Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   Toyota Celica vs. ...? (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/63361-toyota-celica-vs.html)

t@uru 15-05-08 08:27

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
sau poate esti asa increzator ca nu mai are masina doar 105 cai..... :suspiciou :workout:

kidu2006 15-05-08 11:32

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
Quote:

Originally Posted by t@uru (Post 1534931)
Ca sa nu mai stam sa ne "certam" pe aici vedem la finish ce si cum. Si de facut te-am facut desi era cam greu sa nu ma vezi la 3 masini in lateral de tine da hai sa trecem peste (o trecem ca o neoficiala)(ca sa iti readuc aminte erai cu lancia si un g2 gti care e acuma pocnit...cred ca stii despre cine e vb...).
Te inteleg ca esti increzator in fortele tale dar ca parere personala, ai putea sa o lasi ceva mai moale cu superlativele despre tine si masina ta. E o masina misto, trage bine, dar nu e Porsche. Sincer daca ai fi ceva mai discret ai avea mai multe de castigat. Nu mi-o lua in nume de rau, e doar o parere, un sfat.
Numai bine .

Ziceai ceva de un gti,cred ca te referi la DUB,ca altu nu mai cunosc,care e si de la noi din club...lancia chiar nu o stiu,iar cat despre discretia mea,pot sa fiu cum vreau ca nu imi da nimeni de mancare si nu-mi baga nimeni benzina,masina mi-o laud numai cu ce stiu ca poate..si daca o laud ce?e masina mea si o laud cat vreau nu?O lauda si altii pe langa mine,poate nu ca mine,da nu ma intereseaza!Putea sa fie si trabant,daca faceam masini mai puternice ca mine tot o laudam ca pe un lambo.hm!
Si stai linistit ca nu ma incadrez INCA in categoria mincinosi(ex.: am in talon 70cp,si pe motor 100cp),daca aveam mai mult de 105cp nu mai cautam masini de nivelul meu,respectiv putin peste nivelul meu;)
Gata cu off-topicul.ne vedem maine seara acolo;)

t@uru 15-05-08 11:39

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
ok. ne vedem acolo

fgm 15-05-08 11:58

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
Si fanii striga kidu, kidu, kidu ! :D
Al' dreacu simpatic

t@uru 15-05-08 12:29

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
vedem ;) ....

kidu2006 15-05-08 17:30

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
Quote:

Originally Posted by fgm (Post 1535208)
Si fanii striga kidu, kidu, kidu ! :D
Al' dreacu simpatic

:bunch:Hai ma ca ma rusinez:oops:.Ne vedem & auzim maine seara in locul bine stiut de toti sa vedem ce si cum:bat:

kidu2006 15-05-08 17:45

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
Baiatu cu Lancia nu a zis nimic pana acum,a vorbit altcineva in locu lui,poate il gasim maine acolo:???:,Apropo,vreo miza ceva la atatia bolizi?:suspiciou

dell 26 15-05-08 20:06

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
la cluj , poate ne intalnim mai multe toyote si o dam la libere

Eddie C. 15-05-08 21:58

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
daca faci lancia dau o bere si daca faci si peugeotu' mai dau inca una:D ca tot ziceai de miza...:D.Da si mie un Pm sa imi zici unde va intalniti (asta daca vrei) ca poate dau si de tipu cu lancia sa ii zic.Ceao

kidu2006 15-05-08 22:14

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
Quote:

Originally Posted by Eddie C. (Post 1536179)
daca faci lancia dau o bere si daca faci si peugeotu' mai dau inca una:D ca tot ziceai de miza...:D.Da si mie un Pm sa imi zici unde va intalniti (asta daca vrei) ca poate dau si de tipu cu lancia sa ii zic.Ceao

:tenisclapBai sa stii ca m-am lasat de bautura de fro 2 anisori:drunk:,dar daca vrei masuram in benzina sau in suc:rolleyes2.hai k iti dau acu pm cu toate ca nu e un secret,ne intalnim sa ne vedem acolo;)

kidu2006 17-05-08 02:08

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
Celica tot Celica ramane;)
Celica 105cp VS Peugeot 207 110cp:lol::lol:
2-0 pentru mine:oops:(si aici ma aleg si cu un "tester" gratis din partea "pejoului":lol:
Celica 105cp VS Logan 105cp
2-0 se stie:oops:
Celica 105cp VS Nissan Almera(parca) 110cp
se stie :wave:
Seatu de 105cp l-am sunat(UXD),no answer:sad:
Lancia am tot tipat dupa el,din pacate era la padure cica:grandmar:,Cam atat pentru azi,cred ca momentan tragem pe dreapta o vreme:rolleyes2

fgm 17-05-08 02:41

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
Fanele sunt in delir, lesina pe capete, iar fanii s-au dus sa-si ia Toyota :)

shadowro 17-05-08 09:19

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
toyota yaris :)

t@uru 17-05-08 11:49

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
Testerul era pt aseara, daca se putea, dar din pacate la ora aia nu aveam unde.

Recunosc ca m-ai facut, dar eu iti zic ca tu nu ai doar 105 cai ( o fi diferenta de 250 de kile intre noi dar totusi). Tu ai 0-100 de fabrica 11 secunde.....sa fim seriosi....eu am cand aveam 90 de cai 11.3 secunde.
Nu caut acuma nod in papura dar spune-mi macar ce modificari ai facut in afara de evacuare cap coada.
Oricum se pare ca aseara am aflat pe pielea mea ca nu trage liniar si trage in trepte, mai bine zis sa duc softul la verificat si sa vad dc variaza presiunea in turbina intre 1 si 1.1 . Ceva e in neregula.

Revenim dupa verificari.

fiderzen 17-05-08 13:14

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
era de asteptat kidule ...:D...


All times are GMT +2. The time now is 07:18.

- Copyright 2026 4Tuning