao
suparat pe viata omul... |
Re: Postati cele mai idioate MASSuri primite pe messenger
giulian null: VAND SAU SCH CU TELL STATIE + SUBUFAR 500W (da dati darama mashina ) subufarul este cu statia incorporata
|
Re: Postati cele mai idioate MASSuri primite pe messenger
eu nu inteleg ceva. Acum cativa ani primeam mass-uri deastea la greu. Am vb si cu mai multi prieteni si nici ei n-au mai primit :-) La un moment dat am crezut ca gata cu massurile idioate la toti, dar vad ca voi inca mai primiti.
oricum nici nu mi-e dor de ele :lol: |
Re: Postati cele mai idioate MASSuri primite pe messenger
Nu s-a terminat cu massurile tampite. A fost o perioada de liniste dar eu am inceput sa primesc iarasi massuri de genul "se inchide yahoo, trimite massu' mai departe,bla bla"
|
Re: Postati cele mai idioate MASSuri primite pe messenger
"vand blugi originali ARMANI 40 de lei " :rolleyes2:rolleyes2
|
Re: Postati cele mai idioate MASSuri primite pe messenger
ShlimGirl, daca ar fi sa imparti pijamalele cu un baiat, ce ai alege? :)) bluza sau pantalonul?
When i was born the Devil said "Oh shit,i have competition! |
Re: Postati cele mai idioate MASSuri primite pe messenger
Ai sa-mi schimbi si mie 10 RON ?
|
Re: Postati cele mai idioate MASSuri primite pe messenger
Nu stiu ce ziceti voi, dar mi sa parut pur si simplu genial acest mass...
https://img6.imageshack.us/img6/6941/cartelametrou.png |
Re: Postati cele mai idioate MASSuri primite pe messenger
Nu am mai primit massuri de gen de ffff mult timp...si ma bucur....si ce id uri am vazut aici...vai de plm...
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:04. |
- Copyright 2026 4Tuning