Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Postati cele mai idioate MASSuri primite pe messenger (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/81788-postati-idioate-massuri-primite-messenger.html)

RoByNeT 10-11-10 10:31

Re: Postati cele mai idioate MASSuri primite pe messenger
 
GENIAL ! :))

FED express 10-11-10 18:30

Re: Postati cele mai idioate MASSuri primite pe messenger
 
asta e proaspat:lol:
fetele sunt de doua feluri: urate si frumoase.
scz..de mass... vroiam sa spun despre frumusetzea interioara si mi s-o blocat messu si akm mi-am cu seama ca ii mass..deci scuzati-ma
=))):lol::lol::lol::lol::lol:

sau asta:
Daca citesti asta cu mana pe mous vei fi sarutatde iubirea vietii tale si maine vei avea noroc ,insa daca nu trimiti acest mesaj la toti di lista ,toate astea se vor schimba in ghinion ....(l-am primit sh eu ) scz de mass ....
=)):lol:

midnight_rider 02-12-10 22:10

Re: Postati cele mai idioate MASSuri primite pe messenger
 
Quote:

Originally Posted by FED express (Post 3801572)
asta e proaspat:lol:
fetele sunt de doua feluri: urate si frumoase.
scz..de mass... vroiam sa spun despre frumusetzea interioara si mi s-o blocat messu si akm mi-am cu seama ca ii mass..deci scuzati-ma
=))):lol::lol::lol::lol::lol:

sau asta:
Daca citesti asta cu mana pe mous vei fi sarutatde iubirea vietii tale si maine vei avea noroc ,insa daca nu trimiti acest mesaj la toti di lista ,toate astea se vor schimba in ghinion ....(l-am primit sh eu ) scz de mass ....
=)):lol:

daca primesc chestii de genul asta, dau ignore din prima:lol:

peter 24-01-11 20:57

Re: Postati cele mai idioate MASSuri primite pe messenger
 
Ambrus GabrielaSpamReply3:31 PM 1/24 sall cine vrea sa vb cu mine ca mam plictisit scuze de mass





cat de disperata sa fii ? :lol:

vacaroz 25-01-11 00:05

Re: Postati cele mai idioate MASSuri primite pe messenger
 
bitza18bitza18: ba care vreti id meu nou pe asta nu mai intru niciodata ca o sa imi schimbe cineva parola sa nu o mai stiu deci asta e singura ocazie sa mai luati id meu ingerul_optyk add ciao

suparat pe viata omul...

mafiozzo 02-03-11 13:58

Re: Postati cele mai idioate MASSuri primite pe messenger
 
giulian null: VAND SAU SCH CU TELL STATIE + SUBUFAR 500W (da dati darama mashina ) subufarul este cu statia incorporata

Racer21 02-03-11 14:14

Re: Postati cele mai idioate MASSuri primite pe messenger
 
eu nu inteleg ceva. Acum cativa ani primeam mass-uri deastea la greu. Am vb si cu mai multi prieteni si nici ei n-au mai primit :-) La un moment dat am crezut ca gata cu massurile idioate la toti, dar vad ca voi inca mai primiti.

oricum nici nu mi-e dor de ele :lol:

FranktheTank 02-03-11 21:30

Re: Postati cele mai idioate MASSuri primite pe messenger
 
Nu s-a terminat cu massurile tampite. A fost o perioada de liniste dar eu am inceput sa primesc iarasi massuri de genul "se inchide yahoo, trimite massu' mai departe,bla bla"

grg_92 01-09-11 11:13

Re: Postati cele mai idioate MASSuri primite pe messenger
 
"vand blugi originali ARMANI 40 de lei " :rolleyes2:rolleyes2

Strainger 05-09-11 08:29

Re: Postati cele mai idioate MASSuri primite pe messenger
 
ShlimGirl, daca ar fi sa imparti pijamalele cu un baiat, ce ai alege? :)) bluza sau pantalonul?
When i was born the Devil said "Oh shit,i have competition!

TYGER1985 16-10-11 13:20

Re: Postati cele mai idioate MASSuri primite pe messenger
 
Ai sa-mi schimbi si mie 10 RON ?

Gutuie 06-12-11 21:54

Re: Postati cele mai idioate MASSuri primite pe messenger
 
Nu stiu ce ziceti voi, dar mi sa parut pur si simplu genial acest mass...
https://img6.imageshack.us/img6/6941/cartelametrou.png

Manson 09-12-11 12:42

Re: Postati cele mai idioate MASSuri primite pe messenger
 
Nu am mai primit massuri de gen de ffff mult timp...si ma bucur....si ce id uri am vazut aici...vai de plm...


All times are GMT +2. The time now is 12:04.

- Copyright 2026 4Tuning