Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Baia-Mare (https://forum.4tuning.ro/439-baia.html)
-   -   Midnight Race and Show ...11.05.2008 (https://forum.4tuning.ro/439-baia/72060-midnight-race-and-show-11-05-2008-a.html)

VG30DETT 10-05-08 22:21

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Cat despre echipa de la baia mare....daca iau 5 nepoti de-ai mei pun pariu ca facem prestatie mai buna ca ei...fara suparare!
la ce te referi?:?:ca eu nu inteleg .scuze:!:

MephistoBM 11-05-08 01:28

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
fi mai explicit ...

Dany.bilan628 11-05-08 01:40

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
pai nu ai observat ca mai mult freaca menta? Daca ma pun eu ( acum nu stiu ce le platesc dar presupun ca nu stau pe degeaba) fac treaba. Asta vreau sa zic si mai mentionez ca am 2 an si putin peste jumatate de experienta in treaba asta. Era vorba de reporterii de la PRO TV BAIA MARE. Ca zicea MM xx ROT , luandu-ma peste picior, daca nu vreau sa lucrez la ei. Asta pentru ca i-am zis ca s-ar putea sa fie ploaie...el mi-a sugerat ca este un post liber la meteo.

Alte nelamuriri?

Dany.bilan628 11-05-08 01:51

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
apropo...Tengu nu e invitat? Ca am vazut ca a sosit in oras.

GODLESS 11-05-08 04:42

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Quote:

Originally Posted by Dany.bilan628 (Post 1526774)
apropo...Tengu nu e invitat? Ca am vazut ca a sosit in oras.

Nu ai vazut bine , e fratele sau geaman ... Tu esti si culmea , crezi ca se pune pe forum tot ce se intampla pe lumea asta ...

P.S. Fiti si voi mai constructivi ca nu e nici mirc nici messanger sa scrieti de dragul de a scrie !:blahblah: :bored:

carabusm 11-05-08 08:45

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Veniti cu totii la Baia Mare afara este o vreme superba.....va asteptam in numar cat mai mare......hurry up.....;)

SEBASTIAN 11-05-08 09:08

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Si eu va recomand aceasta cursa fiind convins ca daca vremea e ok restul de organizare o sa fie la superlativ.
Mult succes!

3SGE 11-05-08 18:06

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Haideti odata cu rezultatele si pozele ca astept aici de dimineata. :rolleyes2

bogo4all 11-05-08 19:15

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Asa pe scurt, Angi locu 2 la grupa sa:D. brb :))

cipricipri 11-05-08 19:30

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
3 Attachment(s)
Ceva poze...8)

3SGE 11-05-08 19:45

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
Quote:

Originally Posted by cipricipri (Post 1527860)
Ceva poze...8)

Ai pus ceva video pe youtube...mai pune si masinile mai rapide daca ai! :-)

robbyxX23 11-05-08 20:13

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
foarte frumos showul, pun maine pozele ca acum nu mai am baterii =))

VG30DETT 11-05-08 20:27

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
show reusit parerea mea iar organizarea super:lol::lol:

MM11AJJ 11-05-08 20:36

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
19 Attachment(s)
ceva filmulete ,2-3 poze revin cu mai multe cand descarc de pe aparat B XX WFF SAU WPP CEAM MAI TARE A FACUT SI PORSCHE si o intrebare 69 HAI E FRASTELE LUI MICUTZU?

cristiano304 11-05-08 20:46

Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
 
12 Attachment(s)
cv poza :lol:


All times are GMT +2. The time now is 00:47.

- Copyright 2026 4Tuning