Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii machete (https://forum.4tuning.ro/583-discutii-machete.html)
-   -   Aderare Usergroup (https://forum.4tuning.ro/583-discutii-machete/64485-aderare-usergroup.html)

FED express 19-06-10 17:38

Re: Aderare Usergroup
 
Quote:

Originally Posted by coman razvan (Post 3453146)
Astept sa dai join sa iti dau accept!
L.E: Done!

Multumesc inca odata!:lol:acum pun semnatura

pustiu_FUG 30-06-10 20:45

Re: Aderare Usergroup
 
pot adera si eu ?:D

coman razvan 02-07-10 21:45

Re: Aderare Usergroup
 
Fa un thread de prezentare cu machetele tale, si dupa o sa poti! :)

mikkado 17-07-10 08:39

Re: Aderare Usergroup
 
Mai fac o incercare....pot adera si eu la aceasta sectiune :?:

coman razvan 17-07-10 09:04

Re: Aderare Usergroup
 
Da, poti! :)

Alex110 17-07-10 09:30

Re: Aderare Usergroup
 
1 Attachment(s)
Pot sa dau si eu add?

coman razvan 17-07-10 09:32

Re: Aderare Usergroup
 
Da, fara probleme! :oops:

pustiu_FUG 17-07-10 11:25

Re: Aderare Usergroup
 
numai la mine nu merge:cry:

coman razvan 17-07-10 11:27

Re: Aderare Usergroup
 
Ba merge ... daca nu plangi putin nu se pune! :lol:

pustiu_FUG 17-07-10 11:29

Re: Aderare Usergroup
 
Quote:

Originally Posted by coman razvan (Post 3524355)
Ba merge ... daca nu plangi putin nu se pune! :lol:

:D sar'na nu stiam ca trebui sa plang putin :))

mike_neagu 17-07-10 16:43

Re: Aderare Usergroup
 
ma primiti si pe mine?

manu_96xls 17-07-10 17:49

Re: Aderare Usergroup
 
Quote:

Originally Posted by mike_neagu (Post 3524858)
ma primiti si pe mine?

Mai întrebi?;)

strada 19-07-10 20:24

Re: Aderare Usergroup
 
Se poate sa ader si eu?:-)

livicu 06-08-10 14:26

Re: Aderare Usergroup
 
ceva sanse si eu la grupul de colectionari ??? :D

manu_96xls 06-08-10 15:13

Re: Aderare Usergroup
 
Quote:

Originally Posted by livicu (Post 3568096)
ceva sanse si eu la grupul de colectionari ??? :D

Mai așteptăm puțin.:-)


All times are GMT +2. The time now is 03:41.

- Copyright 2026 4Tuning