Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Need for Speed Undercover (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/81595-need-for-speed-undercover.html)

DannyKid 19-11-08 15:07

Re: Nfs 2008 -Undercover
 
o intrebare..care`i diferenta intre ala primu aparut si Reloaded?
si imi place cand te bagi la cursele cu aia ..iti alegi ce masina vrei de la toti care au participat in cursa :-P

CRyS` 19-11-08 15:14

Re: Nfs 2008 -Undercover
 
La naiba....Mie imi merge foarte bine! Rezolutie decenta - 1440 x 990 (monitor wide screen de 21) ... efectele sunt la maxim in afara de V Sync si AntiA ala... :P si chiar imi place totul la el!!! Si daca mai ai si volan tatic ne numesti!

AdrianC4 19-11-08 15:45

Re: Nfs 2008 -Undercover
 
Deci nu imi vine sa cred cat de prost este jocul asta.. Am versiunea Reloaded si... Este incredibil!
Copacii in NFS high stakes erau MULT mai bine realizati.. DEZAMAGITOR! Cred ca nu am trait o dezamagire mai mare ca asta din punct de vedere al jocurilor!
Asteptam in continuare Starcraft 2 :D

PS: mie umbrele mi se vad foarte patratoase, la voi cum este? Sunt nevoit sa le scot, sunt naspa rau!

dolb 19-11-08 15:50

Re: Nfs 2008 -Undercover
 
si la mine tot patratoase! dar totusi.. TRY ON A PS2 ..

pe ps2 este altfel jocul..se vede si mai bine, sunt si alte masini, story cred ca e un pic schimbat!

B3ST 19-11-08 16:10

Re: Nfs 2008 -Undercover
 
E fain din punkt de vedere al story-modului. Merita incercat.

pyttbull 19-11-08 23:32

Re: Nfs 2008 -Undercover
 
o sal instalez si eu maine sa vad cei de capu lui. off topic : cred ca jocul anului o sa fie gta 4:D

2fast4u_DK 20-11-08 11:46

Re: Nfs 2008 -Undercover
 
Nissan Takedown ep1:arrow: <object width="425" height="344"><param name="movie" value="https://www.youtube-nocookie.com/v/UjBP7fbOVAM&hl=en&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="https://www.youtube-nocookie.com/v/UjBP7fbOVAM&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

b0b0 22-11-08 15:49

Re: Nfs 2008 -Undercover
 
am si eu o problema..cand joc 1-2-3 curse...dau ESC si se duce SELECTAREA in jos...si nu pot sa selectez altceva in afara de EXIT daca este in jos si CARS daca este sus...am scos USB-ul de la volan.....stie cineva de ce?:sad:

f0cs 22-11-08 15:51

Re: Nfs 2008 -Undercover
 
hmm n`am patit asa ceva pana acuma..o fi vreun bug de cand l`ai instalat.

cryssl 23-11-08 02:22

Re: Nfs 2008 -Undercover
 
mda.l'am jucat si eu...dezamagitor sincer din toate punctele de vedere.....

alexcump 23-11-08 09:49

Re: Nfs 2008 -Undercover
 
Ma scuzati ca va stric topicul dar am si eu o problema.
Configuratia calculatorului:
Cpu: AMD barthon 2500+
Ram: 1gb ddr II
Placa grafica: Ati radeon 9600 xt agp 8x 256mb px sh 2.
Hdd: 240 western digital
Placa de baza: Nu mai tin minte.
Dvd-rw: asus


Incercand mai multe kituri de joc(reloaded, repack. thepirategay) si multe crackuri si alte moduri jocu imi da o splendoare de eroare(DON'T SEND). Asta si dupa ce am pus xp sp2 fara nici un fel de eroare si am updatat si driverele de placa grafica ba chiar am pus si direct x10. Am prieteni cu calculatoare mai slabe si le merge cu acelasi kit de joc pe care il am si eu. Nu sunt singurul cu aceasta eroare? Ce e de facut? Chiar nu mai stiu ce sa fac. M-am uitat la cerintele jocului si ma incadrez cu tot dar asta cu don't send nu stiu ce poate avea.



Cel care ma rezolva ma revanjez eu cat pot de repede.

f0cs 23-11-08 10:06

Re: Nfs 2008 -Undercover
 
incearca asa...
este un program numit jv16 power tools care stie sa stearga orice fel de program cu registri si cu tot ca si cum nu ar fi fost niciodata in PC...
sterge jocul asa si apoi instaleaza jocul cu kitul si crack`ul RELOADED.

alexcump 23-11-08 10:14

Re: Nfs 2008 -Undercover
 
Acum ma apuc sa fac ce zici tu fiindca am si kitul reloaded in calc. Ms de sfat si mai astept alte sfaturi. Mersi mult focs ca teai obosit sa imi zici. Sa speram ca merge.

alexcump 23-11-08 10:49

Re: Nfs 2008 -Undercover
 
Nu merge nici asa...

lucky.2k5 23-11-08 10:56

Re: Nfs 2008 -Undercover
 
jocul cere pixel Shader 3 si cred ca din aceasta cauza nu iti merge


All times are GMT +2. The time now is 15:03.

- Copyright 2026 4Tuning