![]() |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Cat despre echipa de la baia mare....daca iau 5 nepoti de-ai mei pun pariu ca facem prestatie mai buna ca ei...fara suparare!
la ce te referi?:?:ca eu nu inteleg .scuze:!: |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
fi mai explicit ...
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
pai nu ai observat ca mai mult freaca menta? Daca ma pun eu ( acum nu stiu ce le platesc dar presupun ca nu stau pe degeaba) fac treaba. Asta vreau sa zic si mai mentionez ca am 2 an si putin peste jumatate de experienta in treaba asta. Era vorba de reporterii de la PRO TV BAIA MARE. Ca zicea MM xx ROT , luandu-ma peste picior, daca nu vreau sa lucrez la ei. Asta pentru ca i-am zis ca s-ar putea sa fie ploaie...el mi-a sugerat ca este un post liber la meteo.
Alte nelamuriri? |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
apropo...Tengu nu e invitat? Ca am vazut ca a sosit in oras.
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
P.S. Fiti si voi mai constructivi ca nu e nici mirc nici messanger sa scrieti de dragul de a scrie !:blahblah: :bored: |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Veniti cu totii la Baia Mare afara este o vreme superba.....va asteptam in numar cat mai mare......hurry up.....;)
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Si eu va recomand aceasta cursa fiind convins ca daca vremea e ok restul de organizare o sa fie la superlativ.
Mult succes! |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Haideti odata cu rezultatele si pozele ca astept aici de dimineata. :rolleyes2
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Asa pe scurt, Angi locu 2 la grupa sa:D. brb :))
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
3 Attachment(s)
Ceva poze...8)
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
foarte frumos showul, pun maine pozele ca acum nu mai am baterii =))
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
show reusit parerea mea iar organizarea super:lol::lol:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
19 Attachment(s)
ceva filmulete ,2-3 poze revin cu mai multe cand descarc de pe aparat B XX WFF SAU WPP CEAM MAI TARE A FACUT SI PORSCHE si o intrebare 69 HAI E FRASTELE LUI MICUTZU?
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
12 Attachment(s)
cv poza :lol:
|
| All times are GMT +2. The time now is 00:47. |
- Copyright 2026 4Tuning