Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arcuri, Amortizoare si Frane (https://forum.4tuning.ro/462-arcuri-amortizoare-frane.html)
-   -   Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc (https://forum.4tuning.ro/462-arcuri-amortizoare-frane/77072-comenzi-ebay-suspensii-sport-arcuri-telescoape-flanse-etc.html)

razak 10-12-08 18:27

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
250 Ron cu ea la tine acasa.

slickest 11-12-08 14:55

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
ce se mai aude cu eleronul de astra g?

razak 11-12-08 15:15

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
nu mi-a raspuns vanzatorul, mai dau un e-mail acum.

edit : mi-a raspuns, nu trimite

cata_tm 13-12-08 10:04

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
salut

mi-am gresit produsul cu o pagina inainte. eu am nevoie de strutbar pentru e30, si acolo e altceva.

daca imi poti scrie, la astea 3 care, la ce pret ajunge la mine la usa. mersi, si scuze pt greseala :(


1 http://cgi.ebay.de/BMW-E30-3-Series-...ayphotohosting

2 http://cgi.ebay.de/BMW-E30-316-318-3...QQcmdZViewItem

3 http://cgi.ebay.de/Recaro-Sportsitze...ayphotohosting

multumesc din nou!

slickest 13-12-08 16:31

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
@razak -ok. voi reveni cu alt link dar pentru acelashi produs. salut!

Catalin_BMW 15-12-08 07:38

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
OK, deci omul este de incredere. I'am zis ce vreau, i'am trimis banii in avans, el a facut comanda si coletul a ajuns la mine in stare OK si intr'un timp mai scurt decat a zis initial, deci....

Merci ptr comanda si sper ca si pe viitor sa fie la fel, succes in continuare.

Bafta.

slickest 15-12-08 10:45

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
razak hai sa incercam la asta, e din polonia, poate el trimite.

http://cgi.ebay.co.uk/Boot-Rear-Spoi...1%7C240%3A1318

razak 15-12-08 11:11

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
@cata_tm - bara de rigidizare 70 euro , scaunele nu se pot aduce

@slickest - am dat mail :)

p_vio46 16-12-08 20:34

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
salut pentru hyundai accent 1,5 crdi 2007 suspensie completa sport ( ma intereseaza fixa dar cat mai dura ) eventual sa coboare cu max 40 ( daca gasesti producatorsi pret) multumesc anticipat
+

adamitza2005 16-12-08 23:48

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
sal pt un bmw e 60??completa,,,mersi

X-Ray-Eyes 18-12-08 13:02

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
Asa ceva cat ajunge in total la mine la usa ?
http://cgi.ebay.de/BMW-3er-E92-E93-C...QQcmdZViewItem

Sau asta :
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/07-BM...3A1|240%3A1318

Astept raspuns pe pm.
Multumesc.

GABI BMW 3 29-12-08 18:43

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
c3bmw.co.uk, de aici poti aduce emblemele capota ac schnitzer pentru bmw e46. mersi si astept raspuns pe pm.

razak 29-12-08 18:50

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
sunt mai scumpe decat pe ebay.co.uk :) si e si mai complicat de adus.

GABI BMW 3 29-12-08 18:58

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
dar din alta parte? ac schnitzer sau hamann ?

ruller 29-12-08 19:04

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
3 Attachment(s)
:D baiat fain Razak ...am comandat prin el farurile astea..:D ..si 2 dvd-uri..si nu mi-o tras tzeapa :D ..il recomand ptr oricine vrea sa cumpere prin el..cumparati fratilor baiat de nota 10:D


All times are GMT +2. The time now is 18:33.

- Copyright 2026 4Tuning