![]() |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
250 Ron cu ea la tine acasa.
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
ce se mai aude cu eleronul de astra g?
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
nu mi-a raspuns vanzatorul, mai dau un e-mail acum.
edit : mi-a raspuns, nu trimite |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
salut
mi-am gresit produsul cu o pagina inainte. eu am nevoie de strutbar pentru e30, si acolo e altceva. daca imi poti scrie, la astea 3 care, la ce pret ajunge la mine la usa. mersi, si scuze pt greseala :( 1 http://cgi.ebay.de/BMW-E30-3-Series-...ayphotohosting 2 http://cgi.ebay.de/BMW-E30-316-318-3...QQcmdZViewItem 3 http://cgi.ebay.de/Recaro-Sportsitze...ayphotohosting multumesc din nou! |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
@razak -ok. voi reveni cu alt link dar pentru acelashi produs. salut!
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
OK, deci omul este de incredere. I'am zis ce vreau, i'am trimis banii in avans, el a facut comanda si coletul a ajuns la mine in stare OK si intr'un timp mai scurt decat a zis initial, deci....
Merci ptr comanda si sper ca si pe viitor sa fie la fel, succes in continuare. Bafta. |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
razak hai sa incercam la asta, e din polonia, poate el trimite.
http://cgi.ebay.co.uk/Boot-Rear-Spoi...1%7C240%3A1318 |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
@cata_tm - bara de rigidizare 70 euro , scaunele nu se pot aduce
@slickest - am dat mail :) |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
salut pentru hyundai accent 1,5 crdi 2007 suspensie completa sport ( ma intereseaza fixa dar cat mai dura ) eventual sa coboare cu max 40 ( daca gasesti producatorsi pret) multumesc anticipat
+ |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
sal pt un bmw e 60??completa,,,mersi
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
Asa ceva cat ajunge in total la mine la usa ?
http://cgi.ebay.de/BMW-3er-E92-E93-C...QQcmdZViewItem Sau asta : http://cgi.ebay.com/ebaymotors/07-BM...3A1|240%3A1318 Astept raspuns pe pm. Multumesc. |
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
c3bmw.co.uk, de aici poti aduce emblemele capota ac schnitzer pentru bmw e46. mersi si astept raspuns pe pm.
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
sunt mai scumpe decat pe ebay.co.uk :) si e si mai complicat de adus.
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
dar din alta parte? ac schnitzer sau hamann ?
|
Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
3 Attachment(s)
:D baiat fain Razak ...am comandat prin el farurile astea..:D ..si 2 dvd-uri..si nu mi-o tras tzeapa :D ..il recomand ptr oricine vrea sa cumpere prin el..cumparati fratilor baiat de nota 10:D
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:33. |
- Copyright 2026 4Tuning