![]() |
Re: Toyota Celica VS .... ?
sau poate esti asa increzator ca nu mai are masina doar 105 cai..... :suspiciou :workout:
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
Quote:
Si stai linistit ca nu ma incadrez INCA in categoria mincinosi(ex.: am in talon 70cp,si pe motor 100cp),daca aveam mai mult de 105cp nu mai cautam masini de nivelul meu,respectiv putin peste nivelul meu;) Gata cu off-topicul.ne vedem maine seara acolo;) |
Re: Toyota Celica VS .... ?
ok. ne vedem acolo
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
Si fanii striga kidu, kidu, kidu ! :D
Al' dreacu simpatic |
Re: Toyota Celica VS .... ?
vedem ;) ....
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
Quote:
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
Baiatu cu Lancia nu a zis nimic pana acum,a vorbit altcineva in locu lui,poate il gasim maine acolo:???:,Apropo,vreo miza ceva la atatia bolizi?:suspiciou
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
la cluj , poate ne intalnim mai multe toyote si o dam la libere
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
daca faci lancia dau o bere si daca faci si peugeotu' mai dau inca una:D ca tot ziceai de miza...:D.Da si mie un Pm sa imi zici unde va intalniti (asta daca vrei) ca poate dau si de tipu cu lancia sa ii zic.Ceao
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
Quote:
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
Celica tot Celica ramane;)
Celica 105cp VS Peugeot 207 110cp:lol::lol: 2-0 pentru mine:oops:(si aici ma aleg si cu un "tester" gratis din partea "pejoului":lol: Celica 105cp VS Logan 105cp 2-0 se stie:oops: Celica 105cp VS Nissan Almera(parca) 110cp se stie :wave: Seatu de 105cp l-am sunat(UXD),no answer:sad: Lancia am tot tipat dupa el,din pacate era la padure cica:grandmar:,Cam atat pentru azi,cred ca momentan tragem pe dreapta o vreme:rolleyes2 |
Re: Toyota Celica VS .... ?
Fanele sunt in delir, lesina pe capete, iar fanii s-au dus sa-si ia Toyota :)
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
toyota yaris :)
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
Testerul era pt aseara, daca se putea, dar din pacate la ora aia nu aveam unde.
Recunosc ca m-ai facut, dar eu iti zic ca tu nu ai doar 105 cai ( o fi diferenta de 250 de kile intre noi dar totusi). Tu ai 0-100 de fabrica 11 secunde.....sa fim seriosi....eu am cand aveam 90 de cai 11.3 secunde. Nu caut acuma nod in papura dar spune-mi macar ce modificari ai facut in afara de evacuare cap coada. Oricum se pare ca aseara am aflat pe pielea mea ca nu trage liniar si trage in trepte, mai bine zis sa duc softul la verificat si sa vad dc variaza presiunea in turbina intre 1 si 1.1 . Ceva e in neregula. Revenim dupa verificari. |
Re: Toyota Celica VS .... ?
era de asteptat kidule ...:D...
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:18. |
- Copyright 2026 4Tuning